ما هشدار فرماندار نوادا در مورد شخص عبادت محدودیت

توسط ELANA SCHOR و MICHELLE L. قیمت لاس وگاس (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار نوادا فرماندار دموکرات که

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط ELANA SCHOR و MICHELLE L. قیمت

لاس وگاس (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار نوادا فرماندار دموکرات که طرح خود را برای بازگشایی دولت در دوران بهبودی از coronavirus نتواند به درمان های مذهبی و گردهمایی های سکولار به همان اندازه.

در نامه ارسالی شنبه به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak سر از وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش صورت گرفت موضوع را با فاز اول Sisolak دستورالعمل برای راه اندازی مجدد اقتصادی و فعالیت های اجتماعی در دولت است.

که مرحله به مرحله در بازگشایی محدود به اندازه فرد در خدمات عبادت در حالی که اجازه می دهد رستوران ها و دیگر سکولار موسسات به بازگشایی با کمتر سختگیرانه اشغال محدودیت فدرال رسمی گفت.

"ما درک می کنیم این بخشنامه صادر شد در این میان وضعیت نامشخص که ممکن است مورد نیاز تصمیم گیری سریع بر اساس تغییر اطلاعات" دستیار دادستان کل اریک Dreiband نوشت: به Sisolak. "ما نگران این موضوع است که تخت ممنوعیت 10 یا بیشتر افراد جمع آوری برای شخص عبادت خدمات — صرف نظر از اینکه آیا آنها حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل — impermissibly رفتار مذهبی و nonreligious سازمان نابرابر."

فرماندار برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری بعد از روز شنبه به روز رسانی برنامه های خود را برای بازگشایی, اما لغو شد و پس از یادگیری است که او در بازدید از یک محل کار در هفته گذشته که در آن یک کارمند بود که در این ساختمان در زمان بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

Sisolak نشان داده است هیچ علائم COVID-19 اما گفت که او لغو "از فراوانی از احتیاط" و انتشار یک ویدئو ضبط شده پیام خود را با بازگشایی برنامه های سه شنبه شب به جای. او گفت که او برنامه ریزی شده را به یک آزمون برای ویروس صبح روز چهارشنبه.

هفته گذشته یکی از نزدیک به 200 کلیساها که خواسته Sisolak در مارس 14, نامه ای برای لغو ممنوعیت فرد در خدمات عبادت واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال به دنبال یک سفارش محدود منع دولت از اجرای این ممنوعیت.

وکلای Calvary Chapel دیتون ولی در روستایی Lyon County شرق رنو گفت: کلیسای مسیحی است و با صبر و حوصله منتظر بیش از دو ماه برای Sisolak به بازگرداندن آن متمم اول قانون اساسی آزادی.

اما "به جای اولویت دادن آزادی مذهبی به فرماندار منتقل شده است `غیر ضروری' سکولار کسب و کار و فعالیت به جلو از خط تحت فشار قرار دادند و کلیساها به سمت عقب" طرح دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه برجسته آنچه در آن مشخص می شود به عنوان یک اختلاف از محدودیت های تحمیل شده بر کلیساها در حالی که خرده فروشی موسسات اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت رستوران داده شد متهور برای از سرگیری در محل ناهار خوری و اجازه داده بود به "باز کردن درب از مراقبت از ناخن سالن سالن مو و آرایشگر مغازه ها."

"این خلاف قانون اساسی است و باعث می شود هیچ حس" طرح دعوی در دادگاه گفت.

Dreiband هفته گذشته با ارسال نامه هشدار از وزارت دادگستری ادعا رفتار تبعیض آمیز در کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بعد از آن منتشر شد دستورالعمل برای از سرگیری فرد مذهبی خدمات در دولت خود را.

نامه ای به Sisolak آمد سه روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خانه عبادت ضروری در طول همه گیر و به نادیده گرفتن فرمانداران که نمی پایبند تماس خود را به اجازه سازمان های مذهبی به رزومه فرد در خدمات.

برگزاری ایمان مبتنی بر اجتماعات به استاندارد های مختلف اجرا می شود خطر ابتلا به متخلف بر حقوق اساسی اگر دولت نتواند برای دیدار با برخی حقوقی پیش نیاز Dreiband هشدار داد Sisolak در نامه خود. وی از فرماندار به اصلاح و درمان خود را از سازمان های مذهبی در سفارش خود را.

Sisolak را بلافاصله پاسخ به پیام ها در مورد کلیسا محدودیت. سخنگوی نوادا دادستان کل هارون فورد مراجعه کننده یک درخواست برای نظر به فرماندار.

___

Schor گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کن Ritter در لاس وگاس و اسکات Sonner در رنو کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است به می گویند فرماندار انتظار بود به صحبت می کنند و بعد از آن شنبه نه دوشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب