سان فرانسیسکو ارائه می دهد پول برای کمک به قربانیان خشونت پلیس

توسط جینی هار سان فرانسیسکو (AP) — قربانیان و شاهدان خشونت های پلیس خواهد بود واجد شرایط برای هزینه های مراسم

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط جینی هار

سان فرانسیسکو (AP) — قربانیان و شاهدان خشونت های پلیس خواهد بود واجد شرایط برای هزینه های مراسم تشییع جنازه کمک با صورتحساب های پزشکی و مشاوره و سایر خدمات تحت یک سیاست سان فرانسیسکو لیبرال بالا دادستان اعلام کرد.

سیاست تغییر توسط دادستان منطقه Chesa بودین می آید به عنوان ایالات متحده قرقره از مرگ و دیگر اقلیت عمدتا آفریقایی و آمریکایی لاتین مردم در دست پلیس است. در منطقه خلیج سان Francisco در تظاهرات و راهپیمایی در برابر اخیر کشنده تیراندازی پلیس دو مرد جوان.

بودین و حامیان می گویند که این سیاست ممکن است برای اولین بار در کشور است.

بودین سابق معاون مدافع که برنده سال گذشته به عنوان بخشی از یک موج ملی مترقی فکر دادستان گفت: ضروری است که قربانیان خشونت های پلیس دریافت کمک است که هر جرم و جنایت دیگر قربانی خواهد دریافت خواهید کرد.

"خط پایین این است که مردم باید به تکیه بر روی یک GoFundMe صفحه به پرداخت هزینه برای یک تشییع جنازه پسر یا دختر خود را زمانی که آنها کشته شده توسط اجرای قانون" او گفت:.

سیاست تغییر هدف سطحی با دولت قوانین جبران خسارت که رد قربانیان که عدم اجرای قانون گزینش برای جنایات آنها قرار گرفتند و یا کسانی که تصور می شد برای کمک به خشونت کرد. بودین را اجازه خواهد داد که گزینش از طریق سوابق پزشکی و سایر اسناد و مدارک.

"مردمی از سیاه و قهوه ای و محروم جوامع اغلب اذعان به عنوان قربانیان. آنها اغلب دیده می شود به عنوان همدست خود را قربانی محروم از هویت خود را در دسترس نباشد" گفت: Tinisch فلوریس, کالیفرنیا, مدیر برای بازماندگان جنایت های ایمنی و عدالت که عضو بودین در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که او شنیده است از خانواده 22 ساله شان Monterrosa که کشته شد توسط پلیس در منطقه خلیج شهرستان وللجو هفته گذشته زمانی که آنها در پاسخ به گزارش های شکستن در یک فروشگاه مواد مخدر. یک افسر اخراج پنج بار از طریق پنجره ماشین گشت او ضربه زانو Monterrosa که هیچ اسلحه گرم تنها یک چکش.

رئیس پلیس سان فرانسیسکو افسران' Association گفت: همه قربانیان جرم و جنایت باید دریافت حمایت از ولی به نام حرکت سیاسی شگرد بودین که این اتحادیه بیش از حد ملایم.

"او نیست نگاه به گسترش خدمات و یا به دنبال عدالت برای قربانیان تجاوز به عنف برای حمله به قربانی و یا قربانیان سرقت در شهر ما" تونی مونتویا در بیانیه ای گفت. "او انجام می شود مخالف با امتناع از برگزاری جنایتکاران پاسخگو باشد."

Monterrosa خانواده زندگی می کنند که در سان فرانسیسکو در حال حاضر خواهد شد واجد شرایط برای $7,500 برای خدمات مراسم تشییع جنازه و تا 5000 $در صورتحساب های پزشکی و همچنین کمک مالی با مشاوره و هزینه های جابجایی گفت: Gena کاسترو رودریگز, رئیس دادستان منطقه قربانیان سرویس بدست آورد.

لوسی Lang مدیر موسسه نوآوری در پیگرد قانونی در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: این مقدار دلار ممکن است انجام "هر عظیم تعمیر سیستم" اما آن را می فرستد یک پیام است که جامعه نیاز به تجدید نظر چگونه آن را می بیند قربانیان خشونت پلیس.

"هر سیاست که به رسمیت می شناسد و باور نکردنی تروما از بازمانده یک جرم و جنایت خشونت آمیز است که یک گام در مسیر درست" او گفت:. "و که بیشتر از همه درست است برای افرادی که از دست دادن عزیزان به خشونت های پلیس."

بودین گفت: دفتر خود را حفظ خواهد کرد تعقیب موارد انسداد در برابر پلیس که اقدام قانونی اما سیاست جدید گسترش منابع برای قربانیان و خانواده های آنها و شاهد خشونت پلیس.

دفتر دادستان منطقه خواهد صلاحیت در مواردی که خشونت رخ داده در سان فرانسیسکو و یا به یک سان فرانسیسکو ساکن ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن