تعهد در دورتموند به ضرب و شتم بایرن در آرامترین تا کنون 'کلاسیک,'

توسط CIARÁN فاهی برلین (AP) — بوروسیا دورتموند به ضرب و شتم بایرن مونیخ در روز سه شنبه اگر کسی به شانس واقعی ا

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط CIARÁN فاهی

برلین (AP) — بوروسیا دورتموند به ضرب و شتم بایرن مونیخ در روز سه شنبه اگر کسی به شانس واقعی از توقف هفت بار از قهرمان از ادعا و در عین حال یکی دیگر از تیمشان.

"این بازی تعیین کننده خواهد بود. اگر ما از آن بیشتر یا کمتر بیش از" دورتموند مدافع Raphaël Guerreiro گفت: پس از سمت خود 2-0 پیروزی در ولفسبورگ در روز شنبه. "در همان زمان اگر ما برنده ما هنوز هم می تواند رویای عنوان."

دورتموند به چهار امتیاز پشت سر چلسی با هفت بازی از فصل باقی مانده — اگر آنها را می توان. لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد برای دو ماه به علت تهدید جدید کروناویروس و تنها مجاز به رزومه, on May 16 تحت سخت بهداشت شرایط.

اگر آن را باید به نام دوباره نهایی لیگ اماکن خواهد شد به احتمال زیاد در تعیین موقعیت فعلی هر چند در لیگ اقدامات در برابر ویروس به نظر می رسد به کار در حال حاضر.

هیچ حامیان مجاز به حضور در هر بازی برای بقیه فصل حصول اطمینان از بازی روز سه شنبه شناخته شده در آلمان به عنوان "der کلاسیک," — در دورتموند را 80,000-ظرفیت ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک خواهد بود quietest همیشه بوندسلیگا برخورد بین رقبا.

اما دورتموند نشان داد که می تواند به مقابله بدون حمایت آن زرد "دیوار" تقریبا 25,000 ایستاده طرفداران در جنوب آن تراس هنگامی که آن را شکست داد و شالکه 4-0 .

"این قطعا متفاوت عاطفی بدون تماشاگران" دورتموند ورزشی کارگردان Michael Zorc گفت. "آن پایین می آید به ارزش هایی که ما را به میدان آورده و در دو بازی گذشته. این تیم بود که در نقطه سمت راست."

هر دو تیم بایرن و دورتموند شده اند در شکستن رکورد فرم با نه برد از 10 بازی از این فصل در نیمه راه مرحله. بایرن تنها لغزش شد قرعه کشی گل با لایپزیگ در فوریه. 9 در حالی که دورتموند کاهش یافته و سه امتیاز تا حدودی بدشانسی شکست 4-3 در لورکوزن روز قبل از.

"ما در حال راهپیمایی دورتموند در حال راهپیمایی به طوری که ما می تواند به جلو نگاه به جمعه" بایرن توماس مولر گفت: پس از به ثمر رساندن یکی و راه اندازی دیگر در روز شنبه.

30 سال مولر مسلما در فرم از زندگی خود reinvigorated با هفت گل و 13 پاس گل پس از Hansi تلنگر بیش از زمان به عنوان مربی از Niko Kovac در ماه نوامبر.

با بایرن رکورد 80 گل در 27 بازی و دورتموند 74 نه طرف تا به حال به ثمر رساند بسیاری در این مرحله از لیگ قبل از. بایرن در ادامه به نمره 101 در سال 1972 است.

بایرن با تیم فعلی که نگاه غیر قابل نفوذ تحت تلنگر به خوبی می تواند گرفتگی که علامت در حالی که دورتموند حمله شده است reinvigorated ورود Erling Haaland. 19 ساله نروژی دارای 10 گل در 10 بوندسلیگا حضور پس از زمستان خود انتقال از سالزبورگ.

"Haaland می تواند یکی دیگر از (رابرت) Lewandowski," سابق دورتموند و بایرن مربی Ottmar Hitzfeld گفته مجله کیکر با اشاره به بارسلونا, لهستانی, ستاره که گل از 12 گل در گذشته خود شش بازی در برابر دورتموند. Lewandowski 16 اهداف در مجموع برابر باشگاه سابق خود.

دورتموند از دست داد 4-0 در مونیخ در دو طرف' نشست قبلی در ماه نوامبر اما لوسین Favre تیم تقویت شده و در عین حال با ورود Haaland و امره کان.

"ما در حال بهتر" مربی تیم دورتموند گفت. "ما در حال بازی با سیستم دیگری که بهتر است برای ما تیم ملی. و ما امضا دو بازیکن در فصل زمستان و دیگر تمام وجود."

چند بوندسلیگا تیم قادر به هل دادن بایرن به محدودیت های آن است. دورتموند آخرین تیمی غیر از بایرن برای کسب عنوان قهرمانی در سال 2012 همواره می آیند نزدیک در سال های اخیر است.

مولر است که به وضوح relishing این چالش است.

"ما می خواهیم به عنوان به مونیخ وجود دارد که در آن تعلق دارد" همیشه سبز بایرن رو به جلو گفت.

___

بیشتر AP فوتبال: و

___

Ciarán فاهی در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب