ما قضاوت را انکار می کند قبیله پیشنهاد برای متوقف کردن ویروس امداد بودجه

توسط FELICIA FONSECA فلاگستاف Ariz. (AP) — یک قاضی فدرال در این کشور را رد کرده است یک درخواست از یک قبیله بوم

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

توسط FELICIA FONSECA

فلاگستاف Ariz. (AP) — یک قاضی فدرال در این کشور را رد کرده است یک درخواست از یک قبیله بومی آمریکا در کانزاس به توقف توزیع بیشتر از coronavirus بودجه امداد به صورت قبیله ای سازمان ملل.

دشت باند Potawatomi ملت اخیرا با شکایت وزارت خزانه داری ایالات متحده این ادعا آن بود shortchanged در اولیه توزیع معادل 4.8 میلیارد دلار. قبیله که رزرو شمال از Topeka گفت: وزارت خزانه داری باید با تکیه بر قبیله خود ثبت داده ها به جای جمعیت داده ها از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

HUD داده ها نشان داد این قبیله تا به حال 883 شهروندان است. قبیله استدلال آن را باید دریافت $7.65 میلیون دلار بیشتر بر اساس آن ثبت رقم بیش از 4,840.

وزارت خزانه داری گفته است که با استفاده از HUD داده به دلیل آن که ارتباط با این مقدار پول قبیله ای دولت را صرف پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. قبیله ای داده نمی تمایز بین اعضای که زنده و رزرو آژانس گفت.

وزارت خزانه داری در نظر دارد برای شروع توزیع باقی مانده 3.2 میلیارد دلار از coronavirus امداد بسته تصویب شده در ماه مارس به قبایل بعد از روز دوشنبه.

ایالات متحده منطقه قاضی Amit مهتا برگزار شد جلسه سهشنبه در دشت گروه درخواست برای حفظ وزارت خزانه داری از حرکت رو به جلو. حکومت او بعد از آن که او تا به حال هیچ صلاحیت بیش از این موضوع به دلیل کنگره به وزیر خزانه داری در اختیار چه به دل کردن بودجه.

"مراقبت عمل می کنند در نتیجه شامل هیچ قانونی ارجاع شده است که توسط آن به قاضی وزیر تصمیم به استفاده از HUD جمعیت مجموعه داده به عنوان مخالف به برخی دیگر" مهتا نوشت.

قاضی نیز ایراد گرفت قبیله برای پر کردن آن طرح دعوی در دادگاه بیش از یک ماه پس از وزارت خزانه داری گفت: این امر با استفاده از HUD اطلاعات پس از درخواست برای قبایل برای ارسال ثبت نام آمار و ارقام.

کارول Heckman یک وکیل برای دشت باند گفت: قبیله نمی با استفاده از HUD پایگاه داده و بلافاصله درک کنند وزارت خزانه داری روش. او گفت: گزارش توسط محققان دانشگاه هاروارد که به حفر HUD داده ها نشان داد قبیله آن کمتر.

مهتا برنامه ریزی شده است برای شنیدن استدلال در یک مورد مربوط به جمعه. این محور است که آیا بومی آلاسکا شرکت های واجد شرایط برای یک سهم از 8 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از قبایل در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که کنگره تصویب شده در مارس.

مهتا در اوایل حکومت برای محدود کردن توزیع به قبیله ای دولت در حالی که او تصمیم می گیرد واجد شرایط بودن سوال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن