پست الکترونیکی رای گیری از روز سه شنبه انتخابات فشار بایدن بالای

توسط استفان OHLEMACHER واشنگتن (AP) — پس از مقدماتی و قفقاز در 42 ایالت و ناحیه کلمبیا, جو بایدن, برنده چند نم

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

توسط استفان OHLEMACHER

واشنگتن (AP) — پس از مقدماتی و قفقاز در 42 ایالت و ناحیه کلمبیا, جو بایدن, برنده چند نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور به عنوان متحده کار می کرد به شمارش افزایش ایمیل های رای.

Indiana, Pennsylvania و رود آیلند در میان هفت کشور, به علاوه منطقه, برگزاری انتخابات روز سه شنبه. اما یک افزایش بزرگ در رای-با-ایمیل آراء محور در بخش بزرگی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای انتخابات هنوز شمارش آراء جمعه.

دموکرات ها نمی نگه winner-take-all مسابقات که در آن رای بالا-گیرنده برنده تمام نمایندگان. به جای نمایندگان در حال تقسیم کردن همان نسبت در میان نامزدها بر اساس سهم خود را از رای هر دو ایالت و فردی در کنگره مناطق.

به عنوان کشورهایی که رای دادند روز شنبه خود را به روز نتایج یک تیم از تحلیلگران در آسوشیتد پرس تجزیه رای به صحیح کنگره مناطق بنابراین نمایندگان می تواند اختصاص داده بین بایدن و برنی ساندرز.

این روند منجر AP به تخصیص 21 نماینده به بایدن اواخر جمعه و پس از آن تکمیل یک تجزیه و تحلیل از آرا منتشر شده توسط مقامات انتخاباتی در سه متحده پیش از آن در شب است. AP بعد از اضافه شدن دو بیشتر به بایدن کل پس از انتشار نتایج بیشتر در نیومکزیکو.

معاون سابق رئیس جمهور در حال حاضر در مجموع از 1,995 نمایندگان. در آن طول می کشد 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی در اولین رای گیری در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

بایدن شد حزب presumptive نامزد دو ماه پیش پس از تعیین برنده بیش از برنی ساندرز در چند مارس مقدماتی و در ویسکانسین در 7 آوریل. این سناتور ورمونت نهایی عمده رقیب در مسابقه کاهش یافته و از روز بعد.

بایدن را پیچیده نامزدی حزب دموکرات را بسیار زودتر اگر نه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس — 15 متحده همراه با گوام و پورتوریکو به تعویق افتاد و خود را نامزد مسابقات با توجه به شیوع.

تشریفات رسیدن به 1,991 بود نیز به تعویق افتاد یک معامله بایدن انتخاباتی برش با ساندرز در تلاش برای ایجاد حزب دموکراتیک وحدت و جلوگیری از احساس تلخ از رهبران حزب 2016 کنوانسیون و کمک کرد تا منجر به هیلاری کلینتون را شکست. توافق مجاز ساندرز به حفظ حدود 300 نمایندگان او را در غیر این صورت ضبط حزب تحت قوانین پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

آن را غیر معمول نیست برای یک نامزد دموکرات به رهبر این حزب نامزدی در اوایل ماه ژوئن است. این زمانی است که باراک اوباما در سال 2008 و کلینتون در سال 2016 رسیده نقطه عطف.

هم اوباما و کلینتون هنوز فعال مخالفان هنگامی که آنها انجام آنها کمک superdelegates. کسانی که حزب دموکرات رهبران و مقامات منتخب که می تواند رای به هر نامزد صرف نظر از نتیجه مقدماتی.

در حالی که superdelegates هرگز لغو خواهد اولیه رای دهندگان قدرت خود را تا حد زیادی کاهش می یابد پیش از سال 2020 انتخابات در یک امتیازی به ساندرز هواداران را دیدم که آنها را به عنوان غیر دموکراتیک.

حدود 800 superdelegates شرکت هنوز می تواند در این تابستان کنوانسیون اما آنها نمی خواهد بود قادر به رای دادن در اولین انتخابات مگر اینکه رای خود را خواهد هیچ تاثیری بر روی نتیجه.

___

استفان Ohlemacher توسط AP در انتخابات تصمیم ویرایشگر. او نظارت AP نماینده تعداد از سال 2008.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب