فرفره کارگران در صورت تغییر نقش رقابت در همه گیر

توسط کتی BUSSEWITZ و الکساندرا اولسون نیویورک (AP) — وجود دو ساعته مزد خارج منتظر سوپر مارکت ها که سن فرانسیسک

توسط NEWSSHANS در 15 تیر 1399

توسط کتی BUSSEWITZ و الکساندرا اولسون

نیویورک (AP) — وجود دو ساعته مزد خارج منتظر سوپر مارکت ها که سن فرانسیسکو برای اولین بار شروع به قفل کردن در بالای کیسه های خرید سنگین که تا به حال به lugged تا بی شماری پرواز از پله ها.

و در عین حال حتی پس از ثبت نام برای برنامه ها چند 39 ساله Saori اوکاوا (ابهامزدایی) هنوز هم نبود ساخت به عنوان پول زیادی ارائه وعده های غذایی و مواد غذایی به او رانندگی برای سوار-نقطه غول بارگذاری قبل از همه گیر رخ داد.

"من شروع به حقه بازی سه برنامه به پایان می رسد دیدار گفت:" اوکاوا (ابهامزدایی) که به تازگی کاهش ساعت کار پس از دریافت مزایای بیکاری. "این واقعا سخت بود چون در آن زمان من نمی تواند استطاعت به ماندن در خانه چون من تا به حال به پرداخت اجاره."

اوکاوا (ابهامزدایی) یکی از حدود 1.5 میلیون به اصطلاح فرفره کارگران که زندگی را رانندگی مردم را به فرودگاه چیدن تولید و در فروشگاه های مواد غذایی و یا ارائه مراقبت از کودکان برای کار پدر و مادر است. ایشان در حال حاضر شده است در یک وضعیت مخاطره آمیز تا حد زیادی بدون پادمان از جمله حداقل دستمزد, بیمه بیکاری, بیمه کارگران جبران خسارت و بهداشت ایمنی و حفاظت.

اما با همه گیر pummeling اقتصاد جهانی و ایالات متحده بیکاری رسیدن به ارتفاعات دیده نمی شود پس از رکود بزرگ فرفره کارگران تقاضاهای مصرانه برای کارهایی که اغلب با پرداخت هزینه کمتر در حالی که در مواجهه با رقابت سختی از خرد به تازگی کارگران بیکار نیز اقدام به پچ هم امرار معاش – همه در حالی که تلاش برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس خود را.

یک افسردگی دوران سطح است که در حالی که کمتر از ماه گذشته می تواند بدتر شوند بعد از یک افزایش در coronavirus موارد منجر متحده به رستوران ها و کافه ها.

Marisa مارتین یک قانون در کالیفرنیا تبدیل به Instacart زمانی که یک دولت کار در تابستان به عنوان مشاور حقوقی از طریق سقوط کرد پس از استخدام یخ. او گفت که او برخوردار از انعطاف پذیری در انتخاب خود ساعت اما امیدوار نیست که به نوبه خود به فرفره کار در آینده است. پرداخت بیش از حد فرار — با راهنمایی های متفاوت شدید و کار گاهی اوقات آهسته به ارزش خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

"ما در حال گرفتن پرداخت می شود تقریبا به اندازه کافی زمانی که ما در خط مقدم تعامل با چند نفر روزانه" گفت: مارتین 24 ساله نقل مکان کرد که در با پدر و مادر خود را به طور موقت به صرفه جویی در پول.

الکساندرا لوپز-Djurovic, 26, بود, تمام وقت پرستار بچه در شهر نیویورک و حومه زمانی که یکی از والدین او برای کار خود را از دست داد در حالی که دیگر او را دیدم ساعت قطع شده است.

"ناگهان همه از یک تا آنجا که آنها می خواهند من را به ماندن آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت من," او گفت:. خود ساعت کاهش یافته بود به حدود هشت در هر هفته است.

به حقوق از دست رفته لوپز-Djurovic قرار داده شده یک آگهی ارائه مواد غذایی تحویل در محلی Facebook ، یک شبه او 50 پاسخ.

لوپز-Djurovic هزینه 30 دلار یک ساعت و مختصات, خرید, لیست بیش از ایمیل ارائه قدرت پردازش این برنامه شرکت نمی مانند چک کردن شیر تاریخ انقضا قبل از انتخاب آن اندازه به خرید. هنوز, آن را نمی کند به جای حقوق و دستمزد او از دست داده است.

"یک هفته من ممکن است هفت هشت 10 خانواده من, خرید برای," لوپز-Djurovic گفت. "من تا به حال یک هفته زمانی که من تا به حال هیچ پول. که قطعا یک چالش است."

Upwork یک وب سایت است که متصل ماهر مستقل کارگران با مشاغل دیده می شود 50 درصد افزایش در ثبت نام توسط کارگران و کارفرمایان پس از همه گیر آغاز شد از جمله خوشه در مشاغل مرتبط با تجارت الکترونیک و خدمات به مشتریان گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork.

"هنگامی که شما نیاز به ایجاد تغییرات بزرگ و سریع و انعطاف پذیر نیروی کار به شما کمک می کند," او گفت:.

مایا پینتو یک محقق در ملی قانون استخدام پروژه گفت: به طور موقت و قرارداد کار رشد در طول رکود بزرگ و او انتظار دارد که بسیاری از کارگران را به دنبال چنین شغل دوباره در میان بحران کنونی است.

اما افزایش اعتماد موقت و قرارداد کار خواهد شد که پیامدهای منفی در کیفیت و امنیت به دلیل آن را "یک راه صرفه جویی در هزینه ها و تغییر خطر بر روی کارگر" پینتو گفت.

آن را دشوار است به ارزیابی کلی عکس از فرفره اقتصاد در طول این بیماری همه گیر از آنجا که برخی از قطعات در حال گسترش در حالی که دیگران در حال انقباض است. مواد غذایی تحویل غول Instacart مثلا به ارمغان آورده است در 300,000 جدید قرارداد خریداران از ماه مارس بیش از دو برابر نیروی کار خود را به 500,000. در همین حال بارگذاری کسب و کار سقوط کرد و 80 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته در حالی که Lyft را سقوط 75% در همان دوره است.

برای تحویل مواد غذایی نرم افزار آن را به یک کیسه مخلوط. اگر چه آنها در حال گرفتن یک دست انداز از رستوران ها ارائه بیشتر takeout گزینه دستاوردهای آن در حال جبران رستوران صنعت را به طور کلی در کاهش این بیماری همه گیر.

فرفره کارگران نیز مانورهای رندانه برای کسانی که شغل از تمام جبهه ها. DoorDash راه اندازی یک ابتکار برای کمک به خارج-از-کار در رستوران, کارگران ثبت نام برای تحویل کار. Uber را تحویل مواد غذایی سرویس Uber می خورد, رشد 53 درصد در سه ماهه اول و حدود 200000 نفر امضا کرده اند تا برای این برنامه در هر ماه از ماه مارس — حدود 50 درصد بیشتر از حد معمول است.

"رانندگان قطعا بررسی گزینه های دیگر اما مسئله این است که 20 یا 30 میلیون نفر به دنبال کار در حال حاضر گفت:" هری Campbell, بنیانگذار Rideshare مرد. "گاهی اوقات من شوخی همه شما نیاز دارید این است که یک پالس و یک خودرو را تایید کنید. اما آنچه که بدان معنی است که آن را آسان برای افراد دیگر به تایید بیش از حد, بنابراین شما باید به رقابت برای تغییر."

تحویل شغل به طور معمول کمتر از سوار-نقطه شغل. مادر تنها لوز لاگونا استفاده می شود برای به دست آوردن حدود 25 دلار در نیم ساعت رانندگی مسافران به فرودگاه بین المللی لس آنجلس. زمانی که کسانی که به سفر میره لاگونا شروع به ارائه وعده های غذایی از طریق بارگذاری می خورد, کار ساعت های طولانی تر اما کمتر پول نقد. پایه پرداخت حدود 6 دلار در هر تحویل و بسیاری از افراد نکته در اطراف $2, او گفت:. برای جلوگیری از حملات بیشتر برای مهد کودک او گاهی اوقات به ارمغان می آورد 3-year-old son همراه تحویل.

"این است که ما تنها راه در حال حاضر" لاگونا گفت. "این سخت است مدیریت اما این تنها شغلی است که من می تواند قادر به انجام به عنوان یک مادر تنها."

دیگر رانندگان پیدا کردن آن را حس می کند به ماندن در خانه و جمع آوری بیکاری — یک به نفع آنها و دیگر فرفره کارگران نشده بود واجد شرایط برای قبل از همه گیر. آنها همچنین واجد شرایط برای دریافت اضافی $600 هفتگی بررسی از دولت فدرال بهره مند است که موجود شد به کارگرانی که شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر. با هم گرفته که بیش از آنچه بسیاری از سوار-نقطه رانندگان بودند قبل از همه گیر کمپبل گفت:.

اما که 600 دلار سود منقضی خواهد شد در پایان ماه جولای و 2 تریلیون دلار دولت بسته امداد که تمدید مزایای بیکاری به فرفره کارگران منقضی می شود در پایان سال است.

"بسیاری از رانندگان در حال رفتن به مجبور به نشستن و تصمیم بگیرید که آیا من می خواهم برای قرار دادن خودم در معرض خطر و خانواده ام در خطر هنگامی که من به دولت کمک؟" کمپبل گفت:.

______

Follow @cbussewitz و @Alexolson99 در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن