حال مهمان نواز: واقعا. بی عیب و نقص. خدمات.

ساختمان روابط در هر کسب و کار است که سنگ بنای موفقیت است. در سمت من آن است که نه فقط در مورد ساختمان برای م

توسط NEWSSHANS در 6 تیر 1399

ساختمان روابط در هر کسب و کار است که سنگ بنای موفقیت است.

در سمت من آن است که نه فقط در مورد ساختمان برای موفقیت بلکه ساختمان را برای آینده روابط. دانستن مهمان من می خواهد و نیازهای آنها یکی از مهم ترین شغل خود را به خاطر آن می افزاید: به تجربه ناهار خوری خود را.

رفتن به هر رستوران و سرویس معمولی است همه خوب است اما از آن نیست و نبوده است راه من تا کنون اداره می شود. من ارادت به ایجاد یک رابطه و داشتن شما بازگشت برای سال برای بهترین تجربه چیزی است که من در تلاش برای. شما می توانید در هر نقطه در این کسب و کار بدون قوی منظم ناهار خوری پایه و راه من آن را ببینید در حال رشد ارتباط از طریق مواد غذایی و نوشیدنی ها و شخصیت یک پایه مناسب برای ذخیره کردن یک رابطه طولانی مدت.

همه چیز شروع می شود زمانی که من برای اولین بار شما را ملاقات. مقدمه ای کلیدی است.

استقبال از شما و توجه شما را به جدول خود را توضیح تمام از ارائه ما و شما با دادن منوهای عادی است. معرفی خودم با یک لبخند و یک بازی گاه به گاه اطمینان از اجازه دادن به شما می دانید من همیشه در دسترس است و چیزی است که شما ممکن است به عنوان شایع است اما این مشترک در راه من به کار گیرند.

خود را بسیار آموزش دیده سرور و یا متصدی بار می رسد خود را به نوشیدنی و شام سفارش. هر حرکت آنها را strategized به طوری که آنها می تواند "خود را لمس جدول" به عنوان اغلب به عنوان آنها را به اما نه بیش از حد. در ضمن شما ممکن است یا ممکن است متوجه من (امیدوارم) گردان اتاق ناهار خوری مثل یک کوسه مطمئن شوید که تجربه ناهار خوری خود را کامل است.

راه من در کار من این است که یک مدیر وظیفه است و نه فقط برای مدیریت. شما می خواهید ببینید من پاکسازی جداول و طراوت خود را از نوشیدنی های خود را در حال اجرا و حتی گرفتن سفارش خود را. همه مدیران باید بیمه برای اطمینان از تجربه ناهار خوری به هیچ یک دوم است. توجه به هر جزئیات به معنی من از آغاز یک رابطه خوب و به احتمال زیاد بیش از من باید شما دوباره دیر یا زود.

شما به ناهار خوردن برای بار دوم! من رزرو خود را در ورود و در حال حاضر من تشخیص نام خود را. هنگامی که شما به ناهار خوردن در این زمان, من سعی می کنم به آدرس شما با نام و شروع یک مکالمه گاه به گاه! به عنوان شما احساس می کنید بیشتر و راحت تر با من, ما شروع به آرام تر گفتگو در مورد چیزهایی که ما ممکن است مشترک.

شاید ما صحبت در مورد آنچه شما نوشیدنی و یا مواد غذایی خود را اولویت هستند و از آن نقطه من می تواند بسیار عالی توصیه به تجارب خود را که بسیار بیشتر ستارگان. خود را به عنوان دومین تجربه ناهار خوری می رود شما باید با این احساس که من بیشتر از فقط شخص نظارت بر تجربه شما در حال حاضر می دانیم که شما لذت ببرید و شما باید یک حس comfortability در شناخت محیط است که ناهار خوری خود را در آن به معنای تربیت در این راه.

پس از یک در حالی که من متوجه شده ام که من دیده ام شما را به صورت منظم. رفتن بالا و فراتر از آن برای شما همان چیزی است که باعث می شود کار من سرگرم کننده است. برای مثال من به دیدن شما می آیند در 6:30 تا 6:28 من نوشیدنی های خود را روی میز. فکر می کنم در مورد آن را من تا به توسعه یک محل را برای شما به می آیند که در آن شما حتی نمی باید به سفارش یک نوشیدنی! این نیست, به سلامتی, این, ناهارخوری زیبا!

من زندگی می کنند برای این واقعیت است که پس از یک در حالی که من می تواند برای شما به عنوان به خوبی. من آمد در سراسر بسیاری از مردم در طول سال بیشتر شیک تر از دیگران قادر به پیدا کردن مخصوص کسانی که دوست داشتن و دوست نداشتن در هر کسی است که نه تنها کار من اما نه برای من سرگرم کننده. آن را مانند حل یک پازل چند بار در روز و در طول یک حرفه ای است.

این همیشه به من به ارمغان آورد شادی بزرگ برای توسعه روابط جدید. من دیده ام رشد کودکان, رفتن به کالج مشغول کنید و ازدواج. من انجام داده ام, ارتباط جنسی, دوش عروس و سپس شام تمرین پس از آن ، کار من بسیار پرارزش است در این واقعیت است که من نمی فقط برای خدمت به شما یک وعده غذایی.

من شادی بزرگ در این واقعیت است که چیزی به عنوان کوچک که بیرون رفتن برای غذا خوردن می تواند منجر به یک رابطه است که می تواند در طول زمان است. من امیدوارم که شما می تواند مربوط و من امیدوارم که شما یک محل برای رفتن به پیدا کردن یک نفر مثل من خوش آمدید شما با یک wide-eyed لبخند!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن