آخرین: نیسان کارکنان در اسپانیا تظاهرات برای 2 روز

توسط آسوشیتد پرس آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مس

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کارکنان از نیسان گیاهان در اسپانیا تظاهرات برای روز دوم.

نمازگزاران در ترکیه نگه جمعی در نماز جمعه برای اولین بار در 74 روز.

— اندونزی پیشی 25,000 coronavirus موارد است.

___

بارسلونا, اسپانیا, کارکنان در, اسپانیا, ژاپنی غول نیسان به خیابان ها ریختند برای دومین روز متوالی در اعتراض به بسته شدن سه بارسلونا گیاهان به عنوان خودروساز مقیاس پایین آن تولید جهانی.

صدها نفر از کارگران را احاطه کرده اند در روز جمعه حداقل چهار نفر از نیسان خودرو نمایندگی در داخل یا اطراف شهر شمال شرقی پوشش پنجره های خود را با خواندن جزوات "نیسان خیانت 25,000 خانواده" و "ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با" در میان دیگران.

این تعطیلی تا پایان سال به معنی از دست دادن از 3000 شغل مستقیم و برخی 20,000 آنهایی که اضافی در زنجیره تامین می تواند تحت تاثیر قرار.

هر دو در اسپانیا دولت مرکزی و مقامات منطقه کاتالونیا که در آن آسیب دیده کارخانه هستند و قول داده اند که به کمک اتحادیه برگرداندن این شرکت ژاپنی تصمیم. وزیر صنعت ریس Maroto روز جمعه گفت که این پیشنهاد می تواند یک "مشترک عمومی خصوصی مشارکت."

اگر چه نیسان بوده و خانههای گلی خالی برای ماه ها در مقیاس پایین تولید آن در اروپا و دیگر نقاط جهان شرکت رنج می برند مانند بسیاری دیگر از خودروسازان از سقوط در تقاضا برای وسایل نقلیه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

___

آنکارا — نمازگزاران در ترکیه برگزار شد, خود را برای اولین بار جمعی از نماز جمعه در 74 روز بعد از دولت بازگشایی برخی از مساجد به عنوان بخشی از برنامه های خود را برای استراحت اقدامات در محل برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

نماز برگزار شد در حیاط یک انتخاب تعداد مساجد در روز جمعه برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

مقامات توزیع ماسک در ورود به مساجد, اسپری دست عفونی و بررسی درجه حرارت برای تب.

نمازگزاران خواسته شد تا خود را به نماز و فرش و اما برخی از مساجد ارائه یکبار مصرف کاغذی فرش آن قرار داده شده 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا.

بخشی از افتتاح مساجد به دنبال یک رکود در تایید COVID-19 عفونت و مرگ و میر در کشور است.

روز پنج شنبه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان اعلام کرد قصد دارد برای لغو محدودیت در حرکت بین شهرستانها و بازگشایی رستوران ها, کافه ها و مراکز ورزشی سواحل و موزه ها در تاریخ 1 ژوئن.

___

اندونزی — تعداد coronavirus موارد در اندونزی پیشی گرفته است 25,000 با بیش از 1500 ویروس های مربوط به مرگ و میر به عنوان مقامات در حال ورود به آسانسور در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت در هفته آینده.

اندونزی COVID-19 نیروی کار در روز جمعه گزارش 678 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن این کشور در مجموع به 25,216 با 1,520 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. همچنین گزارش شده 6,492 بهبود.

تبریز اولین شهر بزرگ به اجرای جزئی مستند قوانین در کشور اشاره کرده است که محدودیت سیاست نمی خواهد تمدید شود پس از 4 ژوئن.

شرکت های دولتی به وزارت آموزش شرکت های دولتی اجازه می دهد تا کارکنان خود را به بازگشت به کار در اواسط ماه ژوئن با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در میان خروش در موارد و ترس از موج جدیدی از عفونت با بازگشت صدها هزار نفر از مردم به شهرهای اسلامی پس از تعطیلات.

دولت دادهها نشان داد که نزدیک به 50000 نفر تحت انزوا و نظارت برای احتمالا داشتن ویروس و یا بعد از تست مثبت بدون نشان دادن هر گونه علائم در حالی که یکی دیگر از 12,499 بیمارانی که باقی می ماند در درمان در حال انتظار برای آزمایشگاه-نتایج آزمون.

___

شهر آمستردام, هلندی, مقامات بسته اند یک سوم کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در یک هفته برای ترس از آن خواهد بود منبع coronavirus انتقال است.

ون Rooi گیاه در جنوب هلند بسته شد دلایل پزشکی پس از 16 درصد از یک نمونه از 130 کارگران آزمایش مثبت است.

"نتایج آزمون نشان می دهد که این خطر وجود دارد که این شرکت می تواند تبدیل به یک کانون به گسترش coronavirus در کوتاه timespan و" امنیت منطقه ای خودگردان در بیانیه ای گفت.

کارخانه بسته خواهد شد حداقل تا 2 ژوئن. بیش از 30000 نفر در هلند بسته بندی گوشت می آمد و کشتارگاه میباشد.

___

پاریس — فرانسه گزارش کرده است بیش از 3000 جدید روزانه عفونت ویروس در بزرگترین چنین یک روز افزایش بیش از سه هفته و عمده افزایش از فرانسه آغاز شده و به تدریج بازگشایی آوریل 11.

شکل جدید را شامل نمی شد در دولت روزانه ویروس مطبوعاتی دوشنبه شب اما قرار شد در دولت ویروس ردیابی وب سایت.

ملی آژانس بهداشت عمومی و سلامت وزارت بهداشت را ارائه نمی دهد دلیلی برای ظهور جمعه است. این می آید به عنوان تست تبدیل شده است بیشتر به راحتی در دسترس در فرانسه هر چند معلوم نیست که آیا این بخشی از دلیل.

دولت فرانسه است و به تدریج با افزایش تعداد تست های آن انجام پس از انتقاد گسترده در اوایل بیماری همه گیر است که آن را تست نکنید به طور گسترده ای به اندازه کافی.

پراکنده ویروس شیوع گزارش شده پس از فرانسه بازگشایی شروع به ویژه در برخی از مدارس است که پس از آن تعطیل شد.

فرانسه در حال حاضر گزارش شده بیش از 28000 ویروس مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های سالمندان و بیش از 149,000 افرادی که آزمایش مثبت با ویروس.

___

کپنهاگ, دانمارک یک lats شرکت راه اندازی کرده است یک ویروس ردیابی نرم افزار یکی از اولین با مشترک اپل-گوگل سیستم عامل نرم افزار به تازگی منتشر شده قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API — گفت نرم افزار است که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث می تواند شناسایی و ثبت دیگر در نزدیکی دستگاه های تلفن همراه.

کشور وزارت بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات است که تمام داده ها در برنامه به نام "Apturi Covid," lats برای "توقف Covid" است رمزگذاری شده و ذخیره شده به طور مستقیم بر روی دستگاه. آن را نمی تواند دسترسی به تلفن مالک یا دیگر کاربران از این برنامه است که داوطلبانه به استفاده از.

نرم افزار "را به مردم این فرصت را برای بازگشت به زندگی روزانه خود را با اطمینان سریعتر آگاهی از تماس مردم با توجه به برنامه Facebook صفحه.

تعداد کل تایید Covid-19 موارد در لتونی از 1,064 با 24 نفر پس از فوت بالتیک سرویس خبری گفت:.

"با استفاده از تکنولوژی مدرن ما یک بار دیگر می تواند به دست آوردن زمان و رفتن یک گام بیشتر است. این برنامه جدید اجازه خواهد داد که اپیدیولوژی به شناسایی مخاطبین با سرعت بیشتری" الینا Dimiņa از بیماری های عفونی نظارت و ایمن سازی یک سازمان دولتی گفت: در آزادی مطبوعات.

با توجه به غیرمتمرکز و رمز طبیعت از برنامه این راستا با مقررات اتحادیه اروپا در حفاظت از داده ها.

API مخفف application programming interface است که یک ابزار نرم افزاری است که به ویژه دسترسی به برخی از ویژگی های iOS اپل و آندروید سیستم عامل تلفن همراه.

سوئیس coronavirus تماس با ما-ردیابی نرم افزار راه اندازی شد در اوایل این ماه بود اما محدود به کارگران بیمارستان اعضای سوئیس ارتش و کارمندان دولت. Lats برنامه تخمین زده شده است که در ابتدا توان با استفاده از حداقل 1/5 از جمعیت کشور نزدیک به 2 میلیون نفر است.

___

مسکو — روسیه گزارش کرده است که کمترین روزانه سنبله در coronavirus مرگ و میر بار دیگر در روز جمعه با مقامات بهداشت ثبت نام 232 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته که خریداری این کشور در مجموع به 4,374.

روسیه نسبتا پایین مرگ و میر در ادامه به افزایش سوالات میان کارشناسان هر دو در روسیه و در غرب با برخی از نشان می دهد که دولت این کشور ممکن است underreporting ویروس های مربوط به مرگ و میر به دلایل سیاسی. مقامات روسیه به شدت آن را تکذیب می کند و نسبت به تعداد کم به اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش شیوع.

روسیه coronavirus caseload بیش از حد 387,000 روز جمعه با مقامات بهداشتی گزارش بیش از 8,500 عفونت های جدید.

در اوایل این ماه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اعلام کرد لغو برخی از مستند محدودیت و گفت که روسیه قادر به "کاهش بیماری همه گیر" و از آن زمان به صورت تدریجی بازگشایی. اکثریت قریب به اتفاق مناطق این کشور شده اند در مستند از مارس 30.

___

توکیو — Tokyo را حذف shutdown درخواست در کسب و کار بیشتر از ماه ژوئن هنگامی که تئاتر, سینما, تناسب اندام ورزشگاه و خرده فروشان در پایتخت ژاپن می تواند بازگشایی پس از coronavirus وضعیت اضطراری به پایان رسید در این هفته.

فرماندار Yuriko Koike گفت: توکیو در حال حاضر آماده برای حرکت به مرحله 2 سه فاز نقشه راه طراحی شده به تدریج بازگشایی کسب و کار در این شهرستان است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که در پایان به هفت هفته اورژانس دوشنبه گفت: عفونت فروکش کرده به اندازه کافی برای از سرگیری اجتماعی و فعالیت های اقتصادی تحت "جدید عادی" نیاز به فاصله فیزیکی و پیشگیری از بیماری اقدامات است.

توکیو گزارش 22 مورد جدید جمعه باعث نگرانی های اساسی ریسک و موج دوم ممکن است از عفونت. Koike گفت عفونت نیست شتاب و بیمارستان ها در حال حاضر فضا.

کتابخانه ها موزه ها و مدارس در نظر گرفته می شود کمترین خطر بازگشایی در توکیو در این هفته. تحت مرحله 2, تئاتر, سینما, تناسب اندام ورزشگاه خودرا برای امتحان اماده مدارس و خرده فروشان می توانند, رزومه, کسب و کار است. شب باشگاه کارائوکه و موسیقی زنده خانه در نظر گرفته که بیشتر در معرض ابتلا به عفونت خواهد شد آخرین و دستورالعمل های ایمنی هنوز در حال کار می کرد.

حتی اگر آن اقدامات اضطراری تنها درگیر درخواست برای اجتماعی فاصله و برخی از کسب و کار تعطیلی ژاپن تا کنون حدود 16,700 موارد و 870 مرگ و میر به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی می گوید این تعداد نزدیک به 100,000 فرآوری نشده آزمایشات جدید کروناویروس.

یک وزارت بهداشت بیانیه یک شبه قرار می دهد این پرونده که روز دوشنبه در 96,480. این وزارت می گوید: "این چالش ناشی از در دسترس بودن محدود از کیت های آزمایش در سطح جهان است." آن را می گوید اولویت حال با توجه به پردازش آزمایش از بیماران بستری در بیمارستان ها و بهداشت کارگران است.

آفریقای جنوبی انجام تست های بیشتر برای این ویروس بیش از هر کشور دیگر در آفریقا — بیش از 655,000 — و بیشتر مورد تأیید بیش از هر کشور دیگر در این قاره با 27,403. این وزارت می گوید: یکی از آخرین افراد به مرگ در آفریقای جنوبی یک کارمند با سلامت ملی خدمات آزمایشگاهی.

"ما درک می کنیم این فاجعه قطعا تست به شما میگوید در یک پیام به همکاران او اضافه کرد که دولت متعهد به فراهم کردن دنده محافظ مناسب است که هم چهره های کمبود.

___

اندونزی — مسلمانان در برخی از نقاط کشور اندونزی با حضور در نماز جمعه به مساجد بسته coronavirus برای هفته ها اجازه داده شد برای شروع بازگشایی در جهان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان.

دستورالعمل برای عبادت امکانات منتشر شده توسط اوقاف وزیر Fachrul رازی در روز جمعه تغییر بسیاری از سنت در مساجد. نمازگزاران معمولا دعا شانه به شانه و آنها ازدحام آغوش و لرزش دست هنگامی که نماز به پایان می رسد با گونه به گونه بوسه رایج است.

مسلمانان در جاکارتا ماهواره ای شهر بکاسی شد و انتظار می رود در روز جمعه نماز به اقامت حداقل 1 متر مربع (حیاط) جدا از یکدیگر و بدون دست دادن و شنیدن کوتاه موعظه. هیچ به کودکان اجازه داده شد برای پیوستن به نماز و پلیس و سربازان وجود دارد برای اطمینان از سلامت پروتکل های اجتماعی مانند فاصله و پوشیدن ماسک مشاهده شد.

صحنه های مشابه دیده می شد در یکی دیگر از شهر های ماهواره ای از بوگور و ماکاسار یکی از اندونزی شهرهای بزرگ در جزیره سولاوسی.

رئیس جمهور Joko Widodo گفت: دولت می خواهد اندونزی به باقی می ماند مولد اقتصادی بلکه ایمن از ویروس. او گفت: هر گونه اقدامات لازم برای شروع به اصطلاح "طبیعی" خواهد بود و بر اساس داده های اپیدمیولوژیک.

دولت شده است استقرار 340,000 نیروهای امنیتی به تدریج به اجرای قوانین بهداشت این کشور خود را آماده بازگشایی اقتصاد آن است.

اندونزی ثبت کرده بود بیش از 24,500 COVID-19 مورد از پنج شنبه با نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر بیشتر مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

___

بانکوک — مقامات در تایلند در حال استراحت محدودیت های اعمال شده از دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

مکانهای مجاز به بازگشایی دوشنبه عبارتند از, سینما, تئاتر, باغ وحش ها و آکواریوم, اما آنها باید محدود پذیرش. سینما خواهد بود و مجاز به داشتن حداکثر 200 نفر در یک زمان نشسته در یک محیط امن اجتماعی فاصله از یکدیگر — به غیر از زوج است.

دیگر موسسات مجاز به بازگشایی شامل سالنهای ماساژ, ورزشگاه, بازی بولینگ کوچه ها و سالن های ورزشی.

رستوران در حال حاضر مجاز به بازگشایی در اوایل این ماه اما تحت شرایط اطمینان اجتماعی فاصله. مراکز قبلا مجاز به بازگشایی و قوانین جدید تغییر زمان بسته شدن اجباری از 8 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر

تجاری پروازهای مسافری از خارج از کشور ممنوع باقی می ماند حداقل تا پایان ماه ژوئن.

تایلند تا به حال فقط تک رقمی افزایش تعداد تایید COVID-19 موارد برای بسیاری از ممکن است. آن را اعلام کرد 11 مورد جدید جمعه آوردن مجموع به 3,076 از جمله 57 مرگ و میر.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده فقط یک نفر در کل کشور از 5 میلیون نفر از مردم شناخته شده است که هنوز هم پس از coronavirus هیچ مورد جدید تشخیص داده شده اند برای هفته گذشته.

در مجموع 1,504 مردم را متذکر شد که قرارداد این ویروس. از کسانی که 1,481 بهبود و 22 درگذشت. در مورد 275,000 افراد آزمایش شده اند.

___

اسلام آباد — پاکستان گزارش 57 coronavirus مربوط به مرگ و میر در طی 24 ساعت گذشته بیشترین آن در یک روز پس از شیوع بیماری در ماه فوریه آغاز شد.

آخرین رقم افزایش یافته و این کشور COVID-19 تلفات به 1,317. دولت همچنین گزارش شده 2,636 عفونت های جدید در روز جمعه بالا بردن تعداد کل موارد به 64,028.

در حال حاضر 4,615 مردم با عفونت در حال درمان در 726 بیمارستان در سراسر کشور و دیگر بیماران قرنطینه شده در خانه های خود و یا امکانات دولتی. تا کنون 22,305 بیماران بهبود یافته اند.

در طی 24 ساعت گذشته 11,931 آزمايشات انجام شده در پاکستان آوردن کلی در مجموع آزمون به 520,017.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر و موارد افزایش یافته و در نقاط مختلف پاکستان از جمله اسلام آباد در هفته های اخیر به عنوان دولت کاسته مستند محدودیت — نادیده گرفتن هشدارها از متخصصان پزشکی. پاکستان به سختی از 3000 تخت های مراقبت ويژه در کل کشور و پزشکان اغلب هشدار می دهند که ادامه خوشه در عفونت می تواند پایمال کردن آن فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی.

___

دهلی نو — هند ثبت شده دیگر تنها-بعد از 7,466 coronavirus موارد فراتر چین هر دو نظر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از COVID-19.

وزارت بهداشت در روز جمعه قرار داده و تعداد کل موارد در هند در 165,799 با 4,706 مرگ و میر. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 82,995 موارد است.

سنبله در عفونت در هند می آید در زمانی که دو ماهه مستند در سراسر کشور تنظیم شده است تا پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به موضوع جدید مجموعه ای از دستورالعمل های این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب