تسلا بیش از 130 نفر که تست مثبت برای coronavirus: گزارش

توسط اتان بارون تسلا که زودتر دوباره باز آن فرمونت ماشین الکتریکی کارخانه در سرپیچی از coronavirus سلامت منظور

توسط NEWSSHANS در 26 تیر 1399

توسط اتان بارون

تسلا که زودتر دوباره باز آن فرمونت ماشین الکتریکی کارخانه در سرپیچی از coronavirus سلامت منظور شده بیش از 130 نفر تست مثبت برای ویروس کشنده با توجه به وبلاگ این ادعا به دریافت اطلاعات شرکت.

"داخلی نشت داده ها نشان می دهد که تسلا شاهد افزایش COVID-19 'قرار گرفتن در معرض' در درجه اول در آن فرمونت کارخانه در کالیفرنیا" وبلاگ Electrek گزارش شده است. "تا کنون بیش از 130 تسلا کارگران آزمایش مثبت با بیشتر نتایج آزمون انتظار و یک دوجین بیشتر پیمانکاران و موقت کارکنان درگیر با تسلا عملیات نیز آزمایش مثبت است."

تسلا بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد گزارش. آالمدا کانتی مقامات بهداشت نیز نمی پاسخ به سوالات.

Electrek نمی گویند که در آن تسلا امکانات ظاهرا ویروس مثبت کارکنان مشغول به کار است.

در پالو آلتو، -دفتر مرکزی شرکت مدیر عامل Elon Musk حال مبارزه آالمدا کانتی مقامات بهداشتی بیش از یک کار از خانه که تا به حال توقیف فریمونت گیاه برای هفته ها. گیاه دوباره باز به مدت یک هفته در مخالفت با خودرو ساز تحت پیگرد شهرستان در ماه مه و سپس رها کردن کت و شلوار بعد از دو طرف توافق اجازه می دهد تسلا برای از سرگیری تولید خودرو در فریمانت.

تسلا رئیس ایمنی کارگر در ماه ژوئن با ارسال یک ایمیل به کارکنان گفت: این شرکت می دانستم که برخی از کارکنان که تا به حال قرارداد coronavirus از خارج محل کار وجود دارد اما تا به حال شده است بدون انتقال از تماس بین کارگران در کارخانه تسلا.

همچنین در ماه ژوئن نمایندگان از کارگران گروه های بسیج در خارج از فرمونت گیاه خواستار اطلاعات بیشتر در مورد گزارش coronavirus موارد است. تسلا در جولای 2, وبلاگ, پست ذکر شده "تعداد بسیار کمی از موارد" در این شرکت و افزود: "کسانی که نهفته اند یا بازگشت به کار و یا دوره نقاهت بعد از خانه."

دولت محل کار-ایمنی تنظیم کننده Cal/OSHA گفت: در ماه ژوئن بود که آن را بررسی تسلا اصلی کارخانه و یک شرکت دیگر تسهیلات در فریمانت.

"تحقیقات فعال هستند و در حال انجام" Cal/OSHA در آن زمان گفت:, و اضافه کرد که گروه "طول می کشد به طور جدی در دستور خود را به بررسی حوادث محل کار و میر و رسیدگی به شکایات در محل کار در سراسر کالیفرنیا."

این سازمان روز چهارشنبه کاهش یافته است می گویند که آیا تحقیقات درگیر coronavirus.

___

(c)2020 جیوه اخبار (سن خوزه کالیفرنیا.)

بازدید از عطارد اخبار (سن خوزه کالیفرنیا.) در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net