بزرگترین ترس در زندگی ما

ترس بزرگترین عامل ناتوان کننده در زندگی ما است. مانع از این میشود به طور کامل بررسی پتانسیل ما جسارت به مناطق

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

ترس بزرگترین عامل ناتوان کننده در زندگی ما است. مانع از این میشود به طور کامل بررسی پتانسیل ما جسارت به مناطق ناآشنا ملاقات با افراد جدید ایستاده تا برای ارزش های ما; در کوتاه زندگی یک زندگی کامل. بسیاری از مردم در نظر آنها تنها ترس است که باعث می شود بسیاری از نگرانی های خود را, اما در واقعیت, آن می تواند یک ترکیب متفاوت ترس. بیایید نگاهی به چند ترس است که تا به حال بیشترین تاثیر را در افراد و راه های غلبه بر آنها.

ترس از شکست

اغلب ناشی مانند دیگر ترس از ترومای دوران کودکی, ترس از شکست اعتصاب در آخرین مرحله از یک چالش بود آن را در ورزش و کار و یا خانواده است. آخرین مانع فقط ثابت می کند غیر قابل تحمل. فشار بیش از حد برای نامزد را تحمل کند و او سگک و پایین می افتد. نکته جالب در مورد ترس است که بیشتر از آنچه که ما از ترس ساخته شده است در داخل ذهن ما است. احساسات است و قادر مطلق نیست و چیزی خارجی. بدون ترس است که در داخل. و بنابراین ما باید یک انتخاب نه ایجاد آن.

تعریف ترس ما آنها را آسان تر برای کنترل. در Ted Talkتیم Ferriss پرفروشترین نویسنده به ما می آموزد برای نوشتن یک ترس فهرست. انجام این کار کمک می کند تا تعریف ترس های ما برای کمک به ما در مدیریت آنها به طور موثر. این یک ورزش است. یک تکه کاغذ و تقسیم آن به 3 ستون: ترس خود را چه اتفاقی می افتد در بدترین سناریو و چه می توانید درباره آن انجام می شود. این لیست به شما نشان می دهد آنچه که شما می ترسند از واقعیت و آنچه شما از دست شما باید غار به ترس.

ترس از ناشناخته ها

بسیاری از مردم ترس از تاریکی. آنها نمی دانند که چه کمین در سایه. آنها ترجیح می دهند به فکر می کنم در مورد آن. آنها نمی دانند چه آنها را انجام دهید اگر بدترین ترس به زندگی می آیند. آنها فلج شده و یا آنها از این قدرت به مقابله با آن ؟ این می آید از روز ما از شکار به عنوان ناشناخته وحشی بود امن نیست سرگردان و نزدیکی از شناخته شده قبیله تضمین سلامت و زندگی است.

بسیاری از مردم تمایل به زندگی با چند مفاهیم چگونه همه چیز را قرار است به. خانه و خانواده و کار آنها ساخته شده است در ایده چگونه همه چیز را باید کار کند. آنها نمی تواند آن ایستاده اگر آن را در غیر این صورت. تغییر در روال عادی می فرستد و آنها را به دیوانگی. هیجان و حس ماجراجویی هستند چه شما نیاز به پرورش در طول این زمان. زندگی غیر قابل پیش بینی است. مهم نیست که چقدر ما طرح آن نیست و نیاز به کار کردن که در راه است. مهم نیست که چقدر ما اعتقاد داریم یا تجسم برخی از چیزهایی که هرگز به تصویب می آیند. که فقط واقعیت تلخ زندگی است.

دیدگاه خود را تغییر دهید. اجازه دهید بروید. شما باید محکم بر روی familiarities با یک چنگال مرگ. برای خلاص شدن از شر ترس از ناشناخته ها قدم به تاریکی و چهره ترس خود را. آیا چیزی است که شما همیشه می ترسید انجام دهید. و شما به زودی متوجه خواهد شد که در آن همه چیز فقط در یک نما.

ترس از زمان

زندگی در جریان است با سرعتی بیش از حد در حال حاضر. هر کس آن را احساس اما چگونه می شود که درست است ؟ زمان همان است که همیشه بوده است, راست? شاید. خوب به هر صورت شما نمی توانید تغییر دهید که. یادگیری به پذیرفتن چیزهایی که شما نمی توانید تغییر دهید. Chronophobia است که ترس از "عبور از زمان است."

Chronophobia است ترس از گذر زمان'. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

آن است که همراه با ترس از اینکه آیا شما می توانید در رسیدن به اهداف خود و این که آیا شما زندگی می کنند زندگی شما همیشه می خواستم و اگر هنوز هم وجود دارد زمان به ایجاد یک تغییر. همراه ترس است ترس از دست رفته (FOMO).

علائم chronophobia عبارتند از: افزایش ضربان قلب, تنگی نفس, اضطراب, استفراغ احساس ضعف حملات هراس در موارد شدید و دشواری در به خاطر سپردن همه چیز مربوط به زمان است. برای غلبه بر این ترس برای بار اول شما باید تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید کنترل. شروع یک مدیتیشن تمرین. این کمک خواهد کرد که اعصاب خود را آرام و بالا بردن روحیه خود را. هنگامی که شما شروع به گرفتن ریشه در واقعیت شما باید در نظر به چالش کشیدن خود و افزایش تحمل خود را محدود. به آرامی اما مطمئنا شما خواهد رسیدن به آرامش, و آرامش, و قادر به دست زدن به موقعیت های روزمره را با سهولت.

شناسایی ریشه و علت ترس خود را اولین گام به سوی غلبه بر آنها. چهره ترس خود را کار بر روی نقاط قوت خود را افزایش نقاط قوت خود را و نمی شود خجالتی به دنبال حرفه ای کمک کند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بسیاری از مزایای بهداشت و درمان از پیاده روی های طولانی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن