شجاع داستان 3 استرالیایی که ایستاده بود تا برای فالون گونگ

اعتراض در دروازه بهشت است یک فیلم مستند کوتاه که بازگو مبارزات سه استرالیایی به عنوان آنها حمایت از فالون گونگ

توسط NEWSSHANS در 14 اردیبهشت 1399

اعتراض در دروازه بهشت است یک فیلم مستند کوتاه که بازگو مبارزات سه استرالیایی به عنوان آنها حمایت از فالون گونگ (همچنین به عنوان شناخته شده فالون دافا) پزشکان در چین در برابر آزار و اذیت کمپین حزب کمونیست چین (CCP). فقط بالای 18 دقیقه در طول doc است کارگردان جسیکا Kneipp و Caden پیرسون.

آزار و اذیت آغاز می شود

سه استرالیایی که روایت داستان های خود را شامل استرالیا لوله کش و المپیک شناگر. شناگر نشان داد که او شروع به تمرین فالون گونگ در فوریه 1999 و بلافاصله آن را پیدا مفید است. در جولای سال 1999 او آمد به می دانم که دولت چین آغاز شده بود حمله به فالون گونگ پزشکان. آزار و اذیت آغاز شده توسط جیانگ Zemin در سال 1999 بود که رئیس جمهور در زمان او حسادت رشد فالون دافا که تبدیل به بیشتر اعضا از CCP.

استرالیا در ابتدا زبانم بند آمده برای پیدا کردن که پزشکان فالون گونگ بودند که مورد آزار و اذیت. آنها قادر به درک چرا مسالمت آمیز گروهی از مردم بود که حمله کردند. در سال 2001 لوله کش و مادرش در بازدید از هنگ کنگ و شروع به صحبت کردن با مردم محلی در مورد وضعیت در سرزمین اصلی است. لوله کش به زودی کشف کرد که خود را "خواهر" در حال حاضر در نظر گرفته شده است به بازداشت توسط حزب و قفل شده بود تا در یک موسسه. او قادر به تعیین اینکه آیا آن را یک اردوگاه کار اجباری و یا یک بیمارستان روانی.

استرالیا در ابتدا زبانم بند آمده برای پیدا کردن که فالون دافا پزشکان بودند که مورد آزار و اذیت. آنها قادر به درک چرا مسالمت آمیز گروهی از مردم بود که حمله کردند. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

سه نفر متوجه شدم که رسانه ها در کشور بود نه بحث در مورد این موضوع در همه. پس از آن بود که آنها تصمیم به رفتن به چین و مطمئن شوید که مردم در سراسر جهان در حال آگاه ساخته شده از جنایات شنیع متعهد بودن در برابر گناه پزشکان فالون گونگ. همراه با هفت نفر دیگر که خود را به اشتراک گذاشته نگرانی یک گروه از 10 استرالیایی در زمان پرواز به چین است.

اعتراض به بی عدالتی

به عنوان به زودی به عنوان آنها فرود آمد در چین بازدید کنندگان متوجه شدم که آنها در حال نظارت. حتی در هتل به آنها هشدار داد به "مراقب باشید." آنها رفت و به میدان تیان آن من و کشف کرد که سپاه پاسداران با تفنگ حاضر بودند هر سه متر یا بیشتر. زمانی که بعد از اعتراض آمد شناگر آمد در تماس با افرادی که پس از او. او زد داخل هتل برای ایجاد یک جعلی دنباله در نهایت رسیدن به طبقه همکف و پس از آن استخدام یک تاکسی. استرالیا پزشکان موافقت کرده بود به ملاقات در میدان تیان آن من در ساعت 10 صبح

هنگامی که آنها به محل آنها را دیدم که چهار نفر در حال حاضر کشیده و بنر و شعار "فالون دافا خوب است" و "صداقت-شفقت-تحمل خوب است." شناگر بلافاصله در, برگزاری, بنر و فریاد "فالون دافا خوب است." پلیس سریع به عمل می کنند. آنها ربوده دور بنر و کشیده دور به یک اتوبوس.

لوله کش و مادر خود را پوشیده بودند و زرد تی شرت با فالون دافا نوشته شده در زبان انگلیسی و چینی تحت پوشش آبی کت. هنگامی که آنها به نقطه دو استرالیایی در زمان خاموش کت خود را, عبور, قرار دادن دست خود را و شروع به فریاد "فالون دافا خوب است." مادر شد دور گرفته شده توسط پلیس به یک ون.

لوله کش scoffs در افرادی که می گویند که آزار و شکنجه فالون گونگ در چین تا به چیزی برای انجام با او. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

سه پلیس در تلاش برای انتخاب کنید تا کش. اما آنها شکست خورده است. دو افسر پلیس آمد و سعی کرد او را بکشید. اما او همچنان ثابت خود را در موقعیت نیلوفر آبی. پلیس تا به حال در نهایت او را احاطه کرده و او را انتخاب کنید تا توسط دو طرف و در حالی که او همچنان در موقعیت نیلوفر آبی تمام راه را به سمت اتوبوس. آنها جدا شده در اتاق های مختلف با افسران سوال و فریاد در آنها حتی گاهی اوقات تف بر چهره خود. زمانی که پلیس آنها را منتشر و آنها در بازگشت به استرالیا ، آنها بسیاری از مصاحبه به جهان اجازه می دانم که وحشت بودند که به هر طریقی با CCP.

لوله کش rectifies افرادی که می گویند که آزار و شکنجه فالون گونگ در چین "هیچ چیزی برای انجام با شما." او اشاره می کند که آن را ندارد. بسیاری از محصولات چینی است که شهروندان استرالیا خرید در واقع از اردوگاه های کار اجباری که در آن پزشکان فالون گونگ و آزار و اذیت مردم ساخته شده به کار خستگی ناپذیر. پزشکان پیش بینی زمانی که CCP است از بین برود از چین به طوری که تمام چینی ها در نهایت می تواند یک دولت طبیعی مانند دیگر دموکراسی.

شما می توانید به تماشای این مستند اعتراض در دروازه بهشت در اینجا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چینی رژیم است 'جهان مهمترین ناقض آزادی مذهبی'


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن