AP + عکس کشمیر ورزشکاران مبارزه در طول ویروس مستند

توسط DAR یاسین سرینگر هند (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را محدود کرده است ورزشکار Afreen Hyder به یک ف

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

توسط DAR یاسین

سرینگر هند (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را محدود کرده است ورزشکار Afreen Hyder به یک فضای کوچک در هند-کنترل کشمیر که او در می یابد آن را دشوار است به انجام هنرهای رزمی روال او نیاز به نگه داشتن مناسب است.

20-year-old سهام یک آپارتمان دو خوابه با پدر و مادر خود را در منطقه مورد مناقشه اصلی شهر سرینگر. تحت ویروس مستند او با تنها یک منطقه که در آن او می تواند تمرین تکواندو: آپارتمان راهرو.

"من به پایان رسید تا تمرین را در یک محل که در آن من دوست ندارم آن را انجام بسیاری از" Afreen گفت. "من رفتن نگه دارید چون پدر و مادر من بسیار حمایت شده است."

Coronavirus مستند برای کشمیر را 7 میلیون نفر اولین بار نیست او تا به حال به تمرین ورزشی در خانه.

تابستان گذشته او ماه را صرف در داخل خانه اش پس از هند اوراق منطقه استقلال و نیمه استقلال و اعمال خشن و محدودیت هایی در حقوق مدنی و ارتباطات از جمله خاموش کردن اینترنت تلفن همراه و شبکه های تلفن ثابت تلفن و تلویزیون کابلی.

ورزشکاران در میان مردم که رنج می برند گفت: Aijaz حسن یک ووشو قهرمان.

در حالی که ویروس مستند مردم نگه می دارد در داخل خانه های خود سرینگر تنها ورزشگاه سرپوشیده تبدیل شده است به یک مرکز قرنطینه.

"سال گذشته من قادر به انجام تمرین در ورزشگاه سرپوشیده در نزدیکی خانه من. اما در این سال این مستند مجبور است من و بسیاری دیگر مثل من برای تمرین در خانه" حسن گفت.

برای Kayaker Vilayat حسین بیرون رفتن برای تمرین با دیگران بیش از حد بالا است یک خطر است. بنابراین او ساخته شده چوبی دستگاه ورزش که هنوز هم ندارد مناسب کابل و یا وزن. "این به من کمک می کند به حفظ تمرینات من, حتی اگر آن است که به دور از آنچه در آن باید مانند نگاه" حسین گفت.

"این اولین بار نیست که من از دست رفته بازی در بازی های ملی. در سال گذشته بیش از حد ما از دست رفته مسابقات به دلیل, سیاسی, مستند," او گفت:.

فوق العاده دونده ماراتن حامد عزیز گفت: او شیوه های نزدیکی خانه خود را نه تنها به حفظ تناسب اندام خود را, اما همچنین برای مبارزه با کروناویروس با محدود کردن احتمال عفونت.

"با ماندن در خانه ما می توانیم برنده این مبارزه با حریف ناشناخته قبل از مواجهه با یک حریف شناخته شده در آهنگ" عزیز گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن