تگزاس می بیند رکورد تعداد بیماران بستری با COVID-19 برای سومین روز متوالی در

توسط تسا واینبرگ فورت ورث تگزاس — بستری شدن در بیمارستان از بیماران مبتلا به رمان coronavirus آمار یک رکورد در

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

توسط تسا واینبرگ

فورت ورث تگزاس — بستری شدن در بیمارستان از بیماران مبتلا به رمان coronavirus آمار یک رکورد در تگزاس برای سومین روز در یک ردیف.

چهارشنبه تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 2,153 بیماران بستری با COVID-19 — افزایش 97 نفر از روز سه شنبه هنگامی که 2,056 در بیمارستان بستری شد و 218 بیش از 1,935 مردم در بیمارستان بستری دوشنبه.

بستری شدن در بیمارستان شده اند در یک روند صعودی از اواخر مارس و افزایش حدود 42.5 درصد از 1,511 بیماران بستری در روز یادبود. در روز دوشنبه رکورد قبلی برای بستری شدن در بیمارستان شد و در مارس 5 هنگامی که 1,888 بیماران بستری شده بودند.

به عنوان دولت بازگشایی و کسب و کار افزایش تعداد مشتریان مجاز در فرد رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تاکید شده است که بستری شدن در بیمارستان و میزان موارد مثبت برخی از معیارهای کلیدی او ارزیابی.

جان Wittman, سخنگوی ابوت نوشت: در ایمیل یکشنبه که "هر تگزاس که نیاز به دسترسی به یک بیمارستان منتقل خواهد شد که دسترسی به تخت بیمارستان."

دولت 13,645 در دسترس تخت 1,508 مراقبت ويژه تخت و 5,934 هواکش موجود و Wittman با اشاره به دولت "توانایی افزایش ظرفیت در مناطق در سراسر کشور در صورت لزوم."

در Tarrant County, بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد از 178 COVID-19 بيمار شنبه به 216 روز شنبه با توجه به شهرستان داشبورد. از بیمارستان گزارش به شهرستان وجود دارد 1,966 فتح تخت و 436 هواکش در دسترس است. بستری شدن در بیمارستان شروع به افزایش پس از آنها تا به حال کاهش یافته در سراسر مه — زمانی که آنها بیش از بیش از 230 COVID-19 بيمار در زمان.

شیر روی نقشه برای دیدن اطلاعات در دسترس از بیمارستان تخت ICU تخت و هواکش های مختلف تروما مناطق خدمات در تگزاس است. داده های ارائه شده توسط Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی و به روز رسانی روزانه.

"پس تگزاس افتتاح شد در مارس 1, تست افزایش یافته 210 درصد دو برابر شدن زمان رفته از 20 روز به 36 روز و دولت همچنان به یکی از پایین ترین نرخ مرگ و میر در کشور" Wittman نوشت.

دولت میزان موارد مثبت نیز در حال افزایش است از اواخر ماه مه و ابوت گفت: KRIS-تلویزیون در کورپس کریستی در روز سه شنبه است که نرخ "همچنان تحت کنترل" با وجود افزایش موارد از نقاط داغ مانند زندان و خانه های پرستاری و بسته بندی گوشت و گیاهان است.

"این مهم است که ما در ادامه به شروع به باز کردن کسب و کار, بلکه این مهم است که ما حفظ کنترل گسترش COVID-19," ابوت گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند این ویروس به احتمال زیاد به گسترش به عنوان کسب و کار بازگشایی, در علاوه بر این به تظاهرات اخیر موجب مرگ جورج فلوید که در آن صدها نفر جمع شده بودند به نگرانی خشونت پلیس.

ابوت همچنین گفت: کریس که او نگران است وجود دارد می تواند به افزایش موارد مثبت در پی تظاهرات بزرگ در سراسر کشور.

"ما در حال صحبت کردن در حدود پنج تا ده هزار نفر, گاهی اوقات حتی بیشتر از آن را جمع آوری با هم در راه های که در آن آنها بسیار نزدیک به یکدیگر — گاهی اوقات بدون ماسک و چیزهای دیگر که در آن آنها نیست پس امن فاصله شیوه" ابوت گفت. "پس از آن تقریبا کامل وضعیت برای گسترش COVID-19. آن را چند روز قبل از ما قادر به تعیین اینکه آیا یا نه آن منجر به افزایش است."

مقامات بهداشت عمومی در آستین دارند توصیه می شود همه ساکنان که شرکت در تظاهرات آزمایش برای COVID-19, حتی اگر آنها در حال نشان دادن علائم. Tarrant County مقامات گفتند که در حال کار برای اضافه کردن حضور و غیاب از اجتماعات بزرگ به عنوان یک معیار است که اجازه می دهد تا ساکنان به آزمایش می شود.

دولت هنوز رتبهدهی نشده است به طور مداوم دیدار هدف خود را از انجام 30,000 آزمون در روز است. ابوت روز دوشنبه اعلام کرد که دولت کار را به سطح شیب دار تا تست در شهرهایی که شاهد تظاهرات بزرگ و در جوامع اقلیت شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

ابوت قبلا مطرح شده امکان برقراری اقداماتی مانند ممنوعیت موقت در انتخابی روشهای پزشکی به عنوان یک گزینه دولت می تواند به آزاد کردن ظرفیت بیمارستان.

در ضمن مرحله سوم از تگزاس' بازگشایی کسب و کار اعلام شد هفته گذشته است. اکثر کسب و کار می تواند در 50 درصد ظرفیت با رستوران ها مجاز به افزایش خود را اشغال محدود به 75% جمعه. تحت سوم فاز بزرگ, هوای آزاد, گردهمایی نیز مجاز است.

---

©2020 Fort Worth Star-Telegram

بازدید Fort Worth Star-Telegram در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-تگزاسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن