آب در ماه: راه اندازی یک فضای اقتصاد

وجود آب به شکل یخ تایید شده است در ماه. شواهد داده شده ناسا پتانسیل ایده هایی برای ایجاد یک فضای اقتصاد است که

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

وجود آب به شکل یخ تایید شده است در ماه. شواهد داده شده ناسا پتانسیل ایده هایی برای ایجاد یک فضای اقتصاد است که می توانید حرکت آینده قمری اعزامی است.

آب در ماه

 در اواسط سال 2018 یک تیم از دانشمندان به رهبری Shuai لی از دانشگاه هاوایی و دانشگاه براون و ریچارد Elphic از مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا دره سیلیکون یافته های خود را در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

ناسا ماه کانیشناسی Mapper (M3) برگزار امضا کلیدی است که تعیین وجود یخ در سطح ماه. با استفاده از M3 را جمع آوری داده ها از مشخص آب یخ امضا در آن طيف بازتاب این تیم ساخته شده و مقايسه آن با یک شبیه سازی کامپیوتری از ماه با اشاره به مکان های ممکن منجمد مایع است. نتیجه حیرت انگیز بود. آنها تعیین می شود که ارزش رسوبات یخ در حال نشسته و در انتظار استخراج می شود بر روی سطح ماه است.

آب یخ امضا به طور مداوم قابل مشاهده در هوای سرد و تاریک مناطق از ماه فقط در عرض 20 درجه از هر قطب. در قطب شمال آب یخ پراکنده است. اما در قطب جنوب متمرکز آب یخ فراوان است در پایین قمری چاله.

(Image via NASA)

آب یخ امضا به طور مداوم قابل مشاهده در هوای سرد و تاریک مناطق از ماه. (تصویر از طریق ناسا)

"با یخ به اندازه کافی در سطح — در بالا چند میلی متر — آب احتمالا در دسترس خواهد بود به عنوان یک منبع برای آینده اعزامی به کاوش و حتی اقامت در ماه و به طور بالقوه آسان تر برای دسترسی به بیش از آب شناسایی شده در زیر ماه سطح" ناسا مقامات ارسال شده در سازمان, وب سایت رسمی.

قمری یخ راه اندازی فضای اقتصاد

پس از این کشف ناسا با هدف بیشتر برای ماموریت های فضاییبه عنوان منبع حیاتی است که به آسانی در دسترس بر روی ماه. امکان استخراج آب از ماه بدان معنی است که هزینه پرواز به قمری خاک را به پایین به طور قابل توجهی.

چه چیزی باعث Moon اعزامی گران شدن زمین خود را. سفر نیاز به موشک سوخت برای رهایی از جاذبه زمین. و آن را گران تر به عنوان سوخت فشار گذشته در مدار زمین کم بیشتر به زمینی مدار و به فصل های خالی از نقطه لاگرانژ بین سیاره ما و ماه.

آب را می توان تقسیم به دو جزء — هیدروژن و اکسیژن است. هر دو در خدمت به عنوان سوخت برای موشک سوخت. با بکر ثروت قمری یخ در قطب های آن خواهد بود آسان تر به کار بزرگتر ماهواره. سوخت گیری امکان پذیر خواهد بود. برداشت از منابع ارزان تر است همراه با آنها پرواز به مدار زمین است. نه تنها که آن را نیز باز می شود تا فرصت های جدید برای تولید موشک سوخت در مدار زمین کم.

(Image: Screenshot / YouTube)

آب را می توان تقسیم به هیدروژن و اکسیژن که هر دو در خدمت به عنوان موشک سوخت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"با به اندازه کافی یخ در سطح آب احتمالا در دسترس خواهد بود به عنوان یک منبع برای آینده اعزامی به کاوش و حتی اقامت در ماه" دیپلم مدیر ناسا علوم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen توییتی.

کم هزینه ماه ماموریت معنی بیشتر ماه ماموریت. سوخت گیری در وسط از سفر باعث می شود برای یک اقامت طولانی در ما ماهواره طبیعی. امکانات سرسام آور هستند. این یک کشش به شروع به فکر کردن در مورد یک فضای اقتصاد با ظهور این کشف.

"برای آرتمیس ماه پایه ناسا ایجاد خواهد شد هزینه هر تن تحویل داده و یک بار دیگر اجازه دهید شرکت های خصوصی نوآوری" ناسا مدیر جیم Bridenstine اشاره در یک صدای جیر جیر.

سوال در مورد چگونه به طور موثر استخراج این منابع از ماه حمل آن به خلاء فضا و حمل و نقل آن را به مدار زمین نیاز به پاسخ داده شود در حال حاضر. نه به ذکر این واقعیت است که ما هنوز نمی دانیم چقدر عمیق این یخ ذخایر هستند.

هنوز, آن را نمی خواهد طولانی تا زمانی که انسان ساخت "ایستگاه گاز" در ماه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

عجیب ترین سیاره ها در جهان ما


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن