کره شمالی را رد کرد مذاکرات جلوتر از ما فرستاده ورود در سئول

توسط کیم تانگ-HYUNG سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز سه شنبه تکرار آن را ندارد فوری به قصد از سرگیری گفت و

توسط NEWSSHANS در 17 تیر 1399

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز سه شنبه تکرار آن را ندارد فوری به قصد از سرگیری گفت و گو با ایالات متحده ساعت قبل از آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun بود وارد کره جنوبی برای بحث در مذاکرات هسته ای دیپلماسی است.

در بیانیه منتشر شده از طریق پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای, اخبار سازمان, ارشد کره شمالی وزارت خارجه آمریکا Kwon جونگ تفنگ نیز تمسخر کره جنوبی را "مزخرف" خواند برای احیا مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ که آن را از دست داده است ارتباط خود را به عنوان یک میانجی.

وزارت امور خارجه گفت: Biegun که همچنین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نماینده کره شمالی در طول جلسات خود را با مقامات کره جنوبی و ژاپن در این هفته را مورد بحث متفقین همکاری در طیف وسیعی از مسائل از جمله "نهایی به طور کامل تایید denuclearization" از کره شمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ملاقات سه بار پس از گام گذاشتن در خود بالا-مخاطرات هسته ای دیپلماسی در سال 2018 است. اما مذاکرات باید شک و تردید عمل پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

در میان بن بست در مذاکرات کره شمالی بارها گفت در ماه های اخیر است که آن را دیگر نمی خواهد هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن با مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که او در سیاست خارجی دستاوردهای مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

شمال نیز با شماره گیری فشار در جنوب قطع تقریبا همه همکاری و باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود در ماه گذشته پس از ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی کمک خواهد کرد که آن را شکسته و اقتصاد است.

"به صراحت صحبت یک بار دیگر ما به هیچ وجه قصد نشستن به صورت چهره به چهره با آمریکا" Kwon در بیانیه ای گفت:.

برخی از تحلیلگران بر این باورند کره شمالی را برای جلوگیری از جدی مذاکرات با آمریکایی ها در حال حاضر و به جای تمرکز بر فشار جنوبی در تلاش برای افزایش قدرت چانه زنی قبل از نهایی بازگشت به مذاکرات پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است. آنها می گویند شمالی به احتمال زیاد نمی خواهید را به هر گونه عمده تعهدات و یا امتیازات هنگامی که وجود دارد یک شانس ایالات متحده رهبری می تواند تغییر کند.

Kwon بیانیه آمد روز پس از کره شمالی برای اولین بار معاون وزیر امور خارجه چو خورشید هوی آنها Biegun توصیف کرده بود خود را به عنوان همتای بالقوه زمانی که مذاکرات از سر اصرار شمال نخواهد شد مگر اینکه از سرگیری مذاکرات واشنگتن باطل چه آن را توصیف به عنوان "دشمن" سیاست در قبال پیونگ یانگ. او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توجه به دیپلماسی با شمالی به عنوان "چیزی بیش از یک ابزار برای دست و پنجه نرم کردن آن بحران سیاسی است."

بدون نام بردن از او را آشکار تکواندو نیز در زمان واکسن در کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه در, که در یک ویدئو کنفرانس با رهبران اروپایی در هفته گذشته ابراز امیدواری کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم را دوباره ملاقات قبل از ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

"(چو) در بیانیه ای همچنین با اشاره به meddlesome بود که دوباره نشان داد قصد خود برای حکمیت بین کره شمالی و ایالات متحده" تکواندو گفت: با اشاره به کره شمالی با نام رسمی آن به جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

"ما احساس می کنیم با عرض پوزش برای دیدن (جنوب) تلاش بسیار سخت برای تبدیل شدن به 'میانجی' اما آن ممکن است سعی کنید تا آنجا که آن را می خواهد اگر آن را گرامی بسیار قوی مایل به سعی کنید آن را به پایان. زمان نشان خواهد داد که آیا تلاش های خود موفق خواهد شد یا آن را تنها رنج می برند از دست دادن و تمسخر است.

Biegun خواهد شد دیدار با کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha روز چهارشنبه قبل از ترک ژاپن در پنجشنبه Kang وزارت گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب