بایدن استخدام سابق هریس دستیار برای کمک به توسعه لاتین

توسط ALEXANDRA JAFFE واشنگتن (AP) — جو بایدن آوردن در نوه رهبر جنبش حقوق مدنی سزار چاوز به عنوان مشاور ارشد بر

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

توسط ALEXANDRA JAFFE

واشنگتن (AP) — جو بایدن آوردن در نوه رهبر جنبش حقوق مدنی سزار چاوز به عنوان مشاور ارشد برای کمک به توسعه لاتین و ساختمان آن در عملیات متحده است.

برخی لاتین رهبران را مورد انتقاد قرار بایدن کمپین گفت آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدن به کلید جمعیتی ،

جولی چاوز رودریگز قبلا به عنوان شرکت ملی مدیر سیاسی شد و او ایالتی کالیفرنیا مدیر قبل از آن. او همچنین خدمت در دولت اوباما نظارت بر کاخ سفید را در تعامل با همجنسگرایان, لاتین, veteran, جوانان, آموزش و پرورش, کار و مترقی رهبران.

او را به پیوستن به کریستبل الکس جمهور سابق لاتینی, پیروزی, صندوق, که در خدمت به عنوان معاون ارشد مشاور مسائل مربوط به رای دهندگان اسپانیایی.

بایدن مشاهده شده است با شک و تردید برخی از لاتینی ها در طول دولت اوباما. او تلاش می کرد با توسعه لاتین در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رو نرم افزار-مهاجرت معترضان و در ماه نوامبر گذشته این کمپین پس از گزارش افزایش نگرانی که این کمپین تا به حال به اندازه کافی متمرکز در Latino رای دهندگان.

در واقع, لاتین رای دهندگان در مقدماتی حزب دموکرات.

اما بایدن کمپین ramped تا کمک رسانی خود را به لاتینی ها در هفته های اخیر. در اوایل این ماه بایدن برگزار می شود یک رویداد آنلاین با لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان در آن او متمرکز بر شرایط بد تجربه کارگران در بسته بندی گوشت می آمد و گیاهان و بسیاری از آنها او اشاره می لاتین.

مبارزات انتخاباتی خود گزارش شده است که در یک میلیون دلاری طرح توسعه با تمرکز بر Latino مردان است. و این ماه بایدن نیز صحبت کرد با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز به عنوان او با هدف پل زدن شکاف بین بایدن و ساندرز حامیان.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکستtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب