8 بیشتر استان ها از جمله Luzerne -- به حرکت می کند به سبز فاز

HARRISBURG — پنسیلوانیا فرماندار شل خواهد شد محدودیت جمعه در هشت شهرستان به عنوان دولت همچنان به ظهور از

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

HARRISBURG — پنسیلوانیا فرماندار شل خواهد شد محدودیت جمعه در هشت شهرستان به عنوان دولت همچنان به ظهور از سه ماه از مستند, در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

لیبریا تام گرگ اعلام خواهد کرد که Dauphin, Franklin, Huntingdon, Luzerne, Monroe, پری, پایک و Schuylkill استان ها در حال حرکت از زرد به سبز تحت دولت را مرحله به مرحله بازگشایی سیستم آسوشیتد پرس آموخته است.

جدید تعیین خواهد شد که اثر را در یک هفته اجازه می دهد تا به ورزشگاه آرایشگران و تئاتر به بازگشایی شده است. کافه ها و رستوران ها ممکن است اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری در نصف عادی خود ظرفیت.

تجمعات تا 250 نفر مجاز در مناطق سبز.

قانونگذاران ایالتی تقسیم تا حد زیادی در امتداد خط حزب رای دادند این هفته در حزب جمهوری خواه اکثریت قوه مقننه برای یک قطعنامه برای پایان دادن به فرماندار خاموش شدن گزارش بی درنگ ثبت یک اقدام مشترک المنافع دادگاه به دنبال وادار گرگ به دنبال آن است. این موضوع در حال بررسی است. روز جمعه دادگاه دستور داد که احزاب به فایل گزارش در طول دو هفته آینده.

توسط جمعه آینده 54 67 شهرستانهای را سبز مشخص شده است. باقی مانده در محدود تر زرد فاز در حال فیلادلفیا و جنوب شرقی استان ها, که در آن coronavirus تا به حال بدترین تاثیر; قطعات برای تعطیلات, poconos منطقه Lehigh Valley و شمال شرقی پنسیلوانیا; و ایری لبنان و لنکستر شهرستانهای استان است.

یک دوجین بیشتر شهرستانهای پیوست طراحي سبز در روز جمعه بعد از گرگ اعلام وضعیت خود را تغییر دهید یک هفته پیش. آنها Adams, مهبل, کربن, Columbia, Cumberland, Juniata, Mifflin, Northumberland, اتحادیه, Wayne, میشیگان و نیویورک.

وزارت بهداشت و درمان گفت: جمعه وجود دارد 49 جدید COVID-19 مرگ و میر در کشور, آوردن مجموع به 6,162. این 686 عفونت های اضافی آن نیز گزارش داد ميانگين حدود 78,000 ساکنان نیوکاسل مثبت بوده است برای coronavirus پس از همه گیر آغاز شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب