فوتبال می شود, سریال کمدی درمان با کمک از لیورپول

توسط راب هریس Mattie با سالیوان نمی توانم باور کنم که او ساخت جهش از فوتبال آمریکایی به لیگ برتر است. باشگاه

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط راب هریس

Mattie با سالیوان نمی توانم باور کنم که او ساخت جهش از فوتبال آمریکایی به لیگ برتر است.

باشگاه انگلیسی آمریکایی رئیس خوشحال است به امضای یک بازیکن است که می تواند به "فروش برخی از پیراهن بازگشت به خانه" و دست بر قرارداد به امضا رسیده است.

اما جوهر نیست حتی در خشک زمانی که رئیس علامت جرثقیل شروع به کشف بیشتر در مورد خود را 21 ساله استخدام از اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

"من فقط امضا آمریکایی که نیست حتی یک بین المللی" جرثقیل آه تلاش برای پاک کردن دور امضا قبل از تماس باشگاه وکیل.

اما سالیوان نمی توان در لیگ برتر در هر زمان به زودی و نه فقط به دلیل رقابت معلق است. این تلویزیون یک سریال کمدی است که برای اولین بار در بی بی سی در بریتانیا در هفته آینده.

"من احساس می کنم مثل من حتی نمی باید وجود داشته باشد" بازیگر جک کوتاه که نقش سالیوان گفت: از لس آنجلس.

اما داستان می کند ترکیب با واقعیت برای سری. یکی از تولید کننده اجرایی است تام ورنر آمریکا رئیس لیورپول بود که یک منبع از پشت صحنه دانش و فوتبال مخاطبین به صورت co-نویسندگان Iain Morris and Damon Beesley.

"ما تلاش کرده اند به آمده تا با چیزی به کار با او در" موریس گفت. "و این احساس می کند مانند یک بیت از یک بدون ذهن و بسیار خوشحال."

ورنر آن را ثابت پس موریس می تواند به یک تیم لیورپول اردوگاه آموزشی در اسپانیا به چت به بازیکنان و انتخاب کنید تا ایده های.

طرفداران زندگی واقعی لیگ برتر رهبران ممکن است کمتر آگاه باشید که ورنر از جمله "3rd Rock From The Sun" "That '70s Show" و "Roseanne."

"یکی از چیزهایی که من خوب بوده است," ورنر در مصاحبه ای گفت:, "این است که سعی کنید برای قرار دادن تمرکز بر روی افراد در مقابل دوربین."

ورنر گفت: ایده برای ناامن بازیکن آمریکایی در واقع آمد از موریس و Beesley نوشت که نوجوان تلویزیون و فیلم, کمدی, آمار, "The Inbetweeners."

"او یک خارجی" ورنر گفت: از سالیوان. "شما می توانید تجربه از دقیقه او پیاده می رود به اتاق پانسمان, چگونه ناراحت کننده است برای او."

بازیگران بخشوده شد نیاز به صفحه نمایش خود را به فوتبال اعتبار در طول فیلمبرداری است. این مجموعه تا حد زیادی با تمرکز بر کردن زمینه antics از لیگ برتر بازیکنان با پول بیشتر از حس مشترک.

زمانی که برای اولین بار از شش قسمت پخش شده در بی بی سی 2 هفته بعد از آن خواهد بود به عنوان نزدیک به عنوان بریتانیا کردم به دیدن چیزی جدید از لیگ برتر در بیش از دو ماه. این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی فصل است که در برگزاری حداقل تا ماه آینده.

"امیدوارم ما برخی از نمایش ها خوب با هر کس که در خانه به تماشای تلویزیون گفت:" جک McMullen یک زندگی واقعی لیورپول فن که نقش جک ترنر. "من فکر می کنم وجود دارد که اشتهای واقعی برای فوتبال در این لحظه و یک فوتبال با مضمون نشان می دهد امیدوارم تجدید نظر."

بینندگان می توانید لحن در برای دیدن McMullen به تصویر کشیدن چالش های دوستیابی در حالی که قادر به پنهان کردن هویت خود را به عنوان یک لیگ برتر بازیکن درآمد 25000 پوند (30.000 دلار) در هفته است.

"این واقعا در مورد خود misadventures و خود دوستی" ورنر گفت. "در بسیاری از پاپ به حال در مورد مکالمات آنها در مورد خطرات ناشی از رسانه های اجتماعی. آنها به خصوص موفق به دیدار و سقوط در عشق است. آنها بی دست و پا و آنها پسران در 20s خود را که بیش از حد زمان در دست خود و کمی بیش از حد پول است."

شکیل علی-Yebuah نقش Benji Achebe, یک زرق و برق دار آکادمی فارغ التحصیل شد. پارکینگ نقض بلیط ها دیده می شود انباشته در Achebe کروم بنتلی و او متوقف شده توسط پلیس برای نداشتن بیمه است.

"پلیس در حال هیجان زده برای دیدار با او" ورنر می گوید: "از آنجا که شاید این یک راه برای آنها را به دریافت بلیط رایگان. اما آن را متوقف نمی شود آنها را از انجام مسئولیت های خود و کشیدن ماشین به دور است."

در حالی که زنده فوتبال جذب برخی از جهان بزرگترین مخاطبان به ندرت هستند تلویزیونی کمدی یا درام مجموعه در سراسر جهان محبوب ترین ورزش است.

"بزرگ ورزشی ایستگاه سعی کنید به زور هر اونس درام که به هر حال" Beesley گفت. "من حدس می زنم بازآفرینی است که فقط به عنوان یک درام خالص است که همیشه یک چالش از آنجا که شما رو تا این حد به رقابت با. آن را حتی خود ستاره. شما می توانید قرار داده و براد پیت در آن اما احتمالا بیشتر مردم به تماشای کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی در یک فیلم. در حالی که شاید ما را برای یک بیت.

"اما پس از آن ما متوجه شده اند وجود دارد برخی از درخشان ورزشی مستند که به تازگی منتشر شده است که من فکر می کنم اکثر مردم از آنها لذت می برد چرا که آنها تمایل به تمرکز بر روی پشت-صحنه های انسانی زاویه."

___

بیشتر AP فوتبال: وtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن