ویروس مرگ و میر پیش افتادن از 100,000 در آمریکا در حالی که موارد افزایش در هند

توسط نیک پری ولینگتون, نیوزیلند (AP) — به عنوان تلفات از coronavirus رز بالاتر از 100000 نفر در ایالات متحده و

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399

توسط نیک پری

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — به عنوان تلفات از coronavirus رز بالاتر از 100000 نفر در ایالات متحده وجود دارد همچنین تعداد رکورد گرفتن بیمار در هند و نشانه های نگران کننده از یک تجدید حیات در کره جنوبی.

یک بار غیر قابل تصور نقطه عطف در آمریکا به این معنی است که بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از این ویروس بیش از کشته در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

"این قابل توجه یادآور چقدر خطرناک این ویروس می توان گفت:" جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است.

هند به بیش از 1.3 میلیارد نفر بیش از 6,500 عفونت های جدید پنج شنبه به عنوان موارد همچنان به سرعت در حال افزایش است. خروش می آید به عنوان کشور دو-ماه-پیر مستند است به پایان روز یکشنبه.

کره جنوبی گزارش داد 79 جدید, موارد, بزرگترین روزانه پرش در بیش از 50 روز است. آن را نشان دهنده یک شکست بزرگ برای یک ملت است که برگزار شده است تا به عنوان یک مدل برای مهار.

کره جنوبی مقامات بهداشت هشدار داد تجدید حیات گرفتن سخت تر برای پیگیری و اجتماعی فاصله و سایر مراحل باید گرفته شود. جدید ترین موارد از سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

برخی از کشورهای در حال دیدن پیشرفت. موارد جدید در اسپانیا و ایتالیا کاهش یافته است به طور پیوسته برای دو ماه. چین گزارش شده فقط دو مورد جدید در روز پنج شنبه هر دو از خارج از کشور. نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید به مدت شش روز و فقط هشت فعال موارد باقی مانده است.

اما این وضعیت در بسیاری از کشورها تأکید مشکل در بازگشایی اقتصاد.

در آمریکا, لاس وگاس قمار و والت دیزنی جهان را ساخته اند برنامه ای برای بازگشایی و جمعیت از آشکار آمریکایی ها انتظار می رود به ازدحام سواحل در طول ماه های تابستان است. مقامات بهداشت عمومی پیش بینی تجدید حیات توسط پاییز.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, با صدور یک هشدار شدید پس از تماشای فیلم از روز یادبود جمعیت جمع آوری و در یک حزب استخر در میسوری.

"ما یک وضعیت که در آن شما می بینید که نوع تراکم با ماسک و مردم تعامل. که محتاطانه و دعوت از یک وضعیت است که می تواند از کنترل خارج شود," او گفت: در طی یک مصاحبه در سی ان ان.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.6 میلیون نفر کشته و بیش از 350 ، 000 با ایالات متحده با داشتن بسیاری از موارد تایید شده و مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا ثبت کرده است در مورد 170,000 مرگ و میر.

واقعی مرگ و میر از این ویروس است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان بدون که تا کنون آزمایش شده است.

در اوایل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان به شدت از ویروس تشبیه آن به آنفولانزا و پیش بینی کرد که ایالات متحده نمی رسد 100,000 مرگ و میر.

"من فکر می کنم ما می تواند قابل ملاحظه ای تحت آن شماره" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 10. ده روز بعد, او گفت:, "ما در حال رفتن به سمت 50 یا 60 ، 000 مردم." ده روز پس از آن: "احتمالا ما در حال رفتن به 60,000, 70,000."

منتقدان گفته اند که مرگ و میر مشخصی به دلیل تهمت بود به کندی پاسخ می دهد اما او مخالفت در توییتر که در آن می توانست 20 برابر بالاتر بدون اقدامات خود را. او خواست متحده به بازگشایی اقتصاد خود را پس از چند ماه اقامت در خانه محدودیت.

در سخت-آمار برزیل, ویروس منتشر شده است به بومی سرزمین و این هفته دو ویروس مرگ و میر ثبت شد در Xingu منطقه یکی از بزرگترین ذخایر جهان است.

کسانی که فوت شد از Kayapo بومی ، جامعه رهبر Megaron گفت: آسوشیتد پرس او می خواهد رئیس جمهور Jair Bolsonaro و دیگر مقامات برای جلوگیری از وبلاگ نویس های کارگران معدن و ماهیگیران به طور غیر قانونی از ورود به قلمرو تاخت و تاز او معتقد است باید با سرعت بالا از گسترش ویروس.

اما Bolsonaro یک منتقد قوی از محیط زیست گروه ها و سازمان های غیر انتفاعی که با مردم بومی. او همچنین ادعا شده است وجود دارد یک واکنش افراطی به ویروس و استدلال در برابر مستندات به دستور مقامات محلی گفت: اقتصادی اختلال خواهد کشتن بیش از ویروس.

در مقایسه با کشورهای روی حیله و تزویر است توجه به سطوح مختلف آزمایش و که برخی از مرگ و میر می شود از دست رفته. با توجه به آمار و ارقام ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز میزان مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که کمتر در ایالات متحده آمریکا در ایتالیا و فرانسه و اسپانیا اما بالاتر از آلمان و چین و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و نیوزیلند و استرالیا است.

"تجربه کشورهای دیگر نشان می دهد که مرگ در آن مقیاس قابل پیشگیری بود گفت:" ميشود. "به حدی ایالات متحده آمریکا رنج می برد و از داشتن یک شروع کند و رویکرد متناقض. ما ممکن است دیده می شود مسیر های مختلف اگر سیاست های مختلف قرار داده شد به محل زودتر و بیشتر زور و اجبار."

کشورها با پایین نرخ مرگ و سرکوب ویروس "از طریق تعداد زیادی از تست, تماس, ردیابی و سیاست ها برای حمایت از جداسازی و قرنطینه افراد در معرض خطر" ميشود گفت.

دکتر انسی ال-صدر مدیر ICAP جهانی مرکز بهداشت در دانشگاه کلمبیا به نام ایالات متحده نرخ مرگ تکان دهنده است.

"این نشان دهنده این واقعیت است که ما غفلت اصول اساسی برای سلامت" ال-صدر گفت. "بنابراین در حال حاضر ما در این وضعیت شرم آور. آن است که آسیب پذیر ترین افراد در میان ما — افراد فقیر اعضای نژادی/گروه های اقلیت های قومی — که آنهایی که به طور نامتناسبی گرفتن بیمار و در حال مرگ است."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش

___

دنبال AP همه گیر پوشش وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن