فراتر از Byline: رهبری ایالات متحده آمریکا, لذت بخش ترین تجربه

لایحه O'Boyle اولین و تنها کلاس رهبری ایالات متحده آمریکا در 1995-96. لایحه O'Boyle دوم ردیف مرکز به ریاس

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399
 Bill O’Boyle

لایحه O'Boyle

<p>The first, and only, class of Leadership USA in 1995-96. Bill O’Boyle, second row center, chaired the graduation ceremony committee.</p>

اولین و تنها کلاس رهبری ایالات متحده آمریکا در 1995-96. لایحه O'Boyle دوم ردیف مرکز به ریاست مراسم فارغ التحصیلی کمیته.

WILKES-BARRE — داستان خنده دار.

آن را در اوایل سال 1995 و سو Kluger, سپس, مدیر اجرایی, رهبری, Wilkes-Barre, به نام من و به من گفت که در مورد ملی جدید رهبری برنامه راه اندازی — رهبری ایالات متحده آمریکا است.

انجمن ملی برای رهبری جامعه سازمان (NACLO) بود همکاری با Kellogg بنیاد را با هم 75 رهبران جامعه از سراسر کشور برای این برنامه است.

برای برخی از دلیل شکایت فکر کردم من باید اعمال می شود.

به من گفت: من رئیس تام Pugh, مدیر عامل شرکت متفقین خدمات John Heinz موسسه و من و او تا به حال یک خنده خوب است. تام به من گفت اگر من در انتخاب این شرکت خواهد پرداخت هزینه.

بنابراین من اعمال می شود.

اولین واکنش من آمد و چند هفته بعد به من گفتن که کمیته انتخاب مشخص بود که 75 بود بیش از حد بزرگ یک گروه موثر باشد.

من شانس بودند در حال حاضر بسیار بیشتر است که من نمی تواند انتخاب شود.

سپس چند هفته بعد از دریافت نامه ای دیگر:

"رهبری ایالات متحده آمریکا انتخاب کمیته تصمیم گرفته است که اندازه ایده آل از افتتاحیه کلاس باید 35 — شما انتخاب شده اند."

صبر کنید — چی ؟

وضعیتی وخیم از مجموع شوک و ناباوری من به تام و به او خبر خوب/بد.

یک هفته قبل از کلاس اول بود برای تشکیل جلسه در پومونا کالیفرنیا. در دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا پدرم درگذشت. من در نظر گرفته شده برای منفجر کردن رهبری ایالات متحده آمریکا است. عمو و عمه من گفت که یک گزینه نیست — که پدر من افتخار بود که من انتخاب شد.

بنابراین رفتم به ورود در این سمینار در شب از جهت گیری. من استقبال شد همه همکلاسی های من که مطلع شدند از پدرم گذشت. ما بلافاصله پیوند می خورند.

سال رفت و خیلی سریع به تمپا فلوریدا., سپس Lexington, KY, و در نهایت در واشنگتن دی سی برای یک سمینار و مراسم فارغ التحصیلی.

من باید بگویم که این لذت بخش ترین و با ارزش. من ملاقات John W. گاردنر یکی از دو علت شایع و مستقل بخش, در میان دیگران.

هر سمینار پر شده بود آموزنده موضوعاتی که ارائه شده بحث بین مجریان و اعضای کلاس. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم از هر یک از دیگر در مورد هر یک از دیگر — ما آموخته است که برای گوش دادن به فکر می کنم و به روند.

من ملاقات بسیاری از مردم خوب است. من همیشه می گویم من ناچیز ترین عضو کلاس که پر شد با مدیر عامل وکلا و پزشکان کالج رئیس جمهور و مدیران ارشد و من.

اما من موفق به نه فقط درهم و برهم کردن از طریق هر یک از برنامه اما همچنین به شرکت و کمک بیشتر از من همیشه من خواهد بود.

وقتی که من برای اولین بار می خواست برای تبدیل شدن به یک عضو از رهبری ویلکس-بار ، در سال 1987-88 من بسیار شک و تردید است. من ناآگاهانه نظر کند. به زودی به جهت گیری در کربی اسقفی خانه من می دانستم که این برنامه قرار بود به نفع آن بود.

پروژه من این بود برای ایجاد یک کپی برنامه برای بچه های دبیرستان — Junior رهبری Wilkes-Barre. ما کمیته با تشکر از کارفرمایان ما ساخته شده آن را یک موفقیت بزرگ. این برنامه در ادامه برخی از 32 سال بعد از آموزش دانش آموزان در مورد مثبت این منطقه ارائه می دهد و آن را یک محل عالی برای زندگی.

رهبری Wilkes-Barre و رهبری ایالات متحده آمریکا به من آموخت زیادی است.

رهبری جامعه برنامه های حیاتی برای بهبود جامعه ما است. فقط نگاهی به همه جامعه است که پروژه های انجام شده توسط شرکت کنندگان برای چندین دهه به بهبود کیفیت زندگی ما.

نمی تواند آن را انجام نگرفته است.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن