SiriusXM نگه داشتن طرفداران ورزش سرگرم در طول وقفه

در این مه سال 2020 عکس های ارائه شده توسط Adam Schein, رادیو ماهواره ای SiriusXM میزبان Schein می کند روزانه

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399
 In this May 2020 photo provided by Adam Schein, SiriusXM satellite radio host Schein does his daily radio show from his home in New York. With the coronavirus pandemic forcing radio and television stations to do most of their work from home, SiriusXM was ahead of the curve since most of their sports talk show hosts already did shows out of their homes. AP photo

در این مه سال 2020 عکس های ارائه شده توسط Adam Schein, رادیو ماهواره ای SiriusXM میزبان Schein می کند روزانه خود را در رادیو نمایش از خانه اش در نیویورک است. با این بیماری همه گیر کوروناویروس وادار کردن ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی به انجام بسیاری از کار خود را از خانه SiriusXM بود جلوتر از منحنی از آنجا که بسیاری از ورزش خود را نشان می دهد بحث میزبان در حال حاضر را نشان می دهد از خانه های خود.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>In this image made from a May 2020 teleconference provided by SiriusXM, Adam Schein, clockwise from upper right, Rich Gannon, Warren Moon and Phil Simms discuss NFL issues during a radio show.</p> <p>AP photo</p>

در این تصویر ساخته شده از مارس سال 2020 تلفنی ارائه شده توسط SiriusXM آدم Schein, جهت عقربه های ساعت از سمت راست بالا غنی Brodie, Warren ماه و فیل ماجول بحث NFL مسائل در طول یک نمایش رادیویی است.

عکس از آسوشیتدپرس

هنگامی که شما نظارت بر 19 ورزش, ایستگاه های رادیو, برنامه نویسی است یک چالش روزانه است. در طول یک بیماری همه گیر آن می تواند تبدیل به مانند پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه را به ثمر رساند کلاه ترفند و برنده شدن در یک مسابقه نسکار همه در یک.

فقط بخواهید استیو کوهن, SiriusXM معاون ارشد رئیس جمهور برای ورزشی که شرکت پخش همه چیز را از بیس بال به هاکی, فوتبال, به فوتبال, به گلف به شما ایده را دریافت کنید.

کوهن و تیم او تا به حال به تدبیر و برنامه ریزی برای 19 کانال های ورزشی SiriusXM radio تولید می کند. برخی از ایستگاه های خود را حفظ برنامه نویسی صف در دو ماه پس از همه گیر متوقف ورزشی. دیگر کانال های ضبط شده نشان می دهد که به پایان رسید تا پخش در زمان عادی اسلات. بدون در نظر گرفتن برخی از تفکر سریع برای دورههای کوتاه و بلند مدت مورد نیاز بود.

"ما کاملا بازسازی چگونه ما چیزهایی می گوید:" کوهن است که در ورزش های رادیو و تلویزیون برای بیش از سه دهه است. "ما به سرعت به حال شناسایی شده است که کانال های مورد نیاز برای زنده ماندن و آنچه مهم بود در حالی که با در نظر گرفتن ایمنی کارکنان ما.

"روز همه چیز به تعویق افتاد و ما می دانستیم که ما می رویم به چالش کشیده می شود. هدف ما در سراسر شده است آنچه که ما می تواند انجام دهد به سرگرم کننده است."

و آموزنده, به طور طبیعی. پس از عدم قطعیت در اطراف ورزشی جهان, SiriusXM را در هوا استعداد مورد نیاز برای تنظیم نقش خود است. کوهن می گوید آنچه او را خوشحال ترین است انتقال آنها به بحث میزبان نشان می دهد. با یک پایه بلند-زمان مشترک و به طور منظم تماس گیرنده نگه داشتن یک زندگی روزمره مهم بود.

"آنها تا به حال به بحث در مورد Netflix و آنچه آنها انجام می دهند به مراقبت از خود. آن بوده است به شنیدن این که از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق تمام این ها با هم," کوهن می گوید.

حتی اگر بسیاری از میزبان در حال حاضر انجام شد نشان می دهد از خانه های خود را, آنها تا به حال به برخی از تنظیمات با تولید کنندگان نیاز به کار از راه دور.

دیوانه سگ رادیو ورزش و NFL کانال های رادیویی — دو نفر از SiriusXM محبوب ترین رسانه های ورزشی — قادر به اجرای نزدیک به نرمال با توجه به NFL رایگان آژانس و پیش نویس است. سگ دیوانه رادیو ورزش نیز حفظ صف خود را و قادر به حفر کردن به موضوعات دیگر در سراسر جهان است.

سابق تیم NFL اجرایی پت Kirwan این زمان میزبان NFL رادیو "Movin' زنجیر" بعد از ظهر نشان می دهد کار کرده است تقریبا به طور انحصاری از خانه پس از او استخدام شد و در سال 2004. تنها بار او را می بیند شرکت میزبان جیم میلر سابق NFL quarterback است زمانی که آنها در ارشد کاسه سوپر باول اردوگاه های آموزشی و یا لیگ جلسات.

Kirwan توضیح می دهد که تکنولوژی پیشرفت کرده است تا حد زیادی در طول 16 سال با این شبکه از با استفاده از خطوط ISDN که تا به حال به نصب برای صفحه اصلی استودیو به بالا-سرعت فیبر اتصال به اینترنت ارائه می شود که کیفیت بهتر است.

"ما می توانید انجام دهید نشان می دهد بدون دیدن هر یک از دیگر. تنها زمانی ما گام به گام در هر یک از دیگر انگشتان است که ما می خواهیم به" Kirwan گفت. "هر چند سال تکنولوژی ما را به عمیق تر و بهتر است."

که قطعا در مفید آمده است در چند ماه گذشته به ویژه در پیش نویس NFL زمانی که SiriusXM را پوشش می دهد هر انتخاب است.

آدم Schein که میزبان یک هفته در اواخر صبح نشان می دهد در سگ دیوانه رادیو ورزش به ندرت از خانه کار می کرد قبل از همه گیر چرا که او ترجیح داده که در استودیو. اما او اشاره می کند او را اقتباس خوبی برای بودن در استودیو — و این نشان می دهد باقی می ماند پاداش حتی زمانی که به طور منظم و طبقه بندی موضوعات در دسترس نیست با هیچ بازی یا برنامه تا آخر هفته گذشته.

"تماس برای نشان می دهد بسیار عالی بوده است. ما هنوز هم به طور منظم ما تماس گیرنده, اما شده اند وجود دارد بسیاری از تایمر برای اولین بار," او گفت:. "در آغاز وجود دارد `روز موش خرمای کوهی امریکا' هوش به همه چیز اما شده اند وجود دارد برخی از لحظات با من و دیگران صحبت کردن در مورد خانواده خود و آنچه آنها انجام می دهند."

متعادل چه شنونده ها عادت کرده اند با تنظیم برنامه نویسی با توجه به همه گیر شده است یک گام مهم است.

اکثر کانال نگه داشته اند نوعی روزانه خود را در صف اما باید ضبط برنامه های خود را در پیشبرد. حتی کسانی که نشان می دهد باید در آخرین لحظه تغییر میکند. نسکار میزبان رادیو Dave Moody, گفت, وجود دارد, آنها تا به حال به دوباره رکورد جدید بخش برای بعد از ظهر خود را نشان می دهد چرا که اخبار اتفاق می افتد. بزرگترین مثال بود Chip Ganassi مسابقه شلیک راننده Kyle لارسن پس از او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن و جایگزین کردن او با مت Kenseth که بیرون آمد از بازنشستگی

با NASCAR بازگشت به مسابقه در هفته گذشته به کانال رفته است, بازگشت به زندگی می کنند برنامه های خود را.

"بخش بزرگی از نشان می دهد ما بر اساس صحبت با طرفداران اما ما نمی تواند انجام دهد که" مودی می گوید. "هیچ یک برگزار شد که در برابر ما: همه زندگی رو تغییر داد. آنها سپاسگزار است که به جای رفتن درجه شش تا هشت هفته ما انجام شد برخی از مطالب را مطلع نگه داشتن آنها."

نسکار وقفه نیز تا به حال یک طرف بهره مند شوند. راننده ستاره کوین Hoffman انتخاب شده به خود را انجام دهد "ساعات خوش" نشان می دهد در این سال او به عنوان کاهش در برخی از رسانه ها ظاهر. اما Hoffman را زنده نشان می دهد در طول اخراج.

"به این فرصت را به صحبت با طرفداران در طول این همه گیر و مهم بود برای من و همچنین برای ما ورزش" Hoffman می گوید. "ما احساس می کنید مانند آن پر شده و یک نیاز بزرگ نه تنها برای خودم بلکه برای طرفداران ما و شرکای ما."

به بوت Hoffman برنده اولین مسابقه که نسکار بازگشت آخرین یکشنبه.

این کانال همچنین تلاش کرده اند برای رسیدگی به مسائل مختلف در طول همه گیر و همچنین اطلاع شنوندگان به نوبه خود به دکتر رادیو SiriusXM برای coronavirus به روز رسانی.

دوک مربی مایک شیشفسکی بود Dr. Anthony Fauci به عنوان یک مهمان خود را در "بسکتبال و فراتر از آن با مربی K" هفتگی رادیو نشان می دهد. نیز وجود دارد شده "ورزش از حاشیه" سری است که در آن ورزشکاران باید برای جمع آوری مجازی دور میز بحث در مورد چگونه آنها را در برخورد با ورزش در انتظار و تلاش برای فعال ماندن برای هر فصل خود را از سر گرفت.

حتی با رفت و آمد به دفتر در برگزاری تقریبا در همه جا بسیاری از 34.8 میلیون مجموع مشترکان هنوز تنظیم در دسترسی به SiriusXM برنامه را بر روی تلفن خود و یا از طریق صفحه اصلی قابل حمل بلندگو. یک شرکت اجرایی اخیرا گفت که به طور کلی هفتگی کاربران فعال از طریق جریان افزایش یافته و 30 درصد از ژانویه تاکنون است.

"راه هر کس شروع به پریدن را از طریق hoops به چیزهایی اتفاق می افتد و چرخ را دوباره اختراع فوق العاده است. آن را برای 30 روز به اجرایی تصمیمات آن را در زمان 30 دقیقه" مودی می گوید. "از نظر واکنش به سرعت همه ما را در بر داشت یک راه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن