واشنگتن دی سی اعلام کرد فاز 2 بازگشایی شروع دوشنبه

توسط اشرف خلیل واشنگتن (AP) — پایتخت کشور در حال حرکت است به جلو با فاز دوم بازگشایی دوشنبه به عنوان مسئولان ش

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

توسط اشرف خلیل

واشنگتن (AP) — پایتخت کشور در حال حرکت است به جلو با فاز دوم بازگشایی دوشنبه به عنوان مسئولان شهرستان اعتبار ماه از محدودیت های اجتماعی با حد یک پیش بینی سنبله در COVID-19 عفونت.

شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که زمین بازی ها, کتابخانه ها و ورزشگاه و ناخن سالن در واشنگتن قادر خواهد بود برای بازگشایی به صورت محدود. همه غیر ضروری کسب و کار اجازه خواهد داشت به مشتریان اجازه داخل تا 50 درصد ظرفیت است. رستوران ها قادر خواهد بود به صندلی شام در داخل خانه نیز در 50 درصد ظرفیت است.

تئاتر, سینما و سالن های کنسرت بسته باقی خواهد ماند اما آنها می توانند برای یک ویژه چشم پوشی از دولت منطقه. استخر های عمومی خواهد شد و در صورت محدود اگر چه Bowser خود گفت: در اوایل این هفته که آن را ممکن است چند هفته به درستی آماده سازی امکانات.

داخل سالن تجمعات تا 50 نفر اجازه خواهد داشت. خانه عبادت می توانید نگه دارید خدمات برای 100 نفر یا 50 درصد ظرفیت هر کدام شماره کوچکتر است — اما Bowser خود گفت: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان توصیه است که کر نیست و در عین حال انجام است.

منطقه کلمبیا مقامات بهداشتی در اصل گذاشته وخیم پیش بینی مدل که دیدم این ویروس اوج مدتی در ماه جولای و به عنوان بسیاری از 100,000 واشنگتن آلوده تا پایان سال است. از جمعه تعداد کل مثبت عفونت در واشنگتن بود در 9,952 با 530 مرگ و میر.

Bowser ماه اعتبار اقامت-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله با کمک بلانت عفونت منحنی. او هشدار داده است که تشویق اعداد به این معنی نیست که تهدید ویروس از بین رفته است و گفت: این شهرستان دارای حق "به نوبه خود و یا روشن کردن" محدودیت های اعمال شده بر اساس داده های پزشکی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن