3 دلیل برای یک خانواده نمی تواند تبدیل به موفق

داشتن یک خانواده خوب سنت است با ارزش تر از داشتن ثروت به تنهایی در دراز مدت است. خوب سنت خانواده است که پایه و

توسط NEWSSHANS در 7 تیر 1399

داشتن یک خانواده خوب سنت است با ارزش تر از داشتن ثروت به تنهایی در دراز مدت است. خوب سنت خانواده است که پایه و اساس یک خانواده برای تبدیل شدن به موفق. برای یک خانواده برای تبدیل شدن به موفق برای نسل آنها باید جلوگیری شده و مشکلات.

1. خراب و غرقه شدن کودکان

در سنتی چینی, خانواده, پدر و مادر است که به نمایشگاه اقتدار و حکمت بالا بردن احترام محتاطانه و کودکان مطیع. در موسیقی کلاسیک چینی رمان رویای قرمز مجلسییک بار برجسته Xue خانواده خود را از دست بخت توسط پیشنهاد می splurging بدهید و رفتار بی پروا از آن نسل Xue تابه. ژو پدر گذشت زمانی که او جوان بود و مادر او احساس وحشتناک برای پسر و زیاده روی او تا به حال پس از آن. به دلیل نرمی Xue پان رشد بی ادب و بی رحمانه و با عنوان. با قدرت از خانواده اش Xue پان خریداری یک دختر به نام یانگ لیان و ضرب و شتم یک مرد فنگ یوآن به مرگ است. مادر او را محکوم نمی پسرش رفتار حتی زمانی که Xue پان شد متهم به قتل است.

نویسنده رویای قرمز مجلسی, کائو Xue-شین با استفاده از کلمه چینی "慣; پینیین: guàn; به معنی از بین بردن" به اشاره به دلیل شکست ژو ، خانواده محکوم به کاهش اگر پدر و مادر اجازه نمی دهند فرزندان خود را با نظم و انضباط و ارزش های مناسب است.

In a traditional Chinese family, parents, who exhibit authority and wisdom, raise respectful, prudent, and obedient children. (Image via pixabay / CC0 1.0)

در سنتی چینی, خانواده, پدر و مادر است که به نمایشگاه اقتدار و حکمت بالا بردن احترام محتاطانه و کودکان مطیع. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بی رحم با ثروت خود را

در گذشته اعتقاد بر این است که یک فرد می تواند به دست آوردن یک بخت خوب بودن بخشنده و مهربان به کسانی که نیاز دارند. شناخته شده Mo خانواده در استان شاندونگ چین بزرگترین شرکت خصوصی در تاریخ چین است. آن را به حال grand و مستغلات ساخته شده است در سلسله چینگ. این خانواده ثروت به طول انجامید بیش از 400 سال پس از پایان سلسله مینگ. بسیاری از مردم تعجب که چگونه آنها آن را به دست آورد. از زمان تاسیس کسب و کار خود خانواده شده بود خیر برای نسل های. هر سال خانواده اهدا میلیون ها پوند از مواد غذایی به فقیر. آنها معتقد بودند که سخاوت بود بنیاد از بخت خوب; در نتیجه این خانواده رونق برای نزدیک به 10 نسل.

Since the founding of their business, the family had been philanthropists for generations. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

از زمان تاسیس کسب و کار خود خانواده شده بود خیر برای نسل های. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

خانواده و مستغلات تا به حال هیچ نرده یا دیوار و نگهبانان. آن را غیر ضروری بود چرا که کل شهر و محافظت از آن. مردم محلی که بهره مند از خانواده رفاه و اعمال محبت سپاسگزار به طوری که آنها به طور داوطلبانه در حفاظت از خانواده خود و مستغلات. راز ماندن ثروتمند برای نسل برای Mo خانواده بود که خیریه با ثروت خود را.

جنگ و نزاع

مردم چین بر این باورند که یک خانواده هماهنگ کشت رفاه و یک نزاع خانوادگی بدبختی به ارمغان می آورد. جنگ و نزاع با اعضای خانواده سموم برای یک خانواده است. عبور کردن خانواده خوب ارزش است و مهم تر از پنی-جوانه. این یکی از اسرار است که یک خانواده می توانید استفاده کنید برای تبدیل شدن به موفق.

ترجمه شده توسط شارون L و ویرایش شده توسط M آنجلا

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هنر مدرن و هتک حرمت از زیبایی
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن