پادشاه عربستان سعودی سلمان بستری در بیمارستان برای آزمایش

توسط AYA BATRAWY دبی, امارات متحده عربی (AP) — پادشاه عربستان سعودی سلمان پذیرفته شده است به یک بیمارستان در پ

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

توسط AYA BATRAWY

دبی, امارات متحده عربی (AP) — پادشاه عربستان سعودی سلمان پذیرفته شده است به یک بیمارستان در پایتخت ریاض برای آزمایش های پزشکی به دلیل التهاب کیسه صفرا, پادشاهی سلطنتی دادگاه گفت: روز شنبه در بیانیه ای انجام شده توسط رسمی در حمله عربستان.

این بیانیه گفت که 84 سال از پادشاه است که در حال آزمایش در بیمارستان تخصصی ملک فیصل. این بیانیه کوتاه نمی ارائه اطلاعات بیشتر است.

بیمارستان غالبا رفتار اعضای خانواده سلطنتی از جمله کسانی که به تازگی ام قرارداد coronavirus. مرکز تخصصی جراحی پیوند پژوهش و برنامه های آموزشی.

پادشاه اردن بوده است ژانویه 2015. او در نظر گرفته شده است آخرین پادشاه عربستان از نسل او از برادران که امروز قدرت پس از مرگ خود را پدر و بنیانگذار عربستان سعودی, شاه عبدالعزیز.

سلامت خود را از نزدیک تماشا ناظران به دلیل قدرت مطلق او دارای ریاست یکی از برترین تولید کننده نفت و یکی از آن بزرگترین اقتصاد.

شاه سلمان به قدرت خود 34 ساله پسر ولیعهد و محمد بن سلمان به عنوان جانشین او. ولیعهد را قاطعانه و جسورانه سبک رهبری و همچنین تحکیم قدرت و sidelining از رقبای بالقوه است مورد بحث بوده است.

با حمایت از پدرش شاهزاده محمد در تبدیل پادشاهی در سال های اخیر, باز کردن آن را به گردشگران و فرسایش دهه خبرگزاری محدودیت در سرگرمی و حقوق زنان به عنوان او تلاش می کند برای تنوع بخشیدن به اقتصاد عربستان دور از اتکا به صادرات نفت. شاهزاده نیز بازداشت ده ها تن از فعالان و منتقدان و نظارت یک جنگ ویرانگر در یمن و گرد بالای اعضای خانواده سلطنتی در تلاش خود را برای قدرت.

این پادشاه عربستان شده است دیده نمی شود در ماه های اخیر با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نگرانی از گسترش این کروناویروس در داخل پادشاهی که یکی از بزرگترین شیوع بیماری در خاورمیانه است. او نشان داده شده است اما در رسانه دولتی تصاویر حضور در جلسات مجازی با کابینه خود را برگزار کرده است تلفنی با رهبران جهان از جمله به تازگی به عنوان شنبه با کویت حکم emir.

عراق نخست وزیر جدید مصطفی Kadhimi به تعویق افتاد برنامه ریزی سفر به عربستان سعودی روز دوشنبه پس اخبار از پادشاه وضعیت گفت: وزیر امور خارجه عربستان فیصل بن فرحان. یک هیئت از مقامات عراقی در حال حاضر وارد شده به عربستان سعودی در آماده سازی برای سفر. این امر می شده اند al-Kadhimi اولین سفر به انگلستان به عنوان نخست وزیر.

پادشاه اردن که مسئول نظارت بر اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بود ولیعهد تحت ملک عبدالله و خدمت به عنوان وزیر دفاع. برای بیش از 50 سال قبل که او فرماندار ریاض نظارت بر تکامل آن از یک نازا شهرستان به یک پرتکاپو سرمایه است.

روز یکشنبه کویت 91 ساله حاکم قرار گرفتند "موفق" عمل جراحی است که مورد نیاز این کشور غنی از نفت را ولیعهد به طور موقت قدرت را به خدمت در آن دولت اجرا خبر داد. کویت هنوز به استادانه درست شده آنچه مورد نیاز شیخ صباح آل احمد آل صباح به دنبال قبلا اعلام نشده درمان های پزشکی آغاز روز شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب