حقوقی, درام, 'همه ظهور سازگار به همه گیر برای آخر فصل

رایان پیرسون لس آنجلس (AP) — قانونی درام "همه ظهور" تبدیل شده است برای اولین بار در ایالات متحده اسکریپت مجموع

توسط NEWSSHANS در 14 اردیبهشت 1399

رایان پیرسون

لس آنجلس (AP) — قانونی درام "همه ظهور" تبدیل شده است برای اولین بار در ایالات متحده اسکریپت مجموعه تلویزیونی به انطباق با این بیماری همه گیر با تولید یک قسمت از راه دور بهره گرفتن از آن ستاره به کار از خانه خود را آرایش مجموعه طراحی و نورپردازی.

فصل آخر پخش دوشنبه شب در CBS می یابد سیمون Missick را قاضی لولا کارمایکل ریاست لس آنجلس دادگاه عالی نیمکت دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس.

Missick گفت: او خسته بود در پایان هر روز پس از ساخت خود را تنظیم صحنه و لباس و صدا, تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک دفتر کار و اتاق ناهار خوری را به اتاق دادگاه.

"من را انتخاب کنید تا مهارت های جدید. من فکر می کنم که من می تواند یک محل دیده بانی-slash-مجموعه طراحی هماهنگ کننده. من نیازی به رهبری گروه, اما من می تواند در پس زمینه" Missick خندید در زوم ، "بنابراین اگر این اقدام مسائل کار نمی کند من شاید می تواند انتخاب کنید تا یک کار حرفه ای انجام آن را عملا از آنجا که به بخش سرگرم کننده است."

در حالی که اکثر کامل-فصل نشان می دهد کاهش تولید کوتاه با توجه به اقامت-صفحه اصلی سفارشات "تمام ظهور" خالق گرگ Spottiswood گفت: او متوجه شد که این گفت و گو-سنگین ماهیت خود را نشان می دهد مجاز از راه دور و تولید. یک چالش کلیدی — چگونه پیش بینی حقوقی جهان خواهد تنظیم به رمان coronavirus با زندان تبدیل شدن به شیوع نقاط مهم و تصویری چت جایگزین در جلسات دادگاه.

"عدالت سیستم نیاز به پیدا کردن یک راه برای پاسخ به این لحظه. تکنولوژی یکی از راه هایی که آنها در پاسخ به این," او گفت:.

Spottiswood گفت: تولید کنندگان پرداخت کامل خدمه و حتی کسانی که نمی توانند به کار برای این قسمت. در حالی که نشان می دهد می تواند تولید بیشتر قسمت های از راه دور در فصل دوم در صورت لزوم او را مشتاق به بازگشت به مجموعه و واقعی جهان مکان های.

Missick گفت: او مادر در قانون در آتلانتا در بیمارستان بستری شده بود با COVID-19 به مدت هشت روز با علائم جدی به اندازه کافی به نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. او تا به حال به طور کامل بهبود زمان Missick شروع تیراندازی, اما آن را به ارمغان آورد coronavirus بحران نزدیک به خانه برای 38 ساله بازیگر.

در خرابی پس از تولید Missick برد Hulu را "کمی آتش در همه جا" و Netflix سریال "غیر مومن." اما او زده شده است تا چه حد دور از واقعیت امروز این عمل بر روی صفحه نمایش می توانید احساس.

"همه چیز قبل از میلاد. آن را " قبل از coronavirus.' شما در حال تماشای مردم — آنها در رستوران آنها در حال بغل کردن هر یک از دیگر. شما مانند خدا من به یاد داشته باشید آنچه که بود.' در حال حاضر من فکر می کنم نشان می دهد هر که می آید پس از رفتن است که باید به مقابله با این بیماری همه گیر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن