وزارت دفاع به دنبال داده ها در مورد مرگ و میر خانه مراقبت در 4 ایالت به رهبری دموکرات، از جمله Pa.

گرگ کومو ویتمر نیویورک -- وزارت دادگستری در روز چهارشنبه ارسال نامه به فرمانداران نیویورک و سه ایالات دی

توسط NEWSSHANS در 6 شهریور 1399
 Wolf

گرگ

<p>Cuomo </p>

کومو

<p>Whitmer</p>

ویتمر

نیویورک -- وزارت دادگستری در روز چهارشنبه ارسال نامه به فرمانداران نیویورک و سه ایالات دیگر به رهبری دموکرات ، به دنبال داده ها در مورد اینکه آیا آنها نقض قانون فدرال با دستور خانه های سالمندان عمومی به پذیرش بهبود بیماران COVID - 19 از بیمارستان ها -- اقداماتی که به دلیل به طور بالقوه دامن زدن به گسترش ویروس مورد انتقاد قرار گرفته است.

دادستان ها گفتند نامه های حقیقت یاب که به نیوجرسی، پنسیلوانیا و میشیگان نیز فرستاده شده بود، با هدف تعیین اینکه آیا این دستورات «ممکن است منجر به مرگ هزاران نفر از ساکنان خانه سالمندان شده باشد» بوده است یا نه.

اریک دریبند، دستیار دادستان کل بخش حقوق مدنی می گوید: «ما باید اطمینان حاصل کنیم که از آنها به اندازه کافی با عزت و احترام مراقبت می شود و به طور غیرضروری در معرض خطر قرار نمی گیرد.»

تام ولف، دولت پنسیلوانیا گفت دفتر او این درخواست را بررسی می کند. مردم صحبت برای دولت نیویورک اندرو کوئومو، دولت میشیگان گرتچن ویتمر و نیوجرسی دولت فیل مورفی گفت: این واقعیت است که تمام ایالات توسط دموکرات ها و زمان بندی این حرکت رهبری می شود - در میان کنوانسیون ملی جمهوری خواهان - حجم در مورد ماهیت سیاسی این تحقیق صحبت کرد.

تیفانی براون سخنگوی ویتمر می گوید: «آمریکایی ها همه بهتر خدمت می کردند اگر دولت ترامپ بازی های پارتیزانی را متوقف کند و بر ارائه یک طرح واقعی برای شکست COVID-19 تمرکز کند.»

اقدامات فرمانداران در اوج همه گیر برای اطمینان از اینکه بیمارستان ها فضای تخت کافی برای جدی ترین موارد COVID دارند طراحی شده بود، اما تقریباً بلافاصله توسط خانه های سالمندان و بستگان به دلیل قرار دادن بالقوه ضعیف، سالمندان مراقبت از ساکنان خانه در معرض خطر مورد انتقاد قرار گرفت.

به عنوان مثال دستور ۲۵ مارس کومو به طور خاص به خانه ها گفت که تا زمانی که بیماران «از نظر پزشکی پایدار» باشند، نمی توانند از پذیرش بهبودی بیماران COVID-19 از بیمارستان ها خودداری کنند. این دستور خانه ها را از حتی آزمایش چنین بیمارانی منع کرد تا ببینند آیا هنوز ویروس دارند یا خیر. برخی از خانه ها گفتند می ترسند اگر رعایت نکنند مجوزهای خود را از دست بدهند.

کومو که گفته بود از دستورالعمل های مراکز فدرال کنترل و پیشگیری بیماری ها پیروی می کند، مدت ها پس از صعود شمار کشته شدگان نیویورک در خانه های مراقبتی به میان بالاترین های این کشور، این دستور را تحت فشار ۱۰ مه معکوس کرد.

امکانات مراقبت طولانی مدت نشان دهنده کمتر از ۱٪ از جمعیت ایالات متحده است، اما آن ها ۴۲٪ از مرگ و میر COVID-۱۹ را به خود حساب می کنند که بیش از ۷۰٬۰۰۰ کشته توسط پروژه ردیابی COVID گزارش شده است.

وزارت دادگستری در بیانیه خود با اعلام درخواست خود برای داده ها گفت که بیماران بیمارستانی «اغلب بدون آزمایش کافی» فرستاده می شوند تا اطمینان حاصل کنند که این ویروس را به ساکنان گسترش ن خواهند داد. همچنین به داده های فدرال استناد کرد که نیویورک را نشان می دهد، با نزدیک به ۳۲۶۰۰ کشته، ملت را در مرگ های COVID-19 رهبری می کند، و تنها به نیوجرسی در تعداد مرگ و میر هر جمعیت دوم است.

بخش حقوق مدنی وزارت دادگستری گفت ارزيابی می کند که آيا تحقيقات را بر اساس يک قانون فدرال به نام قانون حقوق مدنی افراد نهادينه شده که از حقوق مردم در خانه های سالمندان دولتی و امکانات ديگر محافظت می کند، آغاز کند يا نه.

این قانون تنها در مورد خانه های سالمندان متعلق به ایالت ها یا اداره می شود. بیشتر خانه های سالمندان متعلق به بخش خصوصی هستند.

این خبر مورد استقبال قانونگزاران جمهوریخواه از جمله استیو شینگ از لوئیزیانا قرار گرفت که در حال پیگیری تحقیق کنگره در مورد رسیدگی کومو به خانه های سالمندان است. سی ان سی اعلام روز چهارشنبه را «گام درست در جهت برگزاری دولت کومو و دیگر فرمانداران دموکرات پاسخگو برای صدور دستورات مرگبار 'باید اعتراف' در خانه های سالمندان" نامید.

وی گفت: این دستورات منجر به مرگ ده ها هزار بیمار آسایشگاه شد. "سالمندان ملت ما و عزیزان شان سزاوار بهتر هستند."

انجمن پزشکی مراقبت های پس از حاد و بلند مدت معروف به AMDA در آن زمان هشدار داد که دستور ۲۵ مارس کومو یک «خطر روشن و حال» را به وجود آورد.

الکسی بردخ، مدیر سیاست گذاری عمومی و وکالت این گروه روز چهارشنبه گفت: نگرانی ما این بود که زمانی که بیمارستان ها بیش از حد ظرفیت دارند، به شیوه ای بسیار سریع تصمیم گیری می کردیم. "تصمیم گیری ها آنقدر سریع گرفته می شد که آنها در نظر گرفتن ramifications نیست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن