روتاری طرح طراحی شده به نفع جامعه کسب و کار از طریق ترویج ایمنی مشتری

از سمت چپ در حال جفری گیلبرت جمهور سترودسبورگ دوار; Brian Vnuk نام تجاری راه حل های گرافیکی; باب Gargone دست

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399
 From left are Jeffery Gilbert, President of Stroudsburg Rotary; Brian Vnuk, Brand Graphic Solutions; Bob Gargone, Assistant Manager, Weis Market Stroudsburg; and Karen DeMatteo, District Governor for Rotary International District 7410 NEPA.

از سمت چپ در حال جفری گیلبرت جمهور سترودسبورگ دوار; Brian Vnuk نام تجاری راه حل های گرافیکی; باب Gargone دستیار مدیر Weis بازار سترودسبورگ; و کارن career geek, District فرماندار روتاری بین المللی منطقه 7410 NEPA.

پلیموث – متحده به عنوان آغاز روند بازگشایی دوار اعضای باشگاه خواهد شد (امن) مراحل را به یاد مردم در جوامع خود به عمل اجتماعی فاصله.

کارن career geek, District فرماندار منطقه 7410 شمال شرق بهبهان آگاه شد از محصولات ایجاد شده توسط نام تجاری راه حل های گرافیکی است که کمک به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض. نام تجاری راه حل های گرافیکی, یک باشگاه روتاری-متعلق به شرکت ایجاد کرده است "امن مراحل" طبقه عکس برگردان برای خدمت به عنوان یک یادآوری بصری برای حفظ امن فاصله و جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

Career geek بلافاصله دیدم کن این به عنوان یک راه برای Rotarians در همه جا به ارائه خدمات اجتماعی حمایت از بهداشت عمومی اهداف و باقی می ماند مربوطه در صورت عدم وجود به طور منظم رویدادهای برنامه ریزی شده. دید او برای باشگاه روتاری در سراسر کشور برای خرید کف کن که اعضای توزیع در جوامع مربوطه خود.

"Rotarians در حال هدایت به سمت خدمت به دیگران" گفت: career geek "و مبارزه با بیماریها یکی از دوار شش مناطق تمرکز. این برنامه ساخته شده حس کامل."

Career geek دستور عرضه کف کن برای توزیع در جامعه محلی و با نزدیک شدن به نام تجاری راه حل های گرافیکی مورد ارائه کن در قیمت با تخفیف برای باشگاه روتاری برای خرید و توزیع در سطح ملی.

برایان Vnuk یکی از چهار صاحبان این پنسیلوانیا مبتنی بر خانواده متعلق به کسب و کار. به عنوان یک عضو باشگاه روتاری او خوشحال شد به یک فرصت برای ادامه خدمات در یک زمان هنگامی که بسیاری از حوادث و خدمات طرح لغو شد یا به تعویق افتاد.

"من عاشق این ایده از دوار اعضای باشگاه ارائه این درون جوامع خود" Vnuk گفت: با اشاره به نارنجی روشن کن. "Rotarians می دانم که اینها بیشتر مورد نیاز است و صاحبان کسب و کار ممکن است منابع برای به دست آوردن آنها. در نهایت ما هنوز قادر به انجام ماموریت ما در یک راه بسیار مفید با حفاظت از دوستان ما و کشورهای همسایه است."

نام تجاری راه حل های گرافیکی ارائه شده است 24 کن رایگان برای کسب و کار. به درخواست رایگان کن لطفا https://brandgraphicsolutions.com/safe-steps/. باشگاه روتاری نمایندگان ممکن است به منظور طبقه decals در تخفیف در http://SafeStepsRotary.Brandgraphicsolutions.com. سفارشات از 100 و یا بیشتر ممکن است سفارشی با آرم باشگاه بدون هیچ هزینه اضافی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن