نظر شما: اجازه ندهید همه گیر نگه داشتن شما را از سرطان نمایش

غربالگری برای سرطان با استفاده از مبتنی بر شواهد آزمایش غربالگری موجب صرفه جویی در زندگی می کند. نمایش در د

توسط NEWSSHANS در 3 مرداد 1399

غربالگری برای سرطان با استفاده از مبتنی بر شواهد آزمایش غربالگری موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

نمایش در دسترس هستند برای سرطان دهانه رحم روده بزرگ و سرطان ریه. در نیمه اول سال 2020 با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از روال نمایش نمی تواند تکمیل شود در یک مد به موقع.

با توجه به موسسه ملی سرطان, این می تواند برای حساب کاربری هزاران نفر از دست رفته موارد سرطان و سرطانهای تشخیص داده شده در مرحله بعد تاثیر کلی مرگ و میر ناشی از این سرطان ،

اگر شما از دست رفته یک غربالگری معمول و یا فکر می کنم شما به دلیل, لطفا تماس با پزشک مراقبت های اولیه خود را در مورد ارزیابی خطر ابتلا به این سرطان و بحث در مورد گزینه های غربالگری. برای مثال برخی از آزمون ها را می توان در خانه انجام می شود برای قراضه سرطان روده بزرگ است و ممکن است یک گزینه برای بیماران.

همچنین بسیاری از سایت های غربالگری باز هستند با روش های در محل برای محافظت از بیماران از گسترش این ویروس است. به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را و یا استفاده از ضد عفونی کننده پوشیدن یک ماسک را پوشش می دهد که بینی و دهان خود را و حفظ اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش گسترش ویروس.

اگر شما نیاز به کمک با نمایش گرفتن, لطفا تماس با جامعه بر اساس غربالگری سرطان ناوبری برنامه در منطقه ای شمال شرق موسسه سرطان در (570) 941-7984.

کارن Ryczak RN

منطقه ای شمال شرق موسسه سرطانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن