RB نوح قابیل بازگشت به Penn State پس از یک سه ماه از مستند

در حال اجرا پشت نوح قابیل (21) تنظیم شده است برای پیوستن به خود را Penn State تیمی به صورت داوطلبانه تمرینات

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399
 Running back Noah Cain (21) is set to join his Penn State teammates for voluntary workouts soon after a tough lockdown period in which he was away from his family, which was hit hard by the coronavirus. Barry Reeger | AP file photo

در حال اجرا پشت نوح قابیل (21) تنظیم شده است برای پیوستن به خود را Penn State تیمی به صورت داوطلبانه تمرینات به زودی پس از سختی مستند دوره که در آن او بود دور از خانواده اش که ضربه سخت بود coronavirus.

بری Reeger | AP فایل عکس

<p>Noah Cain’s strong first season was interrupted by an ankle injury suffered in October at Michigan State. He still set a school record for rushing touchdowns by a freshman.</p> <p>Al Goldis | AP file photo</p>

نوح قابیل قوی فصل اول قطع شد توسط یک آسیب مچ پا رنج می برد در ماه اکتبر در ایالت میشیگان است. او هنوز یک مدرسه رکورد عجله touchdowns توسط یک دانشجوی سال اول.

Al Goldis | AP فایل عکس

نوح قابیل است که به خوبی مورد استفاده قرار گیرد به سفر. پن استیت در حال اجرا بازگشت به زندگی در لوئیزیانا و تگزاس و فلوریدا قبل از آمدن شمال به کالج ایالتی سال گذشته است.

هیچ یک از که تجربه این چند ماه گذشته هر گونه آسان تر برای او.

زیرا زمانی که پن استیت لغو کلاس های حضوری و تمام بهار عمل در ماه مارس او آموخته است که به عنوان بازگشت به زادگاه خود را از Baton Rouge یک گزینه یا نه.

لوئیزیانا یکی از کشورهای آمار سخت در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس در امریکا و قابیل بود که ضربه سخت تر از بیشتر است.

"آن را گیج کننده بود. من تا به حال چند (خانواده) کاربرانی که تا به حال ویروس و من دیده ام آنچه در آن می تواند برای شما انجام دهد" قابیل گفت: در یک تماس تصویری با خبرنگاران. "این قطعا باید جدی گرفته شود. این یک شوخی نیست.

"پسر عموی من آن را به حال. خاله من آن را به حال. مامان من آن را به حال. چند نفر در خانواده من تا به حال آن را از بودن در باتون روژ بنابراین من قادر به رفتن به پایین وجود دارد با توجه به خانواده من مایل از من دور بماند."

در همه قابیل گفت: چهار نفر در خانواده تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. تمام چهار گفت: در حال انجام بهتر در حال حاضر.

اما این بدان معنی است که بر خلاف تقریبا همه از هم تیمی های خود او بود قادر به دیدن بسیاری از خانواده اش در طول این مدت دراز. او تقسیم زمان بین تگزاس و آریزونا در تلاش برای نگه داشتن آموزش به آماده شدن برای یک سال 2020 فصل است که باقی می ماند تا در هوا.

و او باید صبر کنید حتی دیگر برای دیدن برخی از نزدیک ترین افراد در زندگی خود. هفته گذشته او پرواز از دالاس به کالج ایالتی به عنوان Nittany Lions بودند مجاز به شروع داوطلبانه تمرینات روز دوشنبه.

قابیل بود و هنوز هم در وسط یک هفته قرنطینه اجباری توسط مدرسه. او آزمایش این ویروس در روز دوشنبه و فرض او این است که پزشکی پاک می توانید پیوستن به هم تیمی های خود در گروه های کوچک به زودی.

در ابتدا قابیل گفت: "این یک تصمیم دشوار برای من به بازگشت" به خصوص در هواپیماها و صرف ساعت در یک فضای محصور با مردم در حالی که تنفس recirculated هوا.

اما آن پدر و مادر خود تونیا و ترنس که او را متقاعد کرد که Penn State یک محیط امن تر برای او به خصوص با COVID-19 موارد خونتان در آریزونا و تگزاس.

"من فقط به صحبت کرد هر دو از پدر و مادرم و آنها واقعا احساس مانند آن را بهترین برای من برای آمدن به کالج ایالتی" قابیل گفت."فقط دانستن اینکه چگونه آن را از یک شهر کوچک و چگونه من می تواند جدا شده که در آن من ماندن. فقط به دور از بسیاری از فوق العاده مزخرف در گهواره و یا هر کجا که من در

"از آنجا که من در شهرستانها بزرگ است. بنابراین زمانی که شما در شهرهای بزرگ (با) مردم بیشتر سفر و با آنها باز همه چیز را تا آن تو بود برای من آسان تر به معرض بیشتر و بیشتر مردم است."

قابیل پذیرفته است که او مانند بسیاری از مردم در سراسر کشور که در ابتدا با تخفیف تهدید ویروس.

طرز فکر خود را تغییر سرعت پس از آن ضربه ،

"این ترسناک" قابیل گفت. "برخی از روز شما نمی دانید که اگر کسی را برای رفتن به آن را صادقانه میگویم. که فقط به من آموخت به آن را بیشتر جدی است. چرا که — من نمیخوام دروغ به شما — در ابتدا گفتم این یک ویروس است. I'm not gonna get it.'

"اما با گذشت زمان و عزیزان من به من نزدیک شروع به گرفتن آن من شروع به مصرف آن بیشتر به طور جدی و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی است که من مورد نیاز است."

این یک دور های مختلف پزشکی از وضعیت او رو در سال گذشته زمانی که آزار دهنده آسیب مچ پا طرح میتوانست چشمگیر اولین فصل است.

قابیل به حال ظهور از یک چهار راه برای تقسیم زمان بازی چشمگیر و تلاش در آیووا که انجام شیرها به پیروزی.

اما او صدمه دیده بود در اوایل اکتبر. 26 پیروزی در ایالت میشیگان و به پایان رسید تا کنار برای تقریبا تمام نوامبر گرفتن فقط یکی از حمل آن ماه.

با وجود آن او مجموعه Penn State دانشجوی سال اول با رکورد هشت عجله touchdowns در حالی که به طور متوسط 5.3 متری در هر حمل. او دوباره ظهور برای یک پنبه کاسه پیروزی و افزود 92 متری و دو نمره.

قابیل گفت که او تا به حال به یاد بگیرند که صبر و شکیبایی را از این وضعیت و نبود مورد استفاده برای برخورد با آسیب بلند مدت. او گفت که او امیدوار است که این به او کمک کرد تا تمرکز بر روی جنبه های روانی این بازی که مهم خواهد بود به سرعت انتخاب کنید تا جدید حمله هماهنگ کننده کرک Ciarrocca سیستم.

Ciarrocca تا به حال موفقیت های بزرگ در فصل گذشته در مینه سوتا با تجربه سه نفر از پشت در حال اجرا است که در ترکیب برای بیش از 2000 متری و 17 touchdowns. هر سه به طور متوسط بهتر از پنج متری در حمل و نمی توان آن را یک شگفتی به مشابه آمار برای قابیل بازگشت استارت سفر قهوه ای و چینی فورد.

اما مربیان نمی خواهد بود قادر به درگیر شدن با تمرینات برای یک ماه دیگر و در عین حال. در حال حاضر آن را فقط بازیکنان را ساخته اند که در آن بازگشت به دانشگاه برای کار با این تیم قدرت کارکنان.

"من می دانم که ما نجومی نیست و تایید نشده است, اما من فکر می کنم این پزشکان در تیم ما می رویم به ما بهترین شانس را به بازی و نگه داشتن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است" قابیل گفت.

"این یک گام بزرگ است. ما هنوز بچه ها در آینده روز به روز اما این یک گام به جلو برای ما فقط یک فصل در این سال است. آن را بازگشت به داشتن تیم شیمی و من فکر می کنم این برای ما مهم است به همه پشت در اطراف هر یک از دیگر و دیدن چهره با یکدیگر دوباره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب