چگونه کشاورز خود را از دست داده فضیلت

یک شیطان را دیدم که انسان بودند و برکت در جهان انسان پس او گفت: کمی شیاطین: "ما نیاز به اخلال در زندگی انسان,

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

یک شیطان را دیدم که انسان بودند و برکت در جهان انسان پس او گفت: کمی شیاطین: "ما نیاز به اخلال در زندگی انسان, در غیر این صورت هیچ جایی برای ما در جهان انسان است."

اول کمی شیطان

او با ارسال یک شیطان کوچک به آزار و اذیت یک کشاورز به دلیل کشاورز اگر چه او سخت کار می کرد هر روز با کمی درآمد خوشحال بود و رضایت. دیو کمی می خواستم برای مختل کردن این کشاورز زندگی است. آن را ساخته شده از خاک بسیار سخت است. کشاورز سعی به شکستن زمین. او toiled بسیار سخت با کمی دست آورد. اما او در زمان استراحت در حالی که پس از آن او به کار ادامه داد و بدون هیچ شکایت. کمی شیطان را دیدم که طرح خود را کار نمی کند به طوری که او عقب نشینی کردند.

دوم شیطان کوچک

قدیمی, دیو ارسال دوم کمی شیطان به کشاورز. دیو کمی به سرقت برده کشاورز ناهار و آب. این تصور که زمانی که کشاورز بودن خسته و گرسنه یافت که ناهار خود را و آب رفته بودند او را قطعا از دست دادن خلق و خوی خود را. زمانی که خسته و تشنه کشاورز رفت و برای استراحت زیر درخت و متوجه شد که او نان و آب رفته بودند او فکر کرد که: "من تعجب می کنم اگر برخی از فقیر فرد مورد نیاز است که نان و آب بیشتر از من انجام دهد. من امیدوارم که او راضی خواهد بود با آنها." کمی شیطان شکست خورده و عقب نشینی کردند.

When the exhausted and thirsty farmer went to take a rest under the tree and found that his bread and water were gone. (Image: Screenshot / YouTube)

زمانی که خسته و تشنه کشاورز رفت و برای استراحت زیر درخت و متوجه شد که او نان و آب رفته بودند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سوم شیطان کوچک

قدیمی, دیو احساس عجیب و غریب. وجود دارد هیچ راهی برای از بین بردن این کشاورز ؟ در آن زمان کمی سوم شیطان آمد. او گفت: پیر شیطان: "من می توانم آن را انجام دهد. من می توانم او را از بین ببرد." شیطان کوچک ساخته شده دوستان با کشاورز. کشاورز بود و بسیار خوشحالم که او تا به حال این دوست به این دلیل که شیطان تا به حال قدرت به پیش بینی. او گفت: کشاورز بود که خشکسالی در سال آینده و خواسته کشاورز به گیاه خود دانه در خاک است. کشاورز به او گفته شد و در سال آینده هیچ کشاورزان تا به حال هر گونه برداشت به جز کشاورز. او غنی به دلیل آن است.

کمی شیطان گفت: کشاورز چه گیاهی برای سال آینده. پس از 3 سال کشاورز شد بسیار غنی است. همچنین گفت: کشاورز به مشروب کردن برنج به پول بیشتر است. به تدریج کشاورز کار متوقف شد; او ساخته شده یک زندگی با فروش.

یک روز پیر شیطان آمد و کمی شیطان گفت: شیطان پیر: "در حال حاضر من را نشان می دهد موفقیت من. کشاورز خوک خون در حال حاضر." کشاورز برگزار شد ضیافت; بسیاری از مردان ثروتمند آمد و وجود دارد بسیاری از بندگان به صبر کردن بر روی آنها. آنها تلف بسیاری از مواد غذایی و تمام شد, مست, رفتار ابلهانه با کثیف لباس.

After 3 years the farmer became very rich. It also told the farmer to make liquor out of rice to make more money. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

پس از 3 سال کشاورز شد بسیار غنی است. همچنین گفت: کشاورز به مشروب کردن برنج به پول بیشتر است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"شما خواهید دید که او یک گرگ خون" در حال حاضر کمی شیطان گفت: به عنوان یک بنده تصادفا زمانی که او برگزاری شراب. کشاورز بدحجابی: "چرا شما تا بی دقتی?"

"استاد ما نیست هر چیزی خورده ما آنقدر گرسنه است که ما نمی هر گونه قدرت است." "چگونه می تواند به شما در خوردن هر چیزی قبل از اینکه کار خود را انجام شده است ؟" گفت: کشاورز.

قدیمی, دیو آن را دیدم و خوشحال بود: "عالی! چگونه شما آن را انجام دهید؟"

کمی شیطان گفت: "من فقط به او اجازه دهید خود را بیش از او نیاز دارد که این ناشی از حرص و آز خود را در طبیعت انسان است."

ترجمه شده توسط آدری وانگ و ویرایش شده توسط Helen

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

6 راه سیر برای سلامتی شما خوب است


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن