با یک گی, شخصیت, کوتاه پیکسار " از " سابقه

این تصویر منتشر شده توسط استودیوهای انیمیشن پیکسار استودیوهای انیمیشن نشان می دهد یک صحنه از انیمیشن فیلم کو

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399
 This image released by Pixar Animation Studios shows a scene from the animated short film ‘Out,’ featuring a gay protagonist, the first in Pixar’s 25-year history. Pixar Animation Studios via AP

این تصویر منتشر شده توسط استودیوهای انیمیشن پیکسار استودیوهای انیمیشن نشان می دهد یک صحنه از انیمیشن فیلم کوتاه 'خارج' شامل گی شخصیت برای اولین بار در پیکسار 25 سال سابقه.

Pixar Animation Studios از طریق AP

<p>This undated image released by Pixar Animation Studios shows Steven Clay Hunter, director of the Pixar Animation short ‘Out.’</p> <p>Pixar Animation Studios via AP</p>

عمده فعالیت این خواننده با تصویر منتشر شده توسط استودیوهای انیمیشن پیکسار استودیوهای انیمیشن نشان می دهد استیون رس شکارچی مدیر پیکسار, انیمیشن کوتاه'،'

Pixar Animation Studios از طریق AP

نیویورک — در Steven رس شکارچی 23 سال به عنوان انیماتور در پیکسار او کشیده شده هفت مسلح هشت پا, کانادا کله خر و خس خس سینه اسباب بازی پنگوئن. اما وجود دارد صحنه او هرگز انتظار می رود به تحریک و تشجیع کردن تا زمانی که او شروع به کار بر روی خود را کوتاه "است."

شکارچی نوشت و کارگردانی نه دقیقه پیکسار که به تازگی عرضه در دیزنی+. آن را در مورد یک مرد به نام گرگ, که, در حالی که بسته بندی به حرکت به طور موقت سوئیچ بدن با سگ خود را جیم. در حالی که دیوانه وار در تلاش برای پنهان کردن شواهد خود را دوست پسر, مانوئل, گرگ می یابد شجاعت خود را نشان می دهد گرایش جنسی به پدر و مادر خود را.

گرگ که آزادانه در شکارچی است که پیکسار برای اولین بار LGBTQ شخصیت. و در حالی که "خارج" شامل برخی از بیشتر به طور معمول پیکسار مواد (یک جفت از رنگین کمان, حیوانات, cameo از Wheezy از "داستان اسباب بازی") آن را ویژگی های تصاویر دیده می شود هرگز قبل از در این 25 سال از استودیو و یا در دیگر تاریخچه دیزنی است. مانند زمانی که گرگ و پسر مانوئل آغوش یکدیگر.

"اولین بار که من درو گرگ و مانوئل برگزاری هر یک از دیگر در اتاق خواب من bawling صورت من خاموش می گوید:" شکارچی. "تمام این احساسات در آمد اشک از آنجا که من متوجه شدم من تا به حال شده است در انیمیشن برای دهه و من هرگز تا به حال کشیده شده است که در زندگی حرفه ای من. آن را فقط به من رسید."

"خارج" است که یک فیلم در یک جریان خدمات یکی از پیکسار جهانی فیلم های پرفروش. اما در حال حاضر به حال یک outsized تاثیر و جشن به عنوان یک نقطه عطف برای گنجاندن در خانواده, سرگرمی. GLAAD نام آن را "یک گام بزرگ به جلو برای شرکت والت دیزنی است."

""از" نشان دهنده بهترین دیزنی و پیکسار میراث به عنوان یک محل برای داستان heartwarming در مورد پیدا کردن خود درونی قدرت در مواجهه با چالش های زندگی گفت:" جرمی Blacklow, GLAAD, مدیر رسانه های سرگرمی.

از خانه خود در اوکلند کالیفرنیا شکارچی 51 ساله animator ساخت کارگردان خود را اغاز کرده است تواضع گرفته در پاسخ. او موفق به ملاقات تولید خود را حداکثر Sachar, برای, جشن, اجتماعی فاصله شیشه ای گل رز در آخر هفته گذشته. اما او تمایلی به صحبت در مورد چنین شخصی فیلم.

"من احساس می کردم این چیزی بود که من تا به حال به انجام" گفت: شکارچی در یکی از اولین مصاحبه. "من نمی آمد تا من 27 بود و من 51 در حال حاضر, و من احساس می کنم هنوز هم برخورد با آن است. شما نمی توانید پنهان که شما برای نیمی از زندگی خود را و پس از آن نمی برد که چمدان در اطراف. شما رو به روند آن را به نحوی. من به اندازه کافی خوش شانس به آن فرآیند را در ساخت این فیلم است."

این قسمت شوخی بخشی از حقیقت است که "خارج" برچسب "بر اساس یک داستان واقعی است." اولین شات از یک جادویی سگ و گربه پریدن را از طریق یک رنگین کمان است. شکارچی تا به حال یک سگ به نام جیم اما به طور طبیعی نشده با تجربه یک سگ "Freaky به جمعه". اما مرکزی داستان است سرگذشتی.

"ارتباط از مانوئل و گرگ چیزی است که من را از طریق رفت," او می گوید. "من به خانواده من بود و من در یک رابطه, اما آنها نمی دانستند که در مورد او. آن زمان تلفات در روابط ما و ما به پایان رسید تا شکستن است که به دلیل. و شکستن چراغ به من میاد بیرون به خانواده من از طریق تلفن در یک اتاق کنفرانس در پیکسار."

شکارچی اول آمد تا با ایده از بیرون آمدن فیلم پنج سال پیش. اما پیکسار SparkShorts برنامه است که به معنای کشف جدید صدا و آزمایش با روش های مختلف ارائه شده است که شکارچی با یک فرصت است. پس از کار بر روی جرقه کوتاه "واژگون شدن" او تن به تن "است." آن greenlit به پایان رسید و در ماه دسامبر.

"این سرد بود که او با گفتن این بیرون آمدن داستان اما او انجام شده بود به طوری که در آینده به عنوان یک فیلمساز می گوید:" Sachar. "این واقعا شگفت انگیز بود برای همه به یک بخش و شاهد."

تجاوز شخصیت شده اند به طور فزاینده ای ظاهر می شود در دیزنی فیلم اما اغلب انجام این کار fleetingly. گاستون sidekick LeFou (جاش گاد) پیشنهاد شد به گی در سال 2017 را live-action "زیبایی و هیولایی". پیکسار "به بعد" اوایل سال جاری منتشر شد, ویژه آنچه که در نظر بسیاری از دیزنی برای اولین بار ظاهر گی شخصیت های متحرک: یک افسر پلیس اعلام شده توسط Lena Waithe که اشاره به دوست دختر خود را. برخی از کشورهای شرق میانه ممنوع فیلم است.

"را" در نهایت به مراتب ساده تر. این شامل یک مناقصه بوسه بین مانوئل و گرگ. به تحریک و تشجیع کردن آن شکارچی با نزدیک شدن Wendell لی تنها, دیگر, گی, انیماتور هنوز در پیکسار از شکارچی را در اوایل روز با شرکت.

"من فقط به او رفت و گفت:" شما رو به روح این است.' و او مانند, 'هک آره" می گوید: "شکارچی. "من گفت: من می خواهم یک بوسه. من نمی خواهم یک پک."

شکارچی به تازگی به تماشای "خارج" با خانواده اش زندگی می کنند که در کانادا بیش از زوم. آن لحظه ای از ارتباط است که او امیدوار است بازی می کند به طور مشابه برای دیگران در قرنطینه. برای پیر و جوان, گی و همجنس باز "خارج" است در مورد اینکه افتخار می کنیم که شما هر کسی که هستید.

تأمل در این فیلم اهمیت شکارچی شنبه با اشاره به عبور از نمایشنامه نویس و ایدز فعال Larry Kramer. "از" اتفاقی که در روز هاروی میلک روز.

"ما فقط یک فرمت است که. ما در حال حرکت به سمت بیشتر دید. این به آن معنا نیست که ما در حال گرفتن بیش از. ما فقط تلاش به ما بگویید داستان مانند هر کس دیگری می گوید:" شکارچی. "و ما قصد داریم در هر نقطه. ما در اینجا به ماندن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن