پژو 205 تقویت شده تغییرات: 5 عملی ایده

آموزش تعمـیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی کـه در حال سفر هستید بـه جایی مـیرسید که. آموزش تعمـیرات پژو 40

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

آموزش تعمـیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی کـه در حال سفر هستید بـه جایی مـیرسید که. آموزش تعمـیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی کـه در حال سفر هستید ، بـه جایی مـیرسید کـه شاید که تا نزدیک ترین تعمـیرات خودرو چند کیلومتر فاصله باشد و شاید هم… این کار درون یک موتور معمولی، واقعاً قدرت را 5 که تا 7 اسب بخار افزایش مـیدهد. این موتور یکی از پراستفادهترین و محبوبترین موتورهای پیاسای است و در طیف وسیعی از خودروهای انداره متوسط، مینیونها و خودروهای کامپکت به کار رفتهاست. دوستان به منظور ارتقا قدرت موتور پژو 405 انژکتوری بـه 110 اسب بخار چه مواردی رو پیشنـهاد مـی کنید؟ من رو راهنمائی کنند و اینکه ایـا بر روی پژو 405 2000 (کاربرات) جواب مـیده یـا نـه . توی این پست تجربه دستکاری یـا بهتره بگم تعمـیر ویـا “تکمـیل” رزوناتور یـا بـه اشتباه “منبع وسط” مدل کپسولی خانواده پژو 405 (پرشیـا و سمند)رو… فیلم آموزش تعمـیر موتور پژو 405 - سمند - پارس - فیلم آکا, فیلم های آموزشی, اینجا … وبسایت مشرق: همـه شرکت های خودروسازی دنیـا از هر محصول خود ابتدا یک نمونـه اولیـه ساخته و پس از انجام تستهای مختلف تصمـیم بـه ساخت آن درون تیراژ بالا را مـیگیرند.

پژو پارس پژو 405 پژو 206 سمند(مدل های مختلف) پراید. هدرز موتور xu7 ( قابل نصب بر روی پژو 405 و سمند و پارس)، ساخته شده از فولاد مخصوص و آبکاری شده، … پژو 405 : هدرز پژو 206 تیپ5 و405برای تقویت موتور. قیمت دومـی و سومـی بر مبنای تعویض دیسک صفحه و بلبرینگ کلاچ تقویت شده … قیمت این خودرو در حال حاضر حدود 7 هزار تا 15 هزار پوند است. همچنین در این گروه رالی شاهد محدودیتهای نظیر استفاده از خودروهای تولید انبوه (۵۰۰۰ دستگاه در سال)، محدودههای وزنی خودروهای تیونیگ شده بسیاری را وارد این مسابقات کرد. تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 .اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس مـی کنید موتورشون بهتون حال نمـیده و ضعیفه و کلا بدرد این ماشین نمـی خوره … بـه صورت کلی تقویت موتور یک خودرو بـه منظور افزایش مـیزان گشتاور و نیوری… 405 دارن عرض کنم تو مسابقه قهرمانی کشور تو پیست آزادی کلی ماشین تقویت شده… تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس با هدرز xu7 ساخت EngineArts … تقویت موتور افزایش شتاب سرعت بالا مجموعه کامل تقویت موتور پراید پارس سمند …

NING DRIFT - تیونینگ اصولی 405 - شرح کامل از تیونینگ پژو 405 و تمامـی خودرو … تقویت اصولی پژو 405(قسمت اول). Vortec Cyclone : تقویت موتور 5 که تا 12hp … پژو ۲۰۶ تیپ ۳ در واقع همان 206 تیپ 2 اما با امکانات جانبی 206 تیپ 5 است.در مقایسه با تیپ 2 پژو 206 تیپ 3 دارای شیشه بالابر عقب برقی، آینه های جانبی برقی گرمکن دار، تهویه مطبوع اتوماتیک، مالتی مدیا و دماسنج بر روی داشبورد، و ظبط و پخش کلاریون، پشت سری های عقب است.برای مثال، آینه های جانبی و شیشه های بالابر عقب مدل قبلی، برقی نبودند و به صورت دستی تغییر می کردند.به همین دلیل دامپ پژو 206 تیپ 3 یا همان نرم افزار ایسیو 206 تیپ 3 دارای تفاوت های جزئی با 206 تیپ 2 است که در ریمپ 206 تیپ 3 باید آن را لحاظ نمود. موتور آن را به یک نمونه ۲۵۰۰ سیسی تنفس طبیعی و یه نمونه ۱۷۸۵ سیسی توربوشارژ تغییر داد که بیشینه قدرت آن معتدل ۲۵۰ اسب بخار بود. تا جایی که قدرت موتور برخی از خودروهای شرکت کننده از ۲۵۰ تا ۵۰۰ اسب بخار افزایش پیدا میکرد.

پیشرانه این خودرو، 315 اسب بخار قدرت دارد. کواترو از یک موتور خطی ۵ سیلندر ۲۱۱۰ سیسی بهره میبرد و بیشینه قدرت آن معادل ۴۹۳ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتنمتر بود. ۱۶ سوپاپ از همان تقویت کننده خلأ یـا vacuum booster سیلندر راهنما اصلی، با … بر روی خودرو، ReFlash مـیتواند بـه موتور خودرو را واقعاً تقویت کند و در موتورهای با … ما در مجموعه ® Remapchip عاشق خودرو هستیم! از نکات مثبت قابل ذکر برای این موتور میتوان به صدای کم، استاندارد آلایندگی بالا، شتاب مناسب و قیمت رقابتی اشاره کرد.و نکات منفی آن میتوان به استهلاک بالا و گشتاور پایین هزینه تعمیرات گزاف و کپی سازی توسط شرکتهای متفرقه که باعث کاهش کیفیت و افزایش مصرف سوخت شده است بعد از استقبال از این موتور مدرن، شرکت ایران خودرو با سرمایهگذاری مناسب این موتور را بومی کرد و در خودروهای ۴۰۵ SLX (و تعداد بسیار محدودی GLX)، پارس، رانا، ۲۰۶ اسدی و پژو ۲۰۷آی و البته در تعداد بسیار محدودی سمند الایکس و سورن صادراتی به کشورهای اروپای شرقی بهکار بردهاست که تعداد محدودی از آن برگشت خورده و در داخل ایران موجود میباشد، بهویژه موارد سالم آن.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دیدن صفحه اصلی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 6 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402