Barty می پیوندد بازیکنان ابراز نگرانی بیش از ما باز زمان

توسط جان پای بریزبن استرالیا (AP) — خاکستر Barty اتحاد پیوست صفوف بالا-بازیکنان مشخصات مربوط به بیش از شروع عم

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

توسط جان پای

بریزبن استرالیا (AP) — خاکستر Barty اتحاد پیوست صفوف بالا-بازیکنان مشخصات مربوط به بیش از شروع عملیات ایالات متحده باز در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیار قطعیت در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

زنان شماره 1 نه تا به حال شانس در عین حال به دفاع از او باز فرانسوی عنوان آنجا که همه نخبگان رقابت های تنیس است توقیف. او در حال حاضر فرآوری این واقعیت وجود دارد می تواند هیچ ویمبلدون در سال 2020 است اما هنوز هم در انتظار شفافیت در ایالات متحده باز است که برنامه ریزی شده است برای شروع Aug. 31.

نواک جوکوویچ و رافائل نادال, برندگان هشت مردان عناوین اصلی پخش کرده رزرو در مورد پتانسیل محدودیت های بازیکنان محدودیت بازیکن entourages و تغییرات دیگر در نظر گرفته شده برای ایالات متحده باز است. زنان شماره 2 سیمونا هالپ گزارش نیز نامشخص در مورد بازی.

"من نگرانی بیش از حد" Barty گفت: در یک e-mail به آسوشیتد پرس. "من درک مسابقات مشتاق به اجرا اما نگه داشتن هر کس امن است که باید در اولویت باشد."

یک تصمیم از آمریکا انجمن تنیس مدیره در مورد اینکه آیا برای برگزاری مسابقات گراند اسلم در نیویورک در ماه اوت ساخته شده می تواند به عنوان اوایل این هفته. ایالات متحده اختصاص بیش از 115,000 از تقریبا 433,000 مرگ و میر در سطح جهان از COVID-19, از جمله بیش از 30000 در ایالت نیویورک با توجه به تاریخ وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جوکوویچ در هفته گذشته گفت: صربستان را شبکه دولتی RTS است که اکثر بازیکنان با او صحبت کرد "کاملا منفی" در مورد ورود به ایالات متحده باز است و برای او "به عنوان چیز ایستاده احتمالا این فصل ادامه خواهد داد و در رس در آغاز ماه سپتامبر است."

باز فرانسوی به تعویق افتاد از یک ممکن است شروع به در اواخر ماه سپتامبر به دلیل COVID-19 شیوع. تحت شرایط معمول ایالات متحده باز است گذشته از چهار رشته به بازی می شود در فصل زمانی که تورهای رفتن به دادگاه سخت زیر چمن و خاک رس-دادگاه نوسانات.

ایالات متحده باز مدیر مسابقات استیسی Allaster گفت: سازمان در تلاش بوده اند که به شکل از چگونه به "تعامل با طرفداران عملا" ساخت آن را بعید است که طرفداران — و یا حداقل گروه زیادی از طرفداران — اجازه خواهد داشت برای حضور در.

در زیر پیشنهاداتی برای دریافت این مسابقات آغاز شده و بازیکنان نیاز به اثبات آنها تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 قبل از سفر در پروازهای چارتر به USTA را سازماندهی از یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها. وجود دارد خواهد بود به احتمال زیاد روزانه پرسشنامه سلامت و درجه حرارت چک همراه با گاه به گاه بینی بزاق یا تست آنتی بادی.

Barty گفته او "هنوز هم سر من در اطراف آنچه مسابقات راه اندازی خواهد بود." استرالیا بسته شد و مرزهای بین المللی در ماه های مارس و هنوز هم وجود دارد محدودیت های مسافرتی داخل و سخت فیزیکی فاصله مقررات اگر چه محدودیت های در حال کاستن است. استرالیا ثبت کرده است 102 مرگ و میر ناشی از 7,335 موارد COVID-19 اما عفونت نرخ رو به کاهش است.

"من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت وجود دارد و بازی است اما ما باید مطمئن شوید آن را بی خطر به انجام این کار نه فقط برای من بلکه برای تیم" Barty گفت: AP.

Barty نشده بازی رقابتی پس از یک نیمه نهایی از دست دادن به Petra Kvitova در قطر باز در اواخر فوریه. که به دنبال او اولین عنوان در خاک خانه در آدلاید بین المللی در ماه های ژانویه و او را نیمه نهایی اجرا در استرالیا باز می شود.

او شده است قادر به صرف زمان در خانه در استرالیا کوئینزلند دولت از ماه مارس نگه داشتن تنیس تمرین و تناسب اندام در حالی که همچنین کاهش او نقص گلف به طور منظم در طول دور با او شریک گری Kissick کارآموز گلف pro. او تا به حال یک 24th, تولد در ارتفاع مستند در مارس و میزبانی مجازی در زوم در اوایل این ماه به مناسبت اولین سالگرد اولین بار عمده مجرد عنوان در Roland Garros.

یک گرند اسلم عنوان دفاع است و به احتمال زیاد یک اولویت باقی مانده از سال, اما وجود دارد بسیار ناشناخته است.

"این سخت است برای تعیین اهداف است که برای اطمینان حاصل کنید (هنگامی که) ما هنوز هم واقعا نمی دانم چه بقیه سال را مانند بسیاری وجود دارد و خارج از کنترل ما.," Barty گفت. "هنگامی که ما یقین در بقیه سال تیم من و من می نشینم و تنظیم چند تنیس اهداف است."

___

بیشتر AP پوشش ورزش: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن