معترضان استناد نام های مختلف به نگرانی پلیس درمان

توسط همین BABWIN شیکاگو (AP) — در بالتیمور تظاهرات فریاد به نام Freddie Gray. در Topeka, کانزاس, T-پیراهن ها ک

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توسط همین BABWIN

شیکاگو (AP) — در بالتیمور تظاهرات فریاد به نام Freddie Gray. در Topeka, کانزاس, T-پیراهن ها که مزین با نام دومینیک سفید. در Tulsa, اوکلاهما, مردم جمع آوری شده در یک نقطه و شعار به نام ترنس Crutcher.

در سراسر ایالات متحده به عنوان معترضان به خیابانها خواهند ریخت به صدای خشم در مورد مرگ هفته گذشته آنها نیز مشخص شده این مناسبت با یادآوری این که دست به دستبند, سیاه, مرد التماس کرد که به صورت هوایی به عنوان افسر دوخته او را به پیاده رو با زانو خود را بر گردن او است که به سادگی جدیدترین علاوه بر این به یک گریم فهرست.

داستان های خود را قابل توجهی تفاوت اما معترضان با استفاده از نام و چهره در پوستر به درایو صفحه اصلی نقطه که فلوید است که بخشی از داستان بزرگتر و در مورد خطرات ناشی از بودن در ایالات متحده است.

"جورج فلوید باعث شده است مردم در جوامع خود را به یاد منعکس و سپس عصبانی همه را دوباره و دوباره در مورد خود افغانستان گفت:" مارشال, تخم های شیکاگو وزیر که eulogized بود که اصابت یک گلوله از یک افسر در پاسخ به یک اختلاف داخلی در خانه همسایه که همچنین در سمت چپ 19 ساله Quintonio LeGrier مرده در 2015.

هچ گفت فلوید مرگ در خدمت به عنوان یک یادآوری به ادامه فشار برای عدالت در مرگ و میر در سراسر کشور است. او گفت که در روز شنبه او و دیگر رهبران مذهبی برنامه ریزی برای جمع آوری در خارج از مقر پلیس به تقاضای افسر که اخراج شد و پس از ضرب تیراندازی جونز و LeGrier نیز پس از بازداشت ،

"وجود دارد مقدار زیادی از احساسات ناقص و عدالت در سراسر کشور," او گفت:.

Allisa Findley که برادر کشته شد و در سال 2018 در داخل آپارتمان خود توسط یک افسر پلیس دالاس گفت که او اشتباه خود را در آپارتمان خود گفت WFAA تلویزیون در دالاس, آن را مانند ریختن نمک به زخم باز هر زمان دیگری وجود دارد مورد است."

"بله آن را با نام های مختلف اما آن را به همان وضعیت" Findley گفت:

در نیویورک بسیاری از معترضان فریاد زد: یک یادآوری است که کلمات فلوید گفت: در آخرین لحظات زندگی تکرار آنچه اریک گارنر متوقف شده توسط پلیس در نیویورک در شهرستان استاتن آیلند به اتهام فروش سیگار untaxed گفت: زمانی که یک افسر پلیس او را در آنچه به نظر می رسد با یک سبد در سال 2014.

یکی از اولین چیزهایی که شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: علنی در مورد فلوید مرگ بود که آن را به ارمغان آورد به او درد است که در این شهرستان احساس می شود در سال 2015 زمانی که یک ویدیو از یک افسر پلیس تیراندازی, سیاه, نوجوان منتشر شد.

در اوکلند کالیفرنیا معترضان با حضور در اسکار گرانت پلازا نام 22 ساله که کشیده بود توسط پلیس از یک Bay Area Rapid Transit قطار در اوایل روز سال جدید 2009 و کشته در یکی از اولین تیراندازی پلیس دستگیر شده در فیلم توسط تماشاگران.

اعطای مادر واندا جانسون نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از زمانی که او را دیدم یک تماشاچی های تصویری از فلوید لحظات پایانی.

"آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات آنها در تلاش برای اهریمن جلوه دادن او و سپس تلاش به دیگر افسران وجود دارد و هیچ کدام در تلاش برای کنترل اوضاع" جانسون گفت KRON-TV در منطقه خلیج است.

در بالتیمور آن را غیر ممکن بود به فکر می کنم از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2015 — از مرگ 25 ساله و آمریکا پس از او دچار عمده صدمات ستون فقرات در حالی که حمل و نقل در یک ون پلیس به ناآرامی های پس.

"این یک استارک یادآوری شهرستان خود ما را تروما" شهردار بالتیمور برنارد C. "جک" جوان گفت: Baltimore Sun.

در حالی که خاکستری نام باقی مانده است بخشی از ملی گفتگو در مورد رفتار پلیس با سیاه پوستان چه شده است قابل توجه است که تظاهرات در هر گوشه ای از کشور خود را بگویید قطعه ای از یک داستان بزرگتر.

بود به ضرب گلوله در سال 2016 توسط یک افسر پلیس, بتی, Shelby بود که بعد از تبرئه از قتل نفس.

"اگر شما همه فقط می تواند فریاد در بالای ریه های خود را و اجازه دهید ترنس می دانم که شما هنوز هم مراقبت است که شما را فراموش نکرده اند," خود, دوقلو, خواهر, تیفانی Crutcher گفت تولسا جمعیت.

مایکل راموس توضیح داده شده توسط دوستان و خانواده به عنوان سیاه و سفید و اسپانیایی بود به ضرب گلوله توسط پلیس آستین در ماه آوریل به عنوان 42 ساله سوار به دور از افسران پس از اولین ضربه بودن با beanbag. تیراندازی همچنان تحت بررسی و راموس' مادر برندا راموس سوال که چرا افسر که به او شلیک نشده دستگیر شده و یا حداقل به حالت تعلیق درآمد.

"در حال حاضر من در این وحشتناک دلخراش باشگاه" راموس' مادر برندا راموس به خبرنگاران گفت: بیش از آخر هفته. "این یک باشگاه مادران سیاه آمریکایی که به قتل رسیده اند توسط پلیس."

در Topeka, کانزاس, تظاهرات شامل فریاد "می گویند نام خود را! دومینیک سفید است." 30 سال Topeka مرد مسلح بود که افسران در پاسخ به یک گزارش از تیراندازی, مواجه, او را به ضرب گلوله او را در سال 2017. در حالی که یک داخلی تحقیقات پلیس در بر داشت ماموران به دنبال بخش سیاست, معترضان هنوز سوال که آیا بستگان

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ارسال شده در یک اسلاید با نام بسیاری از مردان سیاه کشته و یا مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس در شهرهای مختلف در سراسر کشور است.

"شما نابینا هستند و یا در انکار اگر شما هنوز هم درمان هر یک مانند یک وضعیت منحصر به فرد او گفت:" در صبح روز شنبه نشست خبری. "چگونه بسیاری از بار ما همان وضعیت ؟

"بله این نام تغییر دهید. اما رنگ ندارد."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران دیوید کاروسو در نیویورک; جان هانا در Topeka کن.; دیلن Lovanin Louisville, Ky.; کیت Brumback در آتلانتا; و پل وبر در Austin, تگزاس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن