اولین پنسیلوانیا C-سرعت قرارداد امضا: $1.5 میلیون نفر از بهره وری انرژی و آب سرمایه گذاری در فیلادلفیا

فیلادلفیا, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ -- که و بسته اند این پروژه برای اولین بار در پنسیلوانیا به استفاده از م

توسط NEWSSHANS در 31 تیر 1399

فیلادلفیا, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ -- که و بسته اند این پروژه برای اولین بار در پنسیلوانیا به استفاده از ملک تجاری-ارزیابی انرژی پاک (C-سرعت) تامین مالی است. تغییر سرمایه قرض گرفته شده 1,500,000 دلار در C-سرعت تامین مالی از تواین مالی برای پرداخت هزینه های انرژی و آب و ارتقاء بهره وری به تجاری بخشی از یک جدید با استفاده از مخلوط توسعه در فیلادلفیا.

تغییر پایتخت پروژه فراهم می کند جدید خرده فروشی و فضای کار برای کسب و کارهای محلی و با تخفیف اجاره بها برای مستاجران داوطلبانه در محله. ج-سرعت تامین مالی را پوشش می دهد هزینه-کاهش اقدامات از جمله چراغ روشنایی, تعویض پنجره انرژی واحد بازیابی پمپ گرما و کم جریان کشی. اقدامات کاهش ساخت کربن توسط 2,700 تن معادل CO2.

تحت رهبری (بزرگ) فیلادلفیا شورای شهر با تصویب قانون قادر می سازد C-سرعت تامین مالی در فیلادلفیا در ماه ژوئن 2019. "C-سرعت یک بازی در حال تغییر ابزار به ارمغان می آورد که سرمایه گذاری بخش خصوصی به شهر ما برای ایجاد شغل و مبارزه با تغییر آب و هوا بهبود بهداشت عمومی و کمک به کسب و کار صرفه جویی در پول" گفت: سبز.

C-سرعت فعال شد در پنسیلوانیا در سال 2018 از طریق قانون اسپانسر شده از طرف دولت سناتور جان بلیک (D-Lackawanna County). "ما کار کرده و سال به C-سرعت در سراسر خط پایان از آنجا که ما درک مزایای اقتصادی و زیست محیطی از این, خلاق, بازار-محور مکانیزم بودجه برای فعال کردن کسب و کار را مهم حفاظت از آب و بهره وری انرژی ارتقا" بهداشت ، بلیک گفت.

"C-سرعت یک ابزار کلیدی برای گرد کردن سرمایه ما پشته کاهش مداوم هزینه های عملیاتی و ساخت ساختمان ما سبزتر" گفت: برایان موری مدیر عامل و موسس تغییر سرمایه توسعه J-centrel. "C-سرعت ارائه رقابتی قیمت تامین مالی و دراز مدت برنامه بازپرداخت ما را بهره وری بهبود جریان نقدی مثبت است."

امیلی Schapira, مدیر اجرایی, از فیلادلفیا سازمان انرژی فیلادلفیا C-سرعت برنامه مدیر گفت: "با این پروژه پنسیلوانیا, C-سرعت باز است برای کسب و کار و یک گام رو به جلو به سمت قوی عادلانه انرژی پاک در اقتصاد است."

در مورد فیلادلفیا سازمان انرژی

فیلادلفیا سازمان انرژی (نخود) است مستقل شهرداری ایجاد شده در سال 2010 برای پیشبرد انرژی, قیمت و پایداری. نخود تسهیل کرده است بیش از $136 میلیون دلار در پروژه های انرژی پاک در فیلادلفیا پس از راه اندازی در سال 2016 ایجاد بیش از 1300 شغل. نخود اداره فیلادلفیا C-سرعت برنامه که اجازه می دهد تا صاحبان ملک تجاری به قرض گرفتن پول برای تولید انرژی بهره وری انرژی های تجدید پذیر و حفاظت از آب, پروژه های. بیشتر بدانید:

تماس با ما:

مشاهده محتوای اصلی دانلود چند رسانه ای:

منبع فیلادلفیا سازمان انرژیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب