بازیکنان و مربیان و زانو زدن قبل از بازگشایی شب

اعضای New Orleans Pelicans و یوتا جاز, زانو زدن با هم در اطراف سیاه زندگی موضوع لوگو در دادگاه در طول سرود م

توسط NEWSSHANS در 10 مرداد 1399
 Members of the New Orleans Pelicans and Utah Jazz kneel together around the Black Lives Matter logo on the court during the national anthem before the start of an NBA game Thursday in Lake Buena Vista, Fla. AP photo

اعضای New Orleans Pelicans و یوتا جاز, زانو زدن با هم در اطراف سیاه زندگی موضوع لوگو در دادگاه در طول سرود ملی قبل از شروع یک بازی NBA پنج شنبه در دریاچه Buena Vista, Fla.

عکس از آسوشیتدپرس

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — سیاه و بازیکنان بودند که در کنار سفید بازیکنان. مربیان از یک تیم بودند و در کنار هموطنان خود را از سمت مخالف. بسیاری از قفل اسلحه با مرد در کنار آنها برخی از چشمان خود محکم چند مطرح مشت خود را به هوا.

NBA تا به حال قوی, قدرتمند, re-opening night پیام.

وقتی که می آید به خواستار تغییر لیگ غرفه ایالات — و در روز پنج شنبه یوتا جاز و New Orleans Pelicans نشان داد که نه ایستاده است.

یک تصویر بی سابقه ای برای لیگ بی سابقه ای در برابر: جاز و پلیکان زانو زد کنار یک دیگر در طول "The Star-Spangled Banner," راه خود را از پیوستن به گروه کر از کسانی که خواستار نژادی عدالت و برابری در جامعه است.

NBA دارای یک قانون است که قدمت آن به اوایل 1980s فرمان که بازیکنان باید ایستادن برای سرود ملی و کمیسر آدم نقره به سرعت اعلام کرد که این سیاست در حال تنظیم شود.

"من احترام تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما گفت:" نقره ای که به تماشای از پلکسی گلاس-محصور مجموعه به خاطر او بوده است نه قرنطینه و بنابراین نمی توان در اطراف بازیکنان و مربیان که در حال زندگی در داخل NBA به اصطلاح حباب در والت دیزنی جهانی.

مربیان نیواورلئان' آلوین Gentry و یوتا Quin اسنایدر بودند در کنار یک دیگر سلاح های خود را به هم قفل شده. صحنه ای که رخ داده است با این تیم به انتظارنشسته بودند تا در امتداد حاشیه نزدیکترین جایی که "Black Lives Matter" نقاشی شده بر روی این دادگاه برای اولین بار بود از آنچه که انتظار می رود بسیاری از سکوت در بازی روز اظهارات بازیکنان و مربیان خواهد شد که زانو زدن به تماس توجه به بسیاری از مسائل — قبل از هر چیز در میان آنها و پلیس فرانسه پس از مرگ در میان دیگران Breonna تیلور و جورج فلوید در ماه های اخیر.

حتی بازی داوران در زمان زانو طول pregame ، لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز شد و انتظار می رود را نیز نوعی از عمل قبل از بازی دوم از دوباره باز شب doubleheader بعد پنج شنبه.

"من فکر می کنم این مهم است که همه ما در راه متحد به نوبه خود با توجه به عدالت اجتماعی" اسنایدر گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی در بازی ، "و همه بازیکنان تمام مربیان متحد هستند که واقعیت و متعهد به انجام آنچه ما می توانیم انجام دهید تا اثر دراز مدت تغییر دهید."

بسیاری از بازیکنان با گرم شدن پوشیدن پیراهن که گفت: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." پنج شنبه نیز مشخص شده اولین جدید کشباف حامل پیام است که بسیاری از بازیکنان را انتخاب کرد به آن اضافه شده مانند "برابری" و "سلام."

NBA فصل بود به حالت تعلیق در زمانی که رودی Gobert — که او نیز به ثمر رساند اولین سبد دوباره فصل — جاز آزمایش مثبت برای coronavirus شد و تبدیل به اولین بازیکن در لیگ با چنین تشخیص.

در این بازی Gobert غرق دو پرتاب آزاد با 6.9 ثانیه به سمت چپ به کلاه 14-نقطه 12-دوباره بجای اول برگشتن و سه بلوک عملکرد به یوتا جاز یک 106-104.

نیواورلئان که رهبری برای بسیاری از بازی و به 16 امتیاز تقریبا کشیده پیروزی به عنوان زمان منقضی شده زمانی که برندن Ingram 3-نقطه تلاش rimmed در یک پایان تلخ برای او 23-نقطه شب.

صهیون ویلیامسون که از دست رفته نزدیک به دو هفته از عمل پس از ترک این تیم برای یک خانواده پزشکی ماده در جولای 16, تلقی می شد مناسب برای شروع اگر چه از زمان بازی محدود بود.

او به ثمر رساند 13 امتیاز در فقط بیش از 15 دقیقه هایلایت شده توسط یک زن و شوهر alley-oop dunks یکی در نزدیک به نیمی از دادگاه تنبلی و سنگینی حرکت کردن از ساق پوش, جوراب توپ.

اما ویلیامسون چک کردن برای خوب با 7:19 چپ در سه ماهه چهارم و تا به حال به تماشای این تنش پایان از حاشیه.

اردن Clarkson به ثمر رساند 23 امتیاز برای یوتا و کمک به سرب در نیمه دوم باز گشت در حالی که داناون میچل و مایک کانلی هر 20 اضافه شده.

JJ Redick به ثمر رساند 21 از جمله صفحه کلاچ 3 به کراوات آن را در 102 در حالی که Jrue تعطیلات اضافه شده 20 امتیاز برای نیواورلئان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن