شخصی تکنیک های انگیزه به عقب بر گردیم در این بازی

هر کس آن روز هنگامی که شما احساس می کنید پایین در افسردگی و ناتوان از حرکت های آینده. شما واقعا نمی باید مبتلا

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

هر کس آن روز هنگامی که شما احساس می کنید پایین در افسردگی و ناتوان از حرکت های آینده. شما واقعا نمی باید مبتلا به افسردگی بالینی یا به هر دلیلی — آن فقط موجب تحریک شما می شود و شما فقط نمی تواند انجام کارها راه شما می خواهید و یا به عنوان وضعیت مطالبات است. وجود دارد می تواند یک میلیون دلیل این که برخی از شما ممکن است می دانم که برخی از شما نیست. اما سوال واقعی به خواسته است که.... چگونه می توانم شما را از این رکود و در مسیر بازگشت?

این که آیا آن را بازگشت به باشگاه بعد از صدمه به دنبال یک هدف جدید در کار, شروع یک پروژه به چالش کشیدن برای کسب و کار خود و یا فقط برای مشق شب خود را انجام داده و طبیعی است به سقوط به تعویق گودال و سقوط. کلید این است که به این درک و کار نسبت به خودتان انگیزه برای انجام کارها.

شکستن زنجیره ای

مهم است به درک که ذهن و بدن خود را باید در هماهنگی کامل برای رسیدن به اهداف خود. وقتی ذهن به نظر می رسد متزلزل و از راه شما به آن نیاز دارید به آن می شود که نشان می دهد شما نیاز به یک استراحت و زمان به منعکس کننده. درگیر شدن در یک فعالیت است که هیچ ربطی به آنچه شما در حال تلاش برای رسیدن به, برای برخی از زمان می تواند کمک به شما به عقب بر گردیم به منطقه. این می تواند یک پنج دقیقه اجرا مکالمه تلفنی با یک دوست بازی, بازی با کودک خود را — هر چیزی که شما حذف از چرخه است که شما در حال حاضر در. استراحت و تجدید قوا.

اذعان

انگیزه است که برخی از راز سس, شما می توانید تزریق به بدن خود را و رفتن در راه خود را. هنگامی که شما در حال تلاش برای به انجام رساندن چیزی است که جدید است و تهدید آمیز شما باید اذعان کرد که این چیزی است که شما برای امضا و آن را یک معامله بسته. که در آن وجود دارد بالا و نشاط دستیابی به این هدف نیز وجود دارد جزر و مدی است که همراه با آن است. وجود خواهد داشت لحظات ناامیدی را برای شما برای غلبه بر. آن را تقریبا مانند انتظار برای اتوبوس. گاهی اوقات همه شما نیاز است برای نشستن تنگ و ایمان که اتوبوس خود را ممکن است وجود دارد زمانی که شما آن را می خواهم, اما آن خواهد آمد.

هدایت

اگر شما در یک گروه از افرادی که واقعا به اهداف عالی برای خود شما را که همان حس جدیت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

کارلین فلور نویسنده Friendfluence, اظهار داشت در یک مصاحبه: "تحقیقات نشان می دهد در طول زمان شما را در توسعه عادات غذا خوردن, سلامت, عادات و حتی آرمان های حرفه ای از کسانی که در اطراف شما. اگر شما در یک گروه از افرادی که واقعا به اهداف عالی برای خود شما را که همان حس جدیت است."

انگیزه و انرژی است و مانند همه دیگر اشکال انرژی شما نمی توانید آن را ایجاد کنید از هوا نازک. آن را به منتقل می شود و یا تبدیل از یک منبع. به دنبال منابع خود را. موفق ترین مردم آن را به عنوان خود انگیزه مردم است. آنها فقط به اندازه کافی هوشمند به نگه داشتن خود را در یک محیط مساعد برای به دست آوردن اعتماد به نفس. خودتان را احاطه کرده با انگیزه مردم است. کتاب همچنین می تواند کمک کند; صحبت کردن با افرادی که دست آنچه شما در حال تلاش برای انجام دهید این است که الهام بخش است. شما می توانید کانالیزه انرژی خود را و به دست آوردن شتاب به عقب بر گردیم در مسیر.

Baby steps

وجود دارد بسیاری از حالات که در آن شما احساس می کنید مانند شما گاز را بیش از شما می توانید از جویدن. هر کس کوچک شروع می شود. همین حالا خود را متعهد به جاه طلبی است که به شما می خورد ، خودتان را در یک وضعیت که در آن شما نمی توانید شکست. کوچکترین مراحل اول و ذهن خود را برای همگام سازی با پرنیان مثبت از پیروزی هر چند کوچک آن ممکن است.

کوچکترین مراحل اول و ذهن خود را برای همگام سازی با پرنیان مثبت از پیروزی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

نگاهی به یک گام کوچک; زنده به مدت یک ساعت در یک زمان. بسیاری از زمان شما نیاز به فکر می کنم در مورد گام بعدی است. بقیه را به محل سقوط زمانی که آن را به.

زمانی که همه گفته و انجام می شود هنگامی که ما احساس کردن و ناتوان از حرکت رو به جلو آن زمان به دقت گوش دادن به غرایز ما. هر فرد با انگیزه و با چیزهای منحصر به فرد. این مهم است که شما را در درک چگونه ذهن خود را با این نسخهها کار و راه اندازی انگیزشی نشانه شما می توانید دوباره ذهنی به خروش دوباره به بازی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تخلف است منتقل نسل


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de