چین ساخت یک پایگاه دریایی در پاکستان ؟

چین شده است در lookout برای یک محل برای ساخت یک پایگاه نظامی جدید در خارج از کشور تا کنون پس از پکن افتتاح شد

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

چین شده است در lookout برای یک محل برای ساخت یک پایگاه نظامی جدید در خارج از کشور تا کنون پس از پکن افتتاح شد اولین خارجی پایه در جیبوتی. هر چند وجود داشته است, مذاکرات که پاکستان ممکن است در آینده میزبان وجود دارد نبوده است هر گونه شواهد برای حمایت از این نظریه... تا به حال. جدید تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که چین ممکن است ساخت یک پایگاه دریایی در گوادر واقع در انتهای غربی پاکستان ساحل.

پایگاه نظامی

در تصاویر بالا-امنیت ترکیب شناخته شده به عنوان در حال استفاده توسط CCCC Ltd. یک شرکت دولتی است که درگیر در چندین پروژه های مهندسی عمران. سطح امنیتی در اطراف این ترکیب به نظر می رسد بیش از حد غیر طبیعی برای یک شرکت است. مثلا "این ضد خودرو berms امنیتی نرده و دیوار بالا است. نگهبانی پست و مرتفع برج نگهبانی پوشش محیط بین نرده ها و دیوار های داخلی. این نشان می دهد نگهبانان مسلح با تفنگ" با توجه به فوربس. علاوه بر این از ترکیب دو وجود دارد سایت های دیگر که ممکن است مرتبط با نظامی چینی. این سایت چندین ردیف از ساختمان ها که به رنگ آبی سقف. برخی پیشنهاد کرده اند که این ساختار ممکن است اقدام به عنوان سربازخانه ها برای پرسنل نظامی است.

(Image: Screenshot / YouTube)

سطح امنیتی در اطراف این ترکیب به نظر می رسد بیش از حد غیر طبیعی برای یک شرکت است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بندر گوادر است که بخشی از US$62 میلیارد چین-پاکستان به کریدور اقتصادی. پکن اماکن اهمیت بالا در این پروژه پس از آن قصد دارد با استفاده از راهرو به حرکت کالا و از آفریقا است. در حال حاضر چین به ارسال محصولات خود از طریق تنگه مالاکا که طول می کشد زمان زیادی. با گوادر چین نیز خواهد بود قادر به توسعه آن مناطق غربی. پس از کالاها خواهد بود از طریق روت منطقه غرب در راه خود را از آفریقا به شرق فعالیت های اقتصادی تبدیل خواهد شد قوی تر است. با استفاده از بندر گوادر برای فعالیت های نظامی چین می تواند به راحتی با حمله به هند نیروهای دریایی مستقر در منطقه شرقی.

این گوادر پروژه مواجه شدید مخالفان از محلی بلوچی افرادی که در حال مبارزه در برابر پاکستان رژیم خود را برای استقلال. بازگشت در سال 2018 یک چینی کنسولگری در کراچی مورد حمله قرار گرفت توسط اعضای ارتش آزادی بخش بلوچستان. همان سال یک تحلیلگر چینی که لینک به دولت مراجعه کننده به رسانه ها که این پایگاه در نزدیکی بندر گوادر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حوض و حفظ نیروی دریایی کشتی. ماه گذشته وجود دارد گزارش می دهد که چین در حال گسترش پایگاه نظامی در جیبوتی به منظور به جای کشتی های بزرگ از جمله 1,082 پا اسکله برای هواپیما حامل.

فساد

یک گزارش منتشر شده در ممکن است در معرض چه موضعگیری شرکت های چینی شد, بهره برداری از مردم پاکستان. گزارش تهیه شده توسط کمیته تشکیل شده توسط نخست وزیر Imran Khan, بررسی دلایل بالا هزینه های برق و یک وب سایت از فساد مربوط به کسب و کار چینی. یک شرکت به نام Huaneng شاندونگ Ruyi (پاک) انرژی (HSR) داشت متورم راه اندازی هزینه های خود را به نیروگاه های زغال سنگ. تقریبا US$625 میلیون ارزش شیوه های فاسد در بر داشت مستقل تولید برق بخش با تقریبا یک سوم از آنها به برخی از پروژه چینی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

نخست وزیر پاکستان با تشکیل یک کمیته برای بررسی دلایل بالا هزینه های برق و یک وب سایت از فساد مربوط به کسب و کار چینی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در همین حال ایالات متحده خواسته است تا چین به نوشتن برخی از بدهی های پاکستان با استناد به پکن را ناعادلانه و درنده شیوه های وام دهی. یک مقام آمریکایی استدلال می کنند که بدون بدهی این کشور قادر نخواهد بود به صندوق مبارزه با COVID-19. دولت پاکستان شده است از لحاظ مالی در تلاش برای برخی از زمان بر دوش با بدهی و یک اقتصاد ضعیف. این کشور بدهی های عمومی است که تقریبا مجموعه به آمار 90 درصد از کل ارزش آن در اقتصاد ملی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مصرف چین سر در: IPAC به کمک کشورهای دموکراتیک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن