همه گیر جدید موانع و امید برای مردم مبارزه با اعتیاد

توسط نینا فلدمن فیلادلفیا — قبل از فیلادلفیا تعطیل به سرعت گسترش coronavirus اد تا به حال روال: اکثر صبح ها او

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توسط نینا فلدمن

فیلادلفیا — قبل از فیلادلفیا تعطیل به سرعت گسترش coronavirus اد تا به حال روال: اکثر صبح ها او را سر به نزدیکی مک دونالد به قلم مو دندان های خود را شستشو صورت خود را و هنگامی که او پول خرید یک فنجان قهوه است. او خواهد گزاف گویی بین پناهگاه بی خانمان و سعی کنید برای گرفتن یک دوش. اما از آنجا که کسب و کار بسته و بسیاری از پناهگاه متوقف گرفتن جدید پذیرش اد شده است عمدتا خاموش از آن معمول است.

او هنوز هم زندگی در خیابان.

"من صادقانه باشد من واقعا خواب بیش از حد" گفت: Ed که 51 و مبارزه با اعتیاد است. "هر چهار یا پنج روز من یک زن و شوهر ساعت."

قیصر اخبار بهداشت و WHYY توافق به استفاده از نام خانوادگی زیرا او با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی.

فیلادلفیا دارای بالاترین مصرف بیش از حد نرخ هر شهر بزرگ در آمریکا — در سال 2019 بیش از سه نفر در روز بر اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر وجود دارد, به طور متوسط. قبل از coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده مخدر مصرف بیش از حد اپیدمی شد بزرگترین بحران بهداشتی در ذهن بسیاری از مسئولان شهرستان و کارشناسان بهداشت عمومی. این بیماری همه گیر کوروناویروس تا حد زیادی تحت الشعاع گفتگو در اطراف مواد مخدر بحران است. اما بحران هنوز هم با وجود شدت گرفتن کسب و کار تعطیلی لغو فرد درمان قرار ملاقات و فشار بر روی بسیاری از اعتیاد به منابع در این شهرستان است.

هنگامی که معمول خود را پناهگاه نبود یک گزینه دیگر اد تلاش برای رسیدن به مسکونی دارو و درمان. او نمیفهمد که می تواند یک راه خوب برای سعی کنید به عقب بر گردیم روی پای خود را و اگر هیچ چیز دیگری, دریافت چند شب خوب استراحت. اما او تا به حال قرارداد pinkeye یک علامت تصور می شود در ارتباط با این ویروس است که منجر به COVID-19 بنابراین ارزیابی مرکز نمی خواهید به او را در بستری تسهیلات تا زمانی که او می خواهم بدست pinkeye چک. اما او نمی تواند به دکتر مراجعه کنید چرا که او یک تلفن برای پزشکی از راه دور قرار ملاقات.

"من خودم گیر کرده و من در تلاش به جلو و همه چیز را با هم قبل از آن کاملا ضربات," او گفت:.

روزالیند & Fede می خواهد برای کمک به مردم در اد وضعیت. قبل از همه گیر & Fede خواهد ضربه خیابان از محله کنزینگتون که دارای بالاترین مواد مخدر مصرف بیش از حد رای دادن در فیلادلفیا. او می خواهم سر را با یک کیسه پر از اسنک میله کوکی ها و Narcan که مواد مخدر مصرف بیش از حد برگشت مواد مخدر است.

او می خواهم دست Narcan به مردم با استفاده از مواد مخدر و مردم فروش مواد مخدر — هر کسی که آن را می خواستم. & Fede آغاز شده و خود سازمان عملیات نجات شهر ما که در ابتدا مجموعه ای از به کار با بازماندگان خشونت اسلحه در محله. زمانی که او متوجه شد که مصرف بیش از حد شد و کشتار مردم بیش از حد او شروع به گرفتن بیشتر درگیر با کاهش آسیب جنبش و آغاز توزیع Narcan از طریق این شهر سرنگ.

هنگامی که در پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش رفت و به اثر & Fede و دیگران نگران است که بیشتر مردم ممکن است شروع به استفاده از مواد مخدر به تنهایی کمتر است اولین پاسخ دهندگان خواهد بود گشت زنی در خیابان ها و یا در نزدیکی و قادر به احیای آنها را اگر آنها overdosed.

پس & Fede و کاهش آسیب فعالان داد حتی بیشتر Narcan. یک نماینده برای پیشگیری از نقطه فیلادلفیا گروهی که عمل زیادی سرنگ برنامه در این شهر گفت که طی ماه های اول از این شهر اقامت در خانه سفارش آنها دست از تقریبا دو برابر Narcan به عنوان معمول است.

بعد از مستندات و اجتماعی فاصله آغاز شد & Fede نگران است که مردم بیشتر خواهد بود با استفاده از مواد مخدر به تنهایی منجر به مصرف بیش از حد. اما فیلادلفیا منجر به مرگ مصرف بیش از حد نرخ در طول همه گیر مورد همان باقی مانده آن را به عنوان این زمان در سال گذشته است. & Fede گفت که او فکر می کند که شواهد و مدارک است که جاری شدن سیل در خیابان ها با Narcan در حال کار است — که مردم همچنان به استفاده از مواد مخدر و شاید حتی با استفاده از داروهای تر اما این است که کاربران در حال استفاده از Narcan بیشتر و اداره آن را به یکی دیگر.

که امید است. اما & Fede گفت: کاربران همیشه لازم نیست که دوستان به نگه داشتن سازمان دیده بان و در طول همه گیر اولین پاسخ دهندگان به نظر می رسید خیلی بیشتر مردد به دخالت. برای مثال او به تازگی اداره Narcan به سه نفر در کنزینگتون که overdosed در نزدیکی یک ایستگاه مترو در حالی که دو افسر پلیس ایستاده بود و تماشا می کردند. قبل از همه گیر آنها خواهد بود اغلب در سمت راست وجود دارد با او کمک می کند.

برای معکوس کردن مصرف بیش از حد, & Fede را بیش از افرادی که او گفت: تا به حال شروع به چرخش آبی خود را به عنوان سطح اکسیژن کاهش یافته است. او تزریق Narcan به بینی خود را با استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی برس. به طور معمول او را انجام می دهد نجات تنفس بیش از حد, اما پس از همه گیر شروع شد و او شروع به حمل یک Ambu کیسه که پمپ هوا به یک فرد ریه ها و جلوگیری دهان به دهان (cpr). در میان این سه نفر او گفت: در آن زمان شش دوز Narcan برای احیای آنها. افسران پلیس نیست مرحله به کمک کند اما آیا پرتاب چندین overdose-واژگونی دوز نسبت & Fede به عنوان او کار می کرد.

"من انتظار ندارم که اونا به اونا نجات نفس اگر آنها نمی خواهند به اما حداقل اداره نجات بخش مواد مخدر" & Fede گفت.

در کار او به عنوان یک داوطلب او وارونه شده است تقریبا 400 استعمال بیش از حد او برآورد شده است.

"وجود اجتماعی فاصله — به حد" & Fede گفت: "من فکر می کنم که زندگی کسی در خطر است آنها ارزش صرفه جویی در. شما فقط نمی توانید به تماشای مردم می میرند."

حتی قبل از فیلادلفیا به طور رسمی صادر شده خود را اقامت در خانه سفارش پلیس شهر اعلام کرد و آنها را متوقف ساخت سطح پایین دستگیری از جمله مواد مخدر است. ایده این بود برای کاهش تماس با به طور کلی کمک به نگه داشتن زندان جمعیت کم و کاهش خطر ابتلا به ویروس گرفتن در اطراف در داخل. اما & Fede و دیگر فعالان جامعه گفت: کاهش اجرای قانون جسارت فروشندگان مواد مخدر در محله کنزینگتون که در آن باز هوا فروش مواد مخدر و استفاده از آنها رایج است.

"شما می توانید بگویید که آنها همه چیز را پایین پت از lookout به گوشه پسران به یک واقع برگزاری این محصول — برگزاری محصول رو خوب PPE دنده" گفت: & Fede.

بیشتر فروشندگان کار آشکارا در خیابان منجر به بیشتر دعوا بر سر قلمرو او افزود که به نوبه خود بدان معنی است خشونت بیشتر ، در حالی که به طور کلی جرم و جنایت در فیلادلفیا و دیگر شهرهای بزرگ کاهش یافته است و در طول همه گیر تفنگ خشونت مشخصی است.

پلیس از سر گرفته شد, دستگیری در آغاز ممکن است.

در حال حاضر زمانی که او می رود به ارائه امداد و دست Narcan, & Fede بسته چند چیز اضافی در کیسه خود را از منابع: ماسک صورت و دستکش و تفنگ قفل.

"آن را مانند کیت بقا از "هود" او گفت:.

(ویراستاران: داستان می توانید در اینجا به پایان)

برای کسانی که مبارزه با اعتیاد که آماده برای شروع بهبودی به تازگی آرام فدرال محدودیت های را ساخته اند آن را آسان تر برای دریافت داروها که محدود کردن مصرف هوس و بنیادی برداشت. چندین تلاش های در حال انجام در میان فیلادلفیا مبتنی بر بهداشت عمومی گروه و عدالت کیفری سازمان های حمایتی به تلفن های همراه به افرادی که بی خانمان هستند و یا بیرون آمدن از زندان به طوری که آنها می توانید یک telehealth ملاقات و دسترسی سریعتر به نسخه ای برای کسانی که دارو.

در طول همه گیر مردم مصرف دارو-کمک به درمان می تواند خود را تجدید نسخه در هر ماه به جای هر هفته کمک می کند که کاهش سفر به داروخانه. آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که اگر بیشتر مردم با استفاده از قوانین جدید و دسترسی به دارو-کمک به درمان از طریق پزشکی از راه دور, اما در صورتی که معلوم شود در این صورت بسیاری از اعتیاد به پزشکی متخصصان استدلال می کنند که قوانین جدید باید تبدیل به دائمی حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

"اگر ما پیدا کردن که این آرامش محدودیت آوردن بیشتر مردم به این جدول که ارائه عظیم اخلاقی سوال در مورد اینکه آیا یا نه DEA باید دوباره این سیاست های محدود کننده که آنها در حال رفتن در وهله اول," دکتر گفت: بن Cocchiaro یک پزشک که رفتار مردم با مصرف مواد اختلال است.

Cocchiaro گفت: نقطه تمام از درمان اعتیاد است به منظور تسهیل کمک به عنوان به زودی به عنوان کسی که برای آن آماده است. او امیدوار است اگر دسترسی به بازیابی می تواند ساده تر ساخته شده در طول یک بیماری همه گیر آن می تواند باقی می ماند که راه پس از آن.

---

(قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente. این داستان بخشی از یک همکاری که شامل WHYY, NPR و قیصر اخبار سلامت.)

---

©2020 قیصر سلامت نیوز

بازدید قیصر اخبار بهداشت و درمان در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-اعتیادtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن