نگه داشتن خانه خود را به دنبال مناسب با کودکان و نوجوانان

داشتن فرزند کوچک در خانه می تواند یک ذهن-بندر برای بسیاری از والدین به ویژه هنگامی که بچه ها واقعا جوان است. آ

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

داشتن فرزند کوچک در خانه می تواند یک ذهن-بندر برای بسیاری از والدین به ویژه هنگامی که بچه ها واقعا جوان است. آن را آسان به ضعف جریان ثابت از هرج و مرج است که می توانید آنها را به زحمت خالی کردن در شما. اما همیشه وجود دارد راه هایی برای نگه داشتن چیزهای در دلسرد شدن حتی و مناسب و معقول به دنبال خانه حتی با یک دسته از بچه ها باعث ضرب وشتم در تمام طول روز. این همه در مورد اتخاذ یک طرز فکر خاص به آدرس آن را در راه است که برای شما کار می کند.

اول از همه با بچه های کوچک در خانه وجود دارد که یک سطح از هرج و مرج است که شما در حال رفتن به مجبور به قبول. بچه ها کثیف; این بخشی از روند تکاملی است. آنها اجرا در سراسر, دست کشیدن بیش از همه چیز انتخاب کنید تا چیز پرتاب آنها را در اطراف و کثیف. شما در حال رفتن به مجبور به کار در اطراف خود پایه رفتار به اتخاذ یک استراتژی موثر برای نگه داشتن خانه خود را سازمان یافته و تمیز.

این خانه نه Pinterest

بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار تصویر-تصاویر کامل ما را در رسانه های اجتماعی و مجموعه ای از استانداردهای ما باور نکردنی در سطوح بالا. این است که خانه خود را به فضای زندگی خود را و شما آن را به اشتراک با بچه های خود را. آن را فقط معصوم تنظیم قطعه برای تسهیل بی فکر رشته Instagram posts. برخی از آنها را شل و اجازه دهید آنها را باید سهم خود را از سرگرم کننده به جای به طور مداوم حادثه آنها در مورد چیدن تا همه چیز خود را. آن را برای رفتن به یک نتیجه منفی. آنها نیاز به لذت بردن از خانه خود نمی شود ترس از آن است.

سعی کنید به خودتان بگویید که این یک مرحله در زندگی خود را که در آن همه چیز در حال رفتن به یک کمی کثیف. اما آن را خواهید برای دریافت بهتر در طول زمان است. قبول این مرحله برای آنچه در آن است و حرکت پیش رو با یک قاب مثبت از ذهن است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

خانه خود را به فضای زندگی شما به اشتراک گذاشتن با کودکان خود نه معصوم تنظیم قطعه که نیاز به نگهداری Instagram آماده است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

مشاهده: نگه دارید تا با روند

ما تا پایان گرفتن بسیاری از مسائل برای ما بچه ها از آنجا که آنها تمایل به بسیار بی ثبات دامنه توجه و منافع خود را به پرش از یک به دیگری در هیچ زمان. اقامت در هماهنگی با آنچه "روند" در حال حاضر. در میان کوهی از اسباب بازی های پراکنده در سراسر خانه خود را احتمالا فقط 20 درصد از آنها که بچه ها در واقع بازی با اغلب. بقیه آنها فقط دروغ پراکنده در اطراف با هیچ هدف واقعی.

روش های دفع

مشاهده بچه های خود را در بازی به شما یک ایده خوب به عنوان به آنچه که شما در حال کار با. هنگامی که شما را شناسایی کرده ایم که این "ثانویه ردیف" از بچه مقالات شما می توانید به دور از آنها را به عنوان شما لطفا. آنها در حال رفتن به اطلاع. وجود دارد مقدار زیادی از موسسات خیریه جمع آوری اسباب بازی استفاده می شود. بار آنها را در یک جعبه و تحویل به یک موسسه خیریه از انتخاب شما. اگر آنها در شرایط نخست, شما می توانید آنها را به بیمارستان ها و یا کتابخانه ها که در آن آنها را کودکان, اتاق انتظار.

حاوی ظروف سرباز یا مسافر

وجود دارد سطح مهار است که شما می توانید برای بچه خود را در بازی-aftermath-ظروف سرباز یا مسافر. آنها را به یک منطقی منطقه بزرگ برای اسباب بازی های خود را کنید و سعی کنید به نگه داشتن سهم عمده ای از بازی فعالیت در آن فضا است. وجود دارد بدیهی است که رفتن به سرریز از زمان به زمان اما اکثر بچه ها خوب با مناسب قوانین و پایبندی به آنها 80 درصد از زمان.

(Image: Screenshot / YouTube)

وجود دارد سطح مهار است که شما می توانید برای بچه خود را در بازی-aftermath-ظروف سرباز یا مسافر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

شما همچنین می توانید با استفاده از مخازن است که در آن کودکان و نوجوانان می توانید بازی شیر یا خط اسباب بازی های خود را بر اساس دسته بندی. برای مثال شما می توانید می گویند سطل قرمز برای playdough اسباب بازی آبی bin برای بلوک های زرد رنگ برای اسباب بازی های نرم و.... این کمک می کند تا در دو سطح. آن را آسان تر برای آنها (و شما) به تمیز کردن پس از آن و شما لازم نیست به صرف زمان rummaging از طریق خانه برای یک نوع خاص از اسباب بازی.

ساخت در ارزش

بچه ها ممکن است کثیف و معاند اما آنها به دنبال خواهد داشت قوانین اگر شما اجرای آنها را هوشمندانه. تشویق تمیز کردن آنها ارائه رفتار خاص و یا یک سفر به پارک یک بار در هفته اگر آنها به طور مداوم تمیز کردن پس از آنها. دوش ستایش در آنها هر زمان که آنها قوانین را دنبال کنید. آن ممکن است دشوار در ابتدا, اما اکثر بچه ها در نهایت در خط سقوط بیش از زمان ساخت آن را آسان تر برای شما طولانی مدت است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

امور مالی شخصی: گام های کودک به ساده سازی بودجه خود را


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب