9 آتش نشان بستری در فلوریدا پس از انفجار کشتی

جکسونویل فلوریدا. (AP) — نه آتش نشانان در پاسخ به یک آتش روی عرشه یک کشتی در فلوریدا بستری بوده و پس از کشتی م

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

جکسونویل فلوریدا. (AP) — نه آتش نشانان در پاسخ به یک آتش روی عرشه یک کشتی در فلوریدا بستری بوده و پس از کشتی منفجر شد مجروح شدن هشت نفر و ارسال یک به یک بیمارستان برای گرمازدگی, مقامات گفت.

انفجار رخ داده است نزدیک به سه ساعت پس از آتش نشانان برای اولین بار در پاسخ به یک کشتی در, Blount, جزیره پس از گزارش آتش سوزی روز پنج شنبه بعد از ظهر جکسون آتش و نجات بخش است. کشتی یک کشتی نروژی به نام Hoegh Xiamen حمل و اتومبیل استفاده می شود و برنامه ریزی شده بود به ترک جکسون First Coast News .

بیش از 20 خدمه در کشتی طول اولیه آتش قادر بودند به با خیال راحت دریافت کردن قبل از انفجار رخ داده است, با توجه به U. s. Coast Guard, و انفجار اتفاق افتاده است با "خدمه در داخل مبارزه با آتش" جکسون رئیس آتش نشانی کیت قدرت گفت.

از نه آتش نشانان در بیمارستان بستری شد چهار برای درمان سوختگی, یک, گرفته شده است به عمل جراحی برای صدمات پنج شنبه شب و دیگری آتش نشان شده است در بخش مراقبت های, اخبار رسانه ها گزارش شده است. همه آتش نشانان بودند پایدار قدرت گفت.

"سوختگی را زمان زیادی به درمان" قدرت گفت. "همه لطفا نگه داشتن آنها را در خود نماز. آنها نیاز به مقدار زیادی از آن است."

نزدیک به 150 آتش نشان بودند در ادامه به چرخش در تیم به نبرد شعله های خارج از کشور کشتی قدرت گفت.

"این یکی از روز که در آن شما جمع کردن در چیزی شبیه به این و آن را یکی از بدترین چیزهایی که احتمالا در یک شغل است که شما تا کنون انجام" جکسون انجمن آتش نشانان جمهور سفت Wyse گفت .

Wyse که گفت: او را به صحبت مجروح آتش نشانان پس از انفجار گفت: آنها "بهبودی طولانی جلوتر از آنها."

شرکت حمل و نقل تشکر سازمان آتش نشانی, در بیانیه ای. "افکار و دعاهای ما با کسانی که آتش نشانان و خانواده های آنها که مجروح شدند و در طول این پاسخ است."

محققان در حال تلاش برای تعیین چه چیزی باعث آتش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن