OHSU به تغییر virus مطالعه پس از شکایت از تعصب

SALEM, سنگ. (AP) — اورگان بهداشت و دانشگاه علوم مشغول کار بر روی یک روش جدید برای بررسی گسترش COVID-19 بعد از

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

SALEM, سنگ. (AP) — اورگان بهداشت و دانشگاه علوم مشغول کار بر روی یک روش جدید برای بررسی گسترش COVID-19 بعد از مراقبت های بهداشتی کارشناسان از دولت در جوامع رنگ نگرانی که اصلی پروژه طراحی ناقص بود با تعصبات نژادی.

اورگان پخش عمومی کلید اورگان مطالعه یک پروژه توسط اورگان بهداشت و دانشگاه علوم و بهداشت اورگان قدرت با هدف بررسی 100,000 Oregonians و نظارت بر آنها را برای COVID-19. یکی از اهداف اصلی بود به استخدام تعداد زیادی از شرکت کنندگان از جوامع رنگ برای کمک به شناسایی شیوع بیماری در آن مناطق.

اما منتقدان گفت: مطالعه خواهد استخدام چند اگر هر گونه جوامع رنگ به دلیل نقص در طراحی مطالعه. آنها گفتند: کسانی که نقص می تواند اجتناب شده است اگر کارشناسان از جوامع از رنگ گنجانده شده بود از ابتدا.

"ما در حال آماده شامل رهبران جامعه در هر سطح از مطالعه از رهبری به مطالعه طراحی و به اشتراک گذاشته شده تصمیم گیری" به گفته دیوید Bangsberg رئیس دانشکده بهداشت عمومی که به طور مشترک اجرا شده توسط OHSU و دانشگاه ایالتی پرتلند.

تصمیم به طراحی مجدد مطالعه پس از چندین رهبران جامعه نوشت: به OHSU جزئیات نگرانی های خود را. بعد از چندین بار گوش دادن جلسات OHSU توافق به ادغام کارشناسان از سازمان های جامعه در تمام سطوح از مطالعه و اواخر هفته گذشته آنها برگزار شد برای اولین بار در یک سری از جلسات با هدف re-محور عدالت و از جمله جوامع به عنوان آنها بازسازی بسیاری از این مطالعه از زمین تا.

تغییر دیگری خواهد بود که وجود دارد خواهد بود بازپرداخت برای کار.

"ما می دانیم که همه ما به صحبت مشغول است در واقعا مهم و ضروری کار می کنند. به درخواست مردم برای انجام بیشتر ما را ملزم به جبران خسارات مردم زمان خود" Bangsberg گفت.

این پژوهش — که با بودجه 24 میلیون دلار — در حال حاضر در جریان است. استخدام در حال حاضر آغاز شده است. و با COVID-19 موارد در اورگان افزایش به خصوص در میان لاتین و سیاه و سفید به مردم, زمان تکمیل این مطالعه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بهتر خواهد شد-اطلاع رسانی سیاست ها و استراتژی های به سرعت گسترش آن در جوامع از رنگ.

OHSU می گوید که قصد دارد به حرکت به جلو با هر کسی که در حال حاضر به ثبت نام در این مطالعه در حالی که آن را با این نسخهها کار در ساختمان نامزدی در جوامع از رنگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب