شانگهای به راه اندازی مجدد کلاس به عنوان نیواورلئان شام بازگشت

توسط ربکا سانتانا و مارینا وینو NEW ORLEANS (AP) — چین مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد راه اندازی مجدد از کلاس ها

توسط NEWSSHANS در 28 اردیبهشت 1399

توسط ربکا سانتانا و مارینا وینو

NEW ORLEANS (AP) — چین مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد راه اندازی مجدد از کلاس ها برای دانش آموزان جوان در میان, سقوط ویروس موارد در حالی که نیواورلئان مشهور رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی با تعداد محدودی از شام.

چین هواپیمایی تنظیم کننده نیز گزارش داد تعداد پروازهای بازگشته بود به 60 درصد از پیش از شیوع سطح بیش از 10 ، 000 در هر روز برای اولین بار پس از فوریه. 1. جدید مرگ و میر گزارش شده در یک ماه در جهان و دومین اقتصاد که کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

چین گزارش داد فقط پنج مورد جدید در روز یکشنبه در حالی که کره جنوبی با ثبت 13, بالا بردن امیدوار است که شیوع جدید مربوط به کاباره ها در سئول ممکن است پایانی.

و در یک خبر خوب برای طرفداران اپرا استرالیا سوپرانو جین Ede انجام خواهد شد دوشنبه برای اولین بار از زمان همه گیر مجبور به لغو زنده نشان می دهد. همراه با دیگر نوازندگان Ede انجام خواهد شد در یک حیاط حدود 450 مهمانان که صرف دو هفته در دولت-دستور هتل قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور.

"آن را دوست داشتنی خواهد بود فقط به یک واقعا خوب بخوان دوباره" Ede گفت.

در نیواورلئان شهر معروف آن غذاهای رستوران را مجبور به محدود کردن تعداد رزرو در نشست با احتیاط کاسته بیشتر محدودیت در رستوران ها و مغازه ها و سالن های. لوئیزیانا است که در میان تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را بدون تحریک موج جدید کروناویروس عفونت.

"ما در حال رفتن به دادگاه اجرای آنچه در آن است به عمل در حالت عادی گفت:" کرک Estopinal یکی از صاحبان عصا & جدول در سه ماهه. "ما به دنبال در یک رستوران تجربه است که تقریبا لمسی کمتر برای مهمانان ما."

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 88,000 مردم در آمریکا و از 300 ، 000 در سراسر جهان می تواند انتخاب کنید تا دوباره اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده و یا مردم بازگشت به کار بیش از حد به زودی. راه آشنا ناهار خوری و یا تماشای رویدادهای ورزشی بین رفته اند در حال حاضر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: اسب مسابقه آهنگ و واتکینز گلن خودرو بین المللی پیگیری می توانید با بازگشایی "هیچ جمعیت بدون فن." او همچنین گفت که او می تواند تصور بازگشت از لیگ اصلی بیس بال در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع همچنین بدون تماشاگر.

"اگر آن کار می کند از نظر اقتصادی است که بزرگ خواهد بود," او گفت:.

دوباره مورد انتقاد برخی از رهبران ایالات متحده نظارت بر coronavirus پاسخ گفتن فارغ التحصیلان دانشگاه های آنلاین است که به همه گیر نشان می دهد بسیاری از مقامات به عنوان او آن را "حتی تظاهر به صلاح باشد."

در کالیفرنیا بیشتر در پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی با استقبال بازدید کنندگان دوباره در مرحله دوم بازگشایی در آن کسب و کار تلقی خطر پایین تر مجاز به کار با خرده فروشان ارائه منظقه وانت.

مراحل مشابه صورت گرفت در سراسر جهان به عنوان عفونت کاهش یافته و در بسیاری از شهرها و کشورها.

برتر آلمان لیگ فوتبال از سر نجومی با آنچه طرفداران تماس بگیرید " ," با تماشاگران در می ایستد و بازیکنان هشدار داد برای حفظ احساسات خود را در چک و دست برداشتن از تف کردن ، دست دادن و بغل کردن.

در نیوزیلند حتی نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و نامزدش Clarke Gayford شد در ابتدا تبدیل به دور و برای صبحانه یک رستوران در پایتخت, Wellington, چرا که آن را بیش از حد کامل تحت coronavirus دستورالعمل.

وجود دارد یک پایان خوش: نقطه رهایی و کارکنان تعقیب پایین خیابان به تماس های زن و شوهر به عقب.

ایتالیا به صنعت گردشگری متمرکز شده است بصورتی پایدار و محکم در ژوئن 3, زمانی که هر دو منطقه ای و بین المللی مرز بازگشایی شده است. گردشگری متکی به ونیز بود به امید افزایش در اشغال این شهر از 50000 هتل تخت که ماند در اطراف صفر از مارس مستند آغاز شد. در این کشور سرمایه مالی میلان 3,400 رستوران های برنامه ریزی شده برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

"پس از یک دوره طولانی در خانه ما همه می خواهم به بیرون بروید و یک قهوه خوب در یک نوار خوردن پیتزا در پیتزا فروشی, خرید یک جفت شلوار جین و یا رفتن به آرایشگری" میلان شهردار جوزپه سالا گفت: در Facebook تصویری. هنوز هم برخی اعتراض کردند که بازگشایی قوانین مشخص نیست و ده ها اعتراض خارج میلان اصلی ایستگاه قطار خواستار لغو مالیات و کمک بیشتر.

فرانسه به نام برای هماهنگ اروپایی تلاش در باز کردن در حالی که هنوز هم حفاظت از کشور از مناطقی که این ویروس هنوز هم فعال است.

به عنوان صدها نفر از سواحل بازگشایی شد وزیر کشور کریستف Castaner هشدار داد که دولت دریغ نکنید به آنها نزدیک دوباره اگر مقررات احترام نیست. تحت قوانین beachgoers می توانید شیب را حمام افتاب گرفتن و یا پیک نیک.

در انگلستان مقامات و گردشگری تخته دلسردی مردم از بازدید از نقاط محبوب مانند سواحل و یا پارک در اولین تعطیلات آخر هفته پس از این مستند کاسته شد. قوانین سختگیرانه تر در محل باقی می ماند در دیگر نقاط انگلستان و زبان انگلیسی daytrippers هشدار داده شده است در برابر عبور به اسکاتلند و ولز است.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: او از مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر تا حدود اواخر ماه ژوئن.

گردشگری که حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی به نظر می رسد به از دست دادن آن را مهم فصل تابستان است.

"اسپانیا نیازهای گردشگری" سانچز گفت. "اما گردشگری نیاز به امنیت. به آن نیاز دارد سلامت را تضمین می کند."

___

وینو گزارش از Albany, New York. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب