CCP ویروس هل بازار کار به هرج و مرج و کارگران به ناامیدی

با توجه به بین المللی کار (ILO) وجود دارد بیش از 3.3 میلیارد دلار شرکت کنندگان در نیروی کار جهانی با تقریبا 1.

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

با توجه به بین المللی کار (ILO) وجود دارد بیش از 3.3 میلیارد دلار شرکت کنندگان در نیروی کار جهانی با تقریبا 1.6 میلیارد شاغل در بخش غیررسمی. CCP شیوع کروناویروس و پس از آن مستندات ساخته شده اند بسیاری از آنها بیکار.

کار مشکل

Employment شرایط در بخش غیررسمی هستند بسیار متفاوت از آن از سازمان بخش. افرادی که کار در سازمان بخش عمدتا درگیر در مشاغل است که می تواند منتقل شده به خانه های خود. این خدمات عبارتند از انیماتورهای مطالب نویسندگان و حسابداران ، آنها باید حفاظت عمومی مانند صندوق های بازنشستگی و بیمه و غیره. در مقابل کارگران از بخش غیررسمی اساسا بستگی به خود دستمزد روزانه و نمی تواند کار خود را در خانه. این شامل کسانی که به عنوان کارگر در مزارع در بخش ساخت و ساز صنعت پوشاک و غیره. میلیون ها نفر از آنها در حال حاضر در خانه های خود محروم از دستمزد روزانه.

این وضعیت حتی بیشتر از قبر در کشورهای در حال توسعه. حداقل در کشورهای توسعه یافته این دولت شده اند قادر به اعلام تکمیلی درآمد برای شهروندان به جزر و مد آنها را تا زمانی که بحران به پایان می رسد. اما کشورهای در حال توسعه نیست این لوکس از امور مالی خود را و ذخایر بسیار محدود است. این به این معنی است که روزانه دستمزد حقوق بگیران در این کشورها اساسا خود را. دولت ممکن است بسیج مواد غذایی برای آنها در بهترین حالت. اما این بیش از حد لوکس است برای کسانی که زندگی در مناطق داخلی این کشورها است.

(Image: Screenshot / YouTube)

در کشورهای در حال توسعه بهترین مردم می تواند امید برای این است که دولت ممکن است بسیج برخی از مواد غذایی برای آنها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در حال حاضر این به این معنا نیست که کارگران بخش غیر رسمی از کشورهای توسعه یافته در حال انجام هست. نه در همه. در بهترین حالت آنها را دریافت کنید برخی از پایه درآمد است که اجازه خواهد داد که آنها را به زندگی می کنند. حتی که پشتیبانی وابسته است چه مدت CCP coronavirus عفونت های گذشته است. در یونان, گردشگری, استخدام تقریبا یک پنجم نیروی کار. در حال حاضر بسیاری از آنها از شغل. در ایالات متحده بیش از 36 میلیون نفر یا 15 درصد از این کشور نیروی کار باید کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه های اخیر. اگر اقتصاد نمی بازگشت به حالت عادی همه چیز را تنها به سراشیبی از اینجا. به مسائل بدتر حتی 15 درصد آمار می تواند نادرست است. چند تن از کارشناسان برآورد واقعی نرخ بیکاری به 25 درصد چیزی است که اذعان شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin.

خبر بد این است که بسیاری از مشاغل از دست رفته با توجه به COVID-19 ممکن است قابل بازیابی است. در واقع بکر فریدمن موسسه از دانشگاه شیکاگو هشدار در یک گزارش که تقریبا 42 درصد از اخیر اخراج ممکن است دائمی. این می تواند ویرانگر برای اقتصاد آمریکا است. با توجه به این که بیش از 36 میلیون نفر رسما ثبت شده است به عنوان بیکار این می تواند معنی است که تقریبا 15 میلیون نفر از کسانی که شغل ممکن است از دست داد. چه اتفاقی می افتد به کسانی که مردم ؟ بدیهی است که دولت نمی خواهد بود قادر به حمایت مالی آنها است. مازاد عرضه نیروی کار ممکن است افسرده و دستمزد و در نهایت موثر بر مخارج مصرف کننده و رشد تولید ناخالص داخلی.

فارغ التحصیل مشکلات

با توجه به بر اساس UK-موسسه مطالعات مالی (IFS) فارغ التحصیلان و افراد جوان از ورود به نیروی کار در سال جاری مجبور به تحمل دستمزد پایین تر. پیش بینی مبتنی بر تحلیل قبلی رکود مانند سال 2008 بحران مالی است. شده اند وجود دارد تماس برای جبران وام های دانشجویی. اما مدیر IFS Paul Johnson فکر نمی کنم این کمک خواهد کرد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه به بر اساس UK-موسسه مطالعات مالی (IFS) فارغ التحصیلان و افراد جوان از ورود به نیروی کار در سال جاری مجبور به تحمل دستمزد پایین تر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"تماس برای جبران این اثر با کاهش برجسته وام های دانشجویی... نابجا. این وام به درآمد مشروط " پس به همان میزان که درآمد پایین تر هستند بنابراین بازپرداخت خواهد بود پایین تر," او گفت: به تلگراف. IFS همچنین اشاره کرد که صنایع مانند خرده فروشی و مهمان نوازی که تمایل به استخدام زنان بیشتر از مردان شده اند سخت ترین ضربه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

فرصت های پس از مستند: 6 Franchises شما می توانید از صفحه اصلی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب