نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مسابقات سالن

ایالات متحده متفق و دیل Earnhardt Sr جونیور, پرچم, پرواز نزدیکی Turn 4 در Daytona International Speedway. نس

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399
 U.S., Confederate and Dale Earnhardt Sr. and Jr. flags fly near Turn 4 at Daytona International Speedway. NASCAR banned the Confederate flag from its races and venues Wednesday formally severing itself from what for many is a symbol of slavery and racism. Phelan M. Ebenhack | AP file photo

ایالات متحده متفق و دیل Earnhardt Sr جونیور, پرچم, پرواز نزدیکی Turn 4 در Daytona International Speedway. نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از آن مسابقات و سالن های روز شنبه به طور رسمی قطع خود را از آنچه برای بسیاری از نماد برده داری و نژاد پرستی.

فلن M. Ebenhack | AP فایل عکس

برای بیش از 70 سال مؤتلفه پرچم یک نگاه آشنا در مسابقات نسکار. از طریق دوران حقوق مدنی در سمت راست از طریق فصل بازکن در دیتونا در فوریه پرچم نقطه زمین زیر کشت campsites شد و دست تکان داد در grandstands توسط طرفداران پیر و جوان است.

به عنوان ملت و در آخرین نسکار — می آید به مقابله با ایران در پی مرگ جورج فلوید آن زمان: پرچم است که دیگر خوش آمدید در سهام ماشین سری.

نسکار ممنوع پرچم در آن نژادها و همه آن سالن چهارشنبه دراماتیک اگر سر رسیده و گام به یک سری غرق در سنت جنوب و افتخار از آن خوب ol' پسر ریشه. باید آن را در حال حاضر امید به متقاعد کردن برخی از آن بسیاری از طرفداران سرسخت آن است که واقعا زمان برای ترک این پرچم را در خانه ترک آن تی شرت در کشو خراش کردن سپر تابلوچسبها و ضربه زدن به آهنگ بدون اثری از دیرین نماد به بسیاری از نژادپرستی و برده داری. پلیس این سیاست ممکن است به چالش کشیدن و نسکار را ارائه جزئیات.

این موضوع تحت فشار قرار دادند به جلو در این هفته با بابا والاس نسکار تنهاست سیاه راننده و یک آلاباما مادری که به نام تبعید از مؤتلفه پرچم و گفت: "هیچ جایی" برای آنها در این ورزش است.

این ممنوعیت اعلام شد قبل از چهارشنبه شب مسابقه در Martinsville Speedway در ویرجینیا که در آن والاس رانندگی بود Richard Petty موتورسواری' No. 43 شورلت با #BlackLivesMatter طرح رنگ. والاس پوشیدن پرچم آمریکا, ماسک, کف دست خود را هنگامی که خواست در مورد تصمیم گیری قبل از شروع مسابقه.

"آن بوده است استرس زا زن و شوهر از هفته" والاس گفت: در FS1. "این است که بدون شک بزرگترین مسابقه حرفه ای من امشب. من هیجان زده در مورد امشب. وجود دارد بسیاری از احساسات را در مسیر مسابقه است."

والاس عینک سیاه "من نمی توانم نفس بکشم" تی شرت اما نمی زانو زدن در طول سرود ملی. خود باشگاه تا به حال "محبت و عشق و درک" مزین در هود. برنیس پادشاه, جوانترین دختر, مارتین لوتر کینگ جونیور توییتی "#نسکار خانواده" پس از اعلام.

فلوید گزارشی مردی که در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس بوده است یک کاتالیزور برای بحث در مورد نژاد پرستی. اعتراضات roiled ملت برای روز و هم بناهای تاریخی گرفته شده را در سراسر جنوب — سنتی پایه فن برای نسکار.

"حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما" نسکار گفت. "آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص."

اجرای این ممنوعیت می تواند نیاز به امنیت در اغلب داد و بیداد کن, booze-سوخت زمین زیر کشت پر از طرفداران که ممکن است قصد thumbing بینی خود را در نسکار. سری اضافی کاهش یافته است اظهار نظر و طرفداران باید اجازه داده نشده است در نژادها و در عین حال در میان coronavirus بیماری همه گیر. آن را نمی خواهد طولانی: نسکار برنامه به استقبال تعداد کمی از هواداران در مسابقه روز شنبه در نزدیکی میامی و بیشتر در اواخر این ماه در آلاباما.

تصمیم داشتم مؤتلفه پرچم وفاداران زوزه در اعتراض و تعهد به سوگند یاد کردن ،

سری کامیون راننده ری Ciccarelli نوشت: در Facebook او را ترک ورزش نوشته: "من می تواند مراقبت کمتر در مورد مؤتلفه پرچم وجود دارد اما مردم که فراموش و آن را نمی توان آنها را یک نژادپرست است."

نسکار کلاه هنرمند Jason پرتو توییتی "جهل برنده دوباره نسکار شما متوجه شمال تا به حال برده بیش از حد lol نه فقط جنوب, شما می خواهید به حذف پرچم آمریکا و همچنین احمقها." و یک روزنامه نگار برای یک راننده نسکار توییتی این تصمیم را "یک شوخی است."

پنج سال پیش پرچم مسئله بود جلو و مرکز نسکار پس از نه سیاه churchgoers کشته شده در چارلستون کارولینای جنوبی است. این مرد در حال حاضر در انتظار اعدام برای قتل Dylann سقف تا به حال در آغوش مؤتلفه نمادهای قبل از حمله باعث ارزیابی مجدد از نقش چنین کاراکتر بازی در جنوب.

نسکار رئیس در زمان برایان فرانسه گفت: سریال "همکاری با صنعت به دیدن ما تا چه حد می تواند به دریافت این پرچم به افراطیترین به طور کامل از رویدادهای ما." آهنگ های ارائه شده به ارز مؤتلفه پرچم آمریکا, پرچم, اما وجود دارد چند داوطلبان و پرچم را همچنان به دیده در حوادث.

نسکار شطرنجی تاریخ مسابقه در زمان دیگری ضربه هنگامی که راننده Kyle Larson اخراج شد در ماه آوریل پس از او به زبان آمده نژادی لکه دار کردن در طول زندگی جریان مسابقه مجازی. رهبری والاس برخی از نسکار ستاره های جعلی پیش رو آماده برای ایجاد آنچه که آنها امید جدید میراث در ورزش. چند drivers — از جمله دو بار دیتونا 500 قهرمان دنی Hamlin — گفت: آنها پشتیبانی والاس در تلاش خود را برای حذف این ورزش از پرچم.

عمدتا سفید زمینه از رانندگان ایالات بیش از آخر هفته برای یک ویدیو ترویج تغییر اجتماعی. سیاه نسکار, رسمی, کرک, قیمت, زمان, زانو قبل از نژاد روز یکشنبه در نزدیکی آتلانتا در آنچه که ممکن است برای اولین بار در این سری است. نسکار جمهور استیو فلپس خطاب به رانندگان قبل از آن مسابقه و عهد را به انجام یک کار بهتر از پرداختن به نژادی و بی عدالتی در پی فلوید مرگ است.

"فلپس و من شده اند در تماس با بسیاری فقط در تلاش برای کشف کردن چه مراحل بعدی" والاس گفت: شنبه شب. "که بود لحظه ای سرنوشت ساز برای ورزش است. بسیاری از واکنش اما آن را ایجاد درب برای جامعه به گرد هم می آیند به عنوان یکی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن