خطوط هوایی رنج می برند ترکیه ارز بازدید تمام زمان کم

آسوشیتد پرس شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط م

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

سفر: تمام جنبه های سفر و , تبدیل شده است, در این بیماری همه گیر.

— JetBlue Airways چرخش به $268 میلیون دلار ضرر در سه ماهه اول. از آن ساخته شده $42 میلیون سود سه ماهه سال گذشته است. درآمد کاهش یافت 15 ٪ است. رئیس جمهور جوانا Geraghty گفت: رزرو باقی می ماند "بسیار محدود است." نیویورک حامل روز پنجشنبه گفت که پس از مذاکرات با ایرباس, آن را برش 1.1 میلیارد دلار در هواپیما هزینه از طریق 2022. آن را مصرف $936 میلیون در فدرال امداد و کاربردی برای یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار در وام از وزارت خزانه داری ایالات متحده.

— Air France-KLM دچار اولین-از دست دادن سه ماهه از 1.8 میلیارد یورو رسید اما پیش بینی سه ماهه دوم خواهد بود به مراتب بدتر با ترافیک پایین 95%.

این که در حال حاضر موفق به کسب میلیاردها یورو کمک مالی از فرانسه و هلند از دولت ها انتظار می رود برخی از سرگیری سفر تابستانی, اما تعداد هنوز هم به احتمال زیاد به پایین 80 درصد در سه ماهه سوم.

— همه مسافران با سرعت بالا Thalys قطار را مجبور به پوشیدن ماسک آغاز هفته آینده به این شرکت آماده شروع به فعالیت بیشتر در قطار. در یک ایمیل به مشتریان فرانسوی-بلژیکی اپراتور گفت: فرکانس قطار افزایش خواهد یافت همانطور که از ژوئن 9, با پنج سفرهای روزانه دور بین بروکسل و پاریس به جز در روزهای یکشنبه. آن را در حال حاضر اجرا می شود روزانه یک سفر رفت و برگشت بین بروکسل و پاریس و در یک رفت و برگشت بین بلژیک و پایتخت آن شهر آمستردام.

دولت مرکزی و بانک: کشور در حال تلاش برای نگه داشتن اقتصاد خود را شناور در حالی که در همان زمان پرداختن به نیازهای میلیون ها نفر از .

نروژ — بانک مرکزی انداختن منافع کلیدی سیاست رای دادن به 0 ٪ پس از دیگری 0.25 درصد کاهش دهد.

این کشور را قطع تولید از 250 ، 000 بشکه در روز در ماه ژوئن توسط 134,000 بشکه در روز در نیمه دوم سال 2020 است.

فعالیت در نروژی اقتصاد "کاهش یافته است به طور ناگهانی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. رکود تقویت شده توسط شديد تاثیر این بیماری همه گیر در اطراف کشور و کاهش شدید قیمت نفت" Norges بانک خبر داد.

— اندونزی ارسال شده است آن کمترین رشد در بیش از دو دهه به عنوان coronavirus بحران ساخته شده و اثرات آن احساس در صادرات سرمایه گذاری و مصرف در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است.

تولید ناخالص داخلی گسترش یافته تنها 2.97% در ماه ژانویه-آوریل از یک 4.99% رشد در سال گذشته در همان دوره است.

— ترکیه ارز کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در برابر دلار به عنوان هدایت غوطه وری در فعالیت های اقتصادی است.

لیره ترکیه کاهش یافت و به 7.26 در برابر دلار پنجشنبه بیش از رکورد قبلی کم از 7.24 رسیده و در طول یک بحران ارز دو سال پیش. ترکی ارز دهکدهای از دست داد 18 درصد از ارزش خود را در برابر دلار از آغاز سال است.

— منطقه ای فرمانداران در حال فشار دادن به باز کردن بیشتر بخش های اقتصاد — یعنی مغازه ها و رستوران ها — تنها چند روز پس از این کشور شروع به کاهش خود در دو ماه مستند. فرمانداران می خواهم به ارائه برنامه های خود را برای بازگشایی متناسب با میزان عفونت و نیازهای اقتصادی از مناطق خود.

بازار: بازار در حال حرکت با امید که بدترین بیماری همه گیر را تصویب کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن