بیشتر از پنسیلوانیا می بیند همه گیر محدودیت برداشته

HARRISBURG, Pa. (AP) — بیست و شش شهرستان در پنسیلوانیا از خواب بیدار شدم به کمتر همه گیر محدودیت در جمعه ترک ن

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — بیست و شش شهرستان در پنسیلوانیا از خواب بیدار شدم به کمتر همه گیر محدودیت در جمعه ترک نزدیک به 6 میلیون نفر هنوز در دست رژیم صهیونیستی است. تام گرگ ونرخ سفارشات از جمله یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

شروع جمعه هشت بیشتر استان ها — Dauphin, Franklin, Huntingdon, لبنان, Luzerne, Monroe, پایک و Schuylkill -- در حال دیدن گرگ اقامت در خانه سفارش برداشته و در حال حرکت به زرد فاز فرماندار چراغ ترمز-رنگی سه فاز بازگشایی طرح است.

همراه با اقامت در خانه سفارش بیشتر خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر می توانید بازگشایی, از جمله, در بیرون شام خوردن در صندلی ها در رستوران ها. تجمعات محدود به 25 نفر.

همچنین جمعه, 18 عمدتا روستایی شهرستانهای سراسر شمال پنسیلوانیا از جمله خانه Penn State اصلی دانشگاه در مرکز شهرستان در حال حرکت به سبز فاز.

در سبز فاز یک شبه اردوگاه ها و سازمان ورزش جوانان می تواند در حالی که رستوران ها و میله های سالن و آرایشگاه و مغازه ها و سالن های ورزشی, سالن های تئاتر و مراکز قمار می توانید همه باز در 50 درصد ظرفیت است. کسب و کارهای دیگر در خدمت عمومی در یک ساختمان و یا منطقه تعریف شده تنها می تواند تا 75 درصد ظرفیت است.

مردم هنوز هم می شود پرسید به پوشیدن ماسک در مکان و کسب و کار نیز باید اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز در حالی که کنسرت, رویدادهای ورزشی و سایر اجتماعات بزرگ محدود به زیر 250 نفر است.

Wolf گفته است که جمعه آینده او در حال حرکت است باقی مانده "red" استان ها — فیلادلفیا, Berks, Bucks, Chester, دلاور, Lackawanna, Lancaster, Lehigh, Montgomery و Northampton — به رنگ زرد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب