Nescopeck مرد به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان

NESCOPECK — یک مرد از Nescopeck بستری برای دانلود و مشاهده پورنوگرافی کودکان برای نزدیک به دو دهه در زمانی

توسط NEWSSHANS در 2 مرداد 1399

NESCOPECK — یک مرد از Nescopeck بستری برای دانلود و مشاهده پورنوگرافی کودکان برای نزدیک به دو دهه در زمانی که او دستگیر شد و در اول خیابان محل اقامت روز چهارشنبه با توجه به سوابق دادگاه.

کارآگاهان با Luzerne County دفتر دادستان منطقه و غرب Hazleton پلیس, اعضای, از, اینترنت, جرایم علیه کودکان نیروی کار و دولت پلیس جنوب, Computer Crime Unit اعدام یک حکم جستجو در خانه Eric S. Williams.

ویلیامز 40 گفته بستری برای دانلود پورنوگرافی کودکان برای ارضاء شخصی.

با توجه به شکایت کیفری:

کارآگاهان در تاریخ 1 ژوئیه دریافت Cybertip از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است که شناسایی ویلیامز به اتهام دریافت پنج تصاویر مشکوک پورنوگرافی کودکان. ویلیامز' شماره تلفن همراه و ایمیل متصل شد به Cybertip.

پس از جستجو در حکم اعدام شد در Williams' اقامت یک معاینه پزشکی قانونی تلفن همراه خود نشان داد در بیش از 200 تصاویر از کودکان درگیر در عمل جنسی شکایت می گوید.

ویلیامز در مصاحبه با کارآگاهان اعتراف کرد او با استفاده از گوگل و مرورگر Tor برای پیدا کردن پورنوگرافی کودکان با توجه به شکایت.

کارآگاهان در این شکایت گفت: ویلیامز توضیح داد که او با استفاده از تلفن همراه خود برای دانلود پورنوگرافی کودکان و ایمیل تصاویر گرافیکی به خود است. ویلیامز گفته می شود استفاده از برخی کلمات جستجو برای پیدا کردن پورنوگرافی کودکان.

ویلیامز گفت: کارآگاهان "من می دانم که اشتباه به آنها" و بستری برای دانلود و مشاهده پورنوگرافی کودکان پس از او 21 سال این شکایت می گوید.

ویلیامز گفته می شود ادعا کرد که او را به خود جلب دختران بین 10 و 12 ساله و مشاهده پورنوگرافی کودکان برای ارضاء خود.

منطقه قاضی توماس Malloy در Wilkes-Barre arraigned ویلیامز در 10 فقره پورنوگرافی کودکان پنج فقره از انتشار کودکان درگیر در رابطه جنسی عمل می کند و تنها تعداد جنایی با استفاده از ارتباطات. او زندانی در تادیبی شهرستان برای عدم $175,000 وثیقه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن