خاموش شدن به آسانسور در سراسر بسیاری از غربی پنسیلوانیا

LEWISBURG — رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام خواهد کرد که 13 بیشتر غربی استان ها از جمله بسیاری از پیتسبور

توسط NEWSSHANS در 19 اردیبهشت 1399

LEWISBURG — رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام خواهد کرد که 13 بیشتر غربی استان ها از جمله بسیاری از پیتسبورگ منطقه شهری ریختن می تواند خود را بیشتر محدود همه گیر سفارشات در جنبش و کسب و کار هفته آینده پیوستن به مقدار شمال پنسیلوانیا آغاز شد که در حال ظهور جمعه است.

شهرستان ها اعلام می شود جمعه توسط گرگ, Allegheny, آرمسترانگ, Bedford, بلر, Butler, Cambria, Fayette, Fulton, Greene, ایندیانا, Somerset واشنگتن و Westmoreland متشکل از نزدیک به 2.7 میلیون نفر.

تنها غربی شهرستان برگزار شد به عقب بیش از حد شهرستان است که شاید دولت را در بدترین خانه سالمندان شیوع بیماری که در آن ده ها تن کشته شده اند و یک نماینده کنگره خواستار تحقیق و تفحص است.

در غیر این صورت مساحت حدود 10 ، 000 مایل مربع (از 15000 کیلومتر مربع) می تواند انجام یک محدود بازگشایی جمعه آینده فرمانداری آسوشیتدپرس گفت.

زمانی که آن را نشانی از آن را به پیوستن به مردم در 24 استان ها در سراسر نوار عمدتا روستایی شمال پنسیلوانیا که برای اولین بار به همه گیر محدودیت کاسته تحت گرگ بازگشایی طرح از جمله Erie, Lewisburg, Williamsport و دولت ،

آنها شروع به باز کردن فروشگاه های جمعه که بسته شده بود پایین از ماه مارس تحت گرگ سفارشات در حالی که ساکنان شروع به ترک خانه های خود نامحدود توسط just-منقضی اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود از آوریل 1.

24 استان ها — به آرامی تحت تاثیر یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3,600 مردم و آلوده بیش از 54,000 ایالت — به 1.5 میلیون پنسیلوانیا 12.8 میلیون نفر و نزدیک به نیمی از آن منطقه جغرافیایی در حدود 18,000 کیلومتر مربع (27,000 کیلومتر مربع).

چند تا از مغازه ها در امتداد Lewisburg را عجیب و جالب در بازار خرده فروشی خیابان نوار بازگشایی جمعه برای اولین بار بعد از اتحادیه شهرستان ارتفاع به "زرد" اما بسیاری باقی مانده توقیف.

هشت هفته بسته شدن Retrah و خانه جفت بوتیک متعلق به کانی Harter, هزینه خود بیش از $50,000, او گفت:.

"من قرار داده و من تمام پول شخصی به پرداخت صورتحساب من, بنابراین در حال حاضر من باید برای به دست آوردن همه که پشت" Harter گفت: پس از چند مشتریان trickled در اوایل جمعه. "صورت حساب های آینده نگه داشته و طلبکاران خواستار نگهداری."

پایین خیابان, Kelli Eichenlaub بود به او ظاهر به تازگی باز Jordanna Adams, یک, لباس, فروشگاه لباس به خرید facemasks.

"آنها قرار داده و آن را در Facebook صفحه" Eichenlaub گفت. "من گفت:, 'صرفه جویی در من دو من بود.'"

لوسی Knauer خواستار شد مشتریان را انتخاب کنید تا تعمیر کار در فروشگاه عتیقه جات در 221.

"من فکر می کنم آن را مدتی" برای همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی" Knauer گفت. "من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس محتاط است."

در Gerlach باغ و گل در حومه ایری باغ فروشگاه و فروشگاه گل درهای خود را جمعه به مردم به دنبال دانه نهال و گل و بوته ها و بیشتر. اجتماعی-فاصله نشانگر بودند در طبقه پلکسی گلاس توسط ثبت نام کارکنان با پوشیدن ماسک و یک تکه بزرگ از آن فروش بزرگ فصل گذشته است.

"این هفته ما از دست رفته کسانی که رفته و ما نمی توانیم آنها پشت ما نمی تونم آنها را تا" گفت: آدم Gerlach یکی از صاحبان. "بنابراین ما به دنبال آینده به دنبال برای دیدن آنچه که ما می تواند سرمایه گذاری در یک کمی بیشتر در این چند هفته آینده."

این کمک می کند تا که گل باز است در زمان برای روز مادر در روز یکشنبه — گم شده عید پاک شد یک ضربه ویرانگر — اما Gerlach تخمین می زند که کسب و کار از دست داده است حداقل 20 درصد از درآمد خود را برای سال.

که گفت: مردم از آمدن به فروشگاه و این احساس خوب به باز کردن و دیدن مشتریان Gerlach گفت.

"اجازه دادن به مردم در قطعا احساس خوبی برای مردم به در آمده و خرید خود را انجام" Gerlach گفت. "تا کنون هر کس صحبت کردم خوشحال می شود و قادر به رفتن گرفتن مسائل است."

بسیاری از پنسیلوانیا از جمله به شدت پرجمعیت منطقه فیلادلفیا و سخت ضربه شرقی پنسیلوانیا همچنان تحت گرگ دقیقترین خاموش کردن سفارشات به نام "قرمز" تعیین با هیچ جدول زمانی برای ظهور. وجود دارد گرگ stay-at-home سفارشات گسترش تا 4 ژوئن.

گرگ اعطا کرده است "زرد" فاز به دو دوجین استان ها پدید آمده است که از مستند جمعه.

این شهرستان برادفورد, کامرون, مرکز شیپور کلیرفیلد, Clinton, Crawford, الک, Erie, جنگل, Jefferson, لارنس, زمان موتورهای lycoming, McKean, Mercer, Montour, Northumberland, پاتر, اسنایدر, Sullivan, Tioga, Union, Venango و وارن.

آنها خواهد پیوست 13 بیشتر شهرستانهای جمعه آینده تحت گرگ طرح است.

همراه با خرده فروشان و انواع دیگر کسب و کار است که می تواند بازگشایی تجمعات تا 25 نفر در حال حاضر مجاز است. اما ورزشگاه, barber, مغازه ها, ناخن سالن های قمار, تئاتر و دیگر مکانهای مورد نیاز بسته باقی می ماند و محدودیت های دیگر را در محل باقی می ماند از جمله ممنوعیت ورزش جوانان.

کافه ها و رستوران ها ممکن است ارائه تنها تحویل و یا سرویس takeout اگر چه عمده انجمن تجارت است اصرار گرگ شروع به اجازه دادن به آنها برای اضافه کردن نشسته ناهار خوردن در سرویس تحت زرد فاز.

جمهوری خواهان و برخی از صاحبان کسب و کار شکایت کرده اند که گرگ در حال حرکت است بیش از حد به آرامی به بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا. بیش از 1.9 میلیون نفر از مردم از جمله خود اشتغالی و فرفره کارگران را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de