Michael B. Jordan می خواهد شما را به نمایش یک درایو در فیلم او

توسط GARY جرارد همیلتون نیویورک (AP) — برای Michael B. Jordan, زمان بندی همه چیز است. بنابراین زمانی که این وس

توسط NEWSSHANS در 25 تیر 1399

توسط GARY جرارد همیلتون

نیویورک (AP) — برای Michael B. Jordan, زمان بندی همه چیز است. بنابراین زمانی که این وسط برنده جایزه راهپیمایی در لس آنجلس سیاه زندگی موضوع اعتراض در ماه گذشته خواستار آن است که هالیوود به شدت افزایش تنوع آن در اجرایی صفوف آن لحظه او احساس آماده برای.

"من فکر می کنم آن را همیشه دم در من, اما من فکر می کنم زمان همه چیز را شما می دانید ؟ منظورم اینه که می دانستند که ما قرار بود در این همه گیر? و پس از آن دیگر بی معنی قتل توسط اجرای قانون گفت:" 33 ساله و "فقط رحمت" ، "من همیشه انتخاب می شود بسیار استراتژیک در تمایل به صحبت می کنند زمانی که آن را واقعا باعث می شود تاثیر و واقعا مهم...و من می خواهم به کار و تکامل و رشد با افرادی که احساس می کنند که همان حس اضطرار."

اردن که برک آوت "فرویتول ایستگاه" نقش به دنبال حوادث یک جوان سیاه کشته شده توسط یک اوکلند حمل و نقل افسر پلیس کانال ضرورت برای تغییر و بهبود — به "یک شب در درایو." هدف این است که به جشن "چند فرهنگی و صداهای متنوع در سینما امید در نهایت با گرد هم آوردن جوامع است." اردن و پرت, جامعه, شرکت تولید— که دست برداشت سینما — همکاری با آمازون Studios.

فیلم نشان می دهد هر پنج شنبه از طریق Aug. 26 و شامل فیلم های پرفروش مانند "دیوانه غنی آسیایی" و اردن را "پلنگ سیاه" همراه با آثار کلاسیک مانند "انجام کار درست" و "آمدن به امریکا است." از جمله نیویورک و لس آنجلس و هوستون و همچنین شهرهای کوچکتر مانند ساوانا, Augusta-Aiken, کارولینای جنوبی و Knoxville, Tennessee.

حضور و غیاب رایگان است بسیاری از علاقمندان به سینما انتخاب شده توسط جامعه محلی و سازمان های غیر انتفاعی. این طرح همچنین بالا بردن رای دهندگان ثبت نام و آگاهی است.

"ما می خواستیم برای پیدا کردن یک راه برای ما برای (نمایش) داستان که تغذیه روح ما است که الهام بخش ما ساخته شده است که ما را به خنده" اردن گفت. "ما می خواستیم به مردم را یک فرصت برای پیدا کردن relatability از طریق سینما و ما قادر به قرار دادن با هم یک التقاطی لیست برخی از مورد علاقه های قدیمی و برخی از فیلم های جدیدتر این نوع از چک کردن همه کسانی که جعبه."

Outlier جامعه و Amazon Studios همچنین همکاری با مسیر آب Pipcorn پاپ کورن و شریک شدن کوکی ها — همه متعلق به مردم رنگ — ارائه رایگان تنقلات در طول دو - از ویژگی های برنامه است.

جنیفر Salke رئیس Amazon Studios گفت: مشارکت می افتد به این شرکت در تلاش برای حمایت از عدالت اجتماعی طرح.

"رفتن را از طریق مکالمات در اطراف حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده و تغییر چرخ و فلک در (آمازون نخست تصویری) همه که هرگز انجام می شود به عنوان یک 'OK ما بهتر انجام این کارها از یک واکنش ما می خواهیم به نگه دارید تا با بچه ها یا دخترا در خیابان,'" Salke گفت. "این واقعا یک نقطه از غرور و افتخار برای این شرکت قادر به می گویند" ما مراقبت عمیقا در مورد این.'"

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شعار اتحاد pirouetted در آمریکا از تفرقه فقط چند سال پیش به پذیرش گسترده وجود دارد انتقاد شده است که بسیاری از مارک های بزرگ و شرکت های بزرگ در حال حاضر فقط در حمایت از جنبش اپتیک با هیچ برنامه ای برای حمایت از تنوع حتی در درون خود دیوار. اما Salke می گوید گروه او در حال برنامه ریزی فراتر از زمان حال است.

"هنگامی که این اعتراضات بیش از همه انرژی که به همه است که برای رفتن به نگه داشتن خودمان پاسخگو و برگزاری تیم ما و هر کس دیگری پاسخگو باشد. و ما در مورد صحبت کردیم که از نظر هر جنبه از کسب و کار ما," او گفت:. "خوب قصد دوره است... و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آن کنترل و توازن وجود داشته باشد."

اردن چه کسی می گوید او نمی تواند به یاد داشته باشید همیشه ماندن در منزل این که هالیوود باقی مانده عمدتا تیره به دلیل COVID-19 خاموش باقی می ماند متعهد به نگه داشتن فیلم و تلویزیون صنعت به آتش در تنوع است. اما خود ماکرو هدف این است که برای دیدن تغییر منعکس شده در تمام جنبه های جامعه است.

اردن و جیمی فوکس ستاره دار در سال گذشته "فقط رحمت" اولین استودیوی بزرگ پروژه های ساخته شده با گنجاندن سوار, نظر مردم کمتر از گروه بازیگران و خدمه موقعیت. سوار آغاز شد به عنوان یک راه برای تغییر دراز مدت تحت نمایندگی از مردم از رنگ و زنان در هالیوود است.

"آنچه ما در حال انجام در حال حاضر در حالی که ما باید انرژی و حرکت اجازه دهید در ادامه به نگه داشتن مکالمه هل دادن به جلو" اردن گفت. "بیایید آدرس این بیماری نه فقط علائم."

___

دنبال آسوشیتد پرس سرگرمی نگار گری جرارد همیلتون در twitter.com/garyghamiltontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب